• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ביטול כרטיס אשראי כדי לסגור חשבון בנק

oz1987

משתמש רגיל
דירוג
256
מתנצל מראש - זאת עומדת להיות חפירה ואשמח על כל מי שירצה לעזור*

יש לי חשבון בנק של מזרחי טפחות שמחובר אליו כרטיס אשראי של ויזה כאל שאותו ביטלתי.

אני מעוניין לסגור את חשבון הבנק הזה(עברתי לבנק אחר וכבר יש לי אשראי מטעם הבנק הזה) אך הבנק לא מוכן לסגור לי את החשבון בגלל שישנו חיוב בתשלומים(נשאר משו כמו 7 תשלומים).

מה הקאץ' ? שאותו חיוב כבר בוטל וקיבלתי החזר כמעט מלא(קוזז כבר בחשבונית החודשית) מבית העסק ואף עדכנתי כרטיס אשראי חדש כדי שאוכל לשלם את ההמשך לבית העסק.

הברירה היחידה שחברת האשראי נותנת לי היא לעשות פירעון מוקדם של כל התשלומים שנשארו ועוד לשלם על זה קנס של 40 שקלים בגלל פירעון מוקדם אבל עדכנתי לכרטיס אשראי אחר.

יכול להיות שלא הבנתי נכון(גם הנציגה של חברת האשראי הסבירה ולא הבנתי את הקטע) אבל למה אני לא יכול להביא לבנק אישור שהחיוב בוטל ולפטור אותי מהעול הזה ולסגור את חשבון הבנק הזה שלוקחים לי עליו עמלות כל חודש ?

עשיתי צילומי מסך של השיחה עם נציגת האשראי כדי שפלוס מינוס תבינו את ההסבר ואולי לנסות את המצב ולייעץ יותר טוב.

ביררת אפשרות להעביר את הוראת הקבע לבנק אחר?

בבנק החדש תוציא כרטיס חדש מאותה חברה ותעביר את החיובים אליו

כשחברת האשראי מחייבת את הבנק שלך, זו הוראת קבע.
תבקש מחברת האשראי שאת בתשלומים תוריד מהבנק החדש ולא הישן.
ניסית את זה?

עדכנתי בבית העסק כרטיס אשראי חדש של הבנק שעברתי אליו.
הפתרון היחיד שחברת האשראי נותנים לי זה לעשות פירעון מוקדם וגם לשלם על זה קנס של 40 שקלים(חוצפנים!)

בבנק החדש תוציא כרטיס חדש מאותה חברה ותעביר את החיובים אליו

יתנו לי לעשות את זה ? ואם אעביר - האם זה לא יופיע בתלוש החודשי ? כי הסיבה היחידה שהבנק שלי לא מוכן לסגור את החשבון את החשבון זה בגלל שיש חיוב כל חודש למרות שהוא בכלל בוטל וקיבלתי החזר מבית העסק.

אם יאפשרו לך להעביר את יתרת התשלומים לכרטיס החדש, בכרטיס המקורי לא יהיה יותר חוב עתידי והחוב יוקם בכרטיס החדש כך שלא תהיה לך בעיה לסגור את החשבון. לדעתי זה דורש יותר מידי לוגיסטיקה. אם לא מפריע לך לשלם את כל התשלומים בבת אחת, הייתי משלם את 40 השקלים וסוגר את זה ...

עדכנתי בבית העסק כרטיס אשראי חדש של הבנק שעברתי אליו.
אני אומר שתבקש מחברת האשראי שכל החיובים ירדו מהבנק החדש ולא מהישן. פשוט להעביר את הרשאת החיוב שלהם מבנק א' לבנק ב'.

אם זה לא עובד יש גם את האפשרות:
1) לשלם 40₪ בשביל לסיים עם הסאגה הזאתי. מסכים שזה מעצבן, אבל לפחות אתה סוגר עם העניין עכשיו.
2)לבקש מהבנק להגדיר את החשבון כחשבון ללא תמורה ואז לא תשלם דמי ניהול חודשים. ברגע שהחיובים יסתיימו תסגור את החשבון.

אנקדוטה מעניינת בסגירת חשבון.
עברתי חשבון בנק ובבנק הישן שלי הייתה לי הלוואה ללא ריבית. נשארו איזה 5-6 תשלומים.
התקשרתי לסניף ובקשתי לפרוע את ההלוואה מידית
רצו איזה 60₪ על הפעולה.
אמרתי להם אין סיכוי שהם גם הולכים להרוויח שאני מחזיר להם את הכסף מידית וגם שיגבו ממני עמלה. אז הסניף פשוט הגדירו לי את החשבון ללא עמלות להמשך הורדת ההלוואה.

אם יאפשרו לך להעביר את יתרת התשלומים לכרטיס החדש, בכרטיס המקורי לא יהיה יותר חוב עתידי והחוב יוקם בכרטיס החדש כך שלא תהיה לך בעיה לסגור את החשבון. לדעתי זה דורש יותר מידי לוגיסטיקה. אם לא מפריע לך לשלם את כל התשלומים בבת אחת, הייתי משלם את 40 השקלים וסוגר את זה ...

אני מניח שאתה מתכוון לכרטיס אשראי של אותה חברה כמו הכרטיס של הבנק שאני מנסה לסגור את החשבון בו. יכול להיות שזה בסוף מה שאעשה כי פשוט נמאס לי להתעסק בעניין הזה כי הבנק שלי ובמיוחד חברת האשראי פשוט התישו אותי.

אני אומר שתבקש מחברת האשראי שכל החיובים ירדו מהבנק החדש ולא מהישן. פשוט להעביר את הרשאת החיוב שלהם מבנק א' לבנק ב'.

בבית העסק כבר עדכנתי אמצעי תשלום של הכרטיס החדש של הבנק החדש - זה לא מספיק ?

2)לבקש מהבנק להגדיר את החשבון כחשבון ללא תמורה ואז לא תשלם דמי ניהול חודשים. ברגע שהחיובים יסתיימו תסגור את החשבון.

לא מכיר את ה"סטטוס" הזה. השבוע הייתי בבנק הישן וביטלתי וסגרתי כל מה שאפשר לבטל והנציגה של הבנק לא הציעה לי את האופציה הזאת.
מזה בעצם אומר "חשבון ללא תמורה" ? באילו מקרים הוא ניתן ?
כי כשביקשתי מהבנק הזה חשבון ללא עמלות הם ניסו לשחק איתי ולתת לי רק 70% הנחה בעמלות ולא 100% ככה שקשה לי להאמין שהם יעשו לי הנחה עם החשבון ללא תמורה הזה או לתת לי חשבון ללא עמלות כשאני הולך לסגור את החשבון בכל מקרה.

אני מאמין שאפשר גם בכרטיסים מחברות שונות. בית עסק תמיד יכול לבטל עסקה ולחייב אותה מחדש בכרטיס אחר של הלקוח, אך כאמור לא מדובר בפעולה טריביאלית ושכיחה ולכן עדיף להיות חכם ולא להשקיע מאמצים רבים בכדי לחסוך (אם תצליח) סכום קטן יחסית.

אני מאמין שאפשר גם בכרטיסים מחברות שונות. בית עסק תמיד יכול לבטל עסקה ולחייב אותה מחדש בכרטיס אחר של הלקוח
אין חיה כזו. ביטול עסקה רק בהחזרת מוצר תוך פחות מחודש.
עסקת תשלומים כרוכה בתשלום של בעל העסק לחברת כרטיס האשראי בערך 3% וזה סכום שכבר שולם מראש.
ולכן הם מחייבים 40 ש"ח על העברת התשלומים מכרטיס לכרטיס כדי שבעל העסק לא ישלם פעמיים ומעבירים את זה ללקוח.
לא כך המצב בהוראות קבע כי כאן אין עסקה מתמשכת כשידוע מראש מה מחיר המוצר, ז"א המוצר נרכש כל חודש מחדש -מים, ארנונה, חשמל וכו'.
לכן כל הדיון הזה מבחינתי יכול להנעל. 40 ש"ח זה הקנס שבעל הכרטיס משלם כי בעל העסק כבר שילם לחברת האשראי את העמלות.
כל השאר זה סתם דיבורים וברבורים.
@oz1987 , זו לא הפעם הראשונה שאתה מעלה פוסטים של "בדיעבד" במקום לשאול כאן מראש מה צריך לעשות.
שלם את ה 40 ש"ח האומללים האלו, תזרום ותמשיך הלאה בחיים.
** עריכה **
התשלום הזה הוא עבור עדכון תשלומים עתידיים שכבר בוצעו בעבר במערכת ולכן זה דורש זמן מחשב לעיבוד הנתונים.

נערך לאחרונה ב:
אין חיה כזו. ביטול עסקה רק בהחזרת מוצר תוך פחות מחודש.
עסקת תשלומים כרוכה בתשלום של בעל העסק לחברת כרטיס האשראי בערך 3% וזה סכום שכבר שולם מראש.
ולכן הם מחייבים 40 ש"ח על העברת התשלומים מכרטיס לכרטיס כדי שבעל העסק לא ישלם פעמיים ומעבירים את זה ללקוח.
לא כך המצב בהוראות קבע כי כאן אין עסקה מתמשכת כשידוע מראש מה מחיר המוצר, ז"א המוצר נרכש כל חודש מחדש -מים, ארנונה, חשמל וכו'.
לכן כל הדיון הזה מבחינתי יכול להנעל. 40 ש"ח זה הקנס שבעל הכרטיס משלם כי בעל העסק כבר שילם לחברת האשראי את העמלות.
כל השאר זה סתם דיבורים וברבורים.
@oz1987 , זו לא הפעם הראשונה שאתה מעלה פוסטים של "בדיעבד" במקום לשאול כאן מראש מה צריך לעשות.
שלם את ה 40 ש"ח האומללים האלו, תזרום ותמשיך הלאה בחיים.
** עריכה **
התשלום הזה הוא עבור עדכון תשלומים עתידיים שכבר בוצעו בעבר במערכת ולכן זה דורש זמן מחשב לעיבוד הנתונים.

עכשיו שואל במטרה לבצע : האם מה ש"אנטארטיקה" הציע זה בסדר ? או שיש בעיה עם זה ?
להעביר את החיוב שיש לי מהכרטיס המבוטל לכרטיס אחר של אותה חברה(כרטיס חוץ בנקאי) וכך לא אראה יותר את החיובים הללו בכל חודש ואוכל לסגור את החשבון ?

שני האופציות נראות לי לגיטימיות.

אם אתה לא מתכנן להשתמש בכרטיס החוץ בנקאי, אז להנפיק אותו רק בשביל להתחמק מתשלום של 40₪ נראה לי מופרך.

שני האופציות נראות לי לגיטימיות.

אם אתה לא מתכנן להשתמש בכרטיס החוץ בנקאי, אז להנפיק אותו רק בשביל להתחמק מתשלום של 40₪ נראה לי מופרך.

הכרטיס כבר קיים ומונפק והוא הונפק כדי שיהיה לי כרטיסים של 2 חברות אשראי שונות וששתיהם יהיו בנקאי והשני חוץ בנקאי.

בעיקרון אני משתמש בו לדברים ספציפיים אבל זה לא הכרטיס העיקרי שלי

התקשרתי כרגע לחברת האשראי ועשיתי את ההעברה של החיוב מכרטיס X לכרטיס Y.
השאלה שנשאלת שכרגע היא: איך אני מוכיח לבנק שהחיוב הועבר כדי שאוכל לסגור את החשבון כמה שיותר מהר ולא לחכות חודש, חודשיים כדי להראות שהחיוב נעלם(ועל הדרך לשלם עוד עמלות מיותרות) ?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ת ביטול כרטיס אשראי בנקאי, הם הביטול הוא דרך הבנק? פיזית בסניף? צרכנות פיננסית 6
E ביטול כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
E ביטול כרטיס אשראי בנקאי צרכנות פיננסית 6
M ביטול אזרחות אמריקאית והתמודדות עם RSU מיסים 11
A ביטול חוזה בהפרת חוק המכר? נדל"ן 11
R ביטול אזרחות אמריקאית אוף טופיק 103
flower ביטול מסלולי ההשקעות בחו"ל - קרן השתלמות ופנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
נ שלב ב' של הרפורמה ביטול התקשורת העצמאית? עתיד התקשורת בארץ פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 90
ה בכוונת משרד האוצר: ביטול העלאת תקרת ההון הפטור פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 58
P השלכות ביטול צ'ק (לא גדול)? צרכנות פיננסית 18
Z ביטול עליית ריבית על המשכנתא. נדל"ן 61
A ביטול הקצאת אשראי וקרבה למינוס, מה עושים במקרה כזה שאי אפשר להכנס למינוס אך יש תשלום שמכניס למינוס ? צרכנות פיננסית 14
א ביטול הזכות להפלות יזומות בארה"ב פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 217
C ביטול כפל ביטוחים בדיעבד צרכנות פיננסית 0
TheOneTech ביטול הוראת קבע ליתר ביטחון? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
M ביטול וסדר בכרטיסי האשראי צרכנות פיננסית 6
A ביטול קיזוז אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Z ביטול פוליסת בריאות ישנה צרכנות פיננסית 3
Y חדר כושר צריך להחזיר לי כסף בשל ביטול מנוי אבל דורש פרטי חשבון בנק צרכנות פיננסית 4
S ביטול מסגרת אשראי -סיכונים צרכנות פיננסית 9
ג ביטול אג"ח מיועדות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
I ביטול אג"ח מיועדות פנסיה 226 מיליארד שקל שייכנסו לשוק ההון? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
Homer ביטול מס רווחי הון אוף טופיק 41
c881 ביטול המיסוי ההוני של אופציות/RSU מיסים 35
R כפל ביטוח בריאות - בדיקת פוליסות לפני קבלת החלטה על ביטול צרכנות פיננסית 5
A ביטול אג״ח מיועדות…אולי הפעם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
סול ביטול ביטוח שארים פוסטים מאיכות נמוכה 21
ג ביטול מאפיינים בכיסוי הביטוחי אוף טופיק 0
the_newbie ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בישראל צרכנות פיננסית 1
Res Cogitans פיצויים בגין ביטול טיסה - בגין קורונה צרכנות פיננסית 13
L המנהל שלא היה - ביטול ביטוח מנהלים יומני מסע אישיים 11
totoguy הודעה מוזרה על ביטול פטור מס בחשבון IRA צרכנות פיננסית 11
T ביטול חוזה מחיר למשתכן נדל"ן 2
G ביטול/ניוד של ביטוח מנהלים צרכנות פיננסית 10
ו ביטול אגרות חוב המיועדות בפנסיה שוק ההון 2
L סקר ביטול הוי הכחול בוואטסאפ - יש לכם ווי כחול בווטסאפ או שביטלתם את זה? אוף טופיק 54
G השכרת רכב בחו״ל - ביטוח ביטול השתתפות עצמית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
P ביטול עסקת מקרקעין + פיצוי, צריך פיצול סעדים? נדל"ן 6
E ביטול חדר בדירה נדל"ן 2
TunaGolem ESPP – ביטול חשיפת היתר לחברה שוק ההון 83
אצטרובל ביטול מס ירושה - רפורמת המס בארה"ב שוק ההון 20
T מכון כושר - ביטול ״מנוי״ צרכנות פיננסית 3
S ביטול תשלום הוראת קבע לביטוח חיים שלא על שמי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
doc29 ביטול מס רווחי הון אוף טופיק 34
חתול לילה מי בעד ביטול המסים אוף טופיק 260
זרטוסטרא ביטול ביטוח אישי צרכנות פיננסית 26
hommie ביטול מתווה הגז אוף טופיק 171
מ ביטול הטבת מס עבור משכורת מעל 24.2 אלף שח שוק ההון 36
yossik ביטול הארנונה, במקומה תהיה תוספת מע''מ אוף טופיק 6
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5

נושאים דומים

Back
למעלה