• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עידן פוסט-נתניהו

מצב
הנושא נעול.
כלומר, אתה חושב שהוא עושה את הפארודיה על עצמו?
או שכבר 20 שנה הוא מסובב בכחש את כולם, לא יודע מכלום וממשיך להבחר כי אף אחד לא מבין את מניעיו?
מה שכן, קטע מלפני 20 שנה - השמות אותם שמות, ראש הממשלה עדיין לא יודע מי מימינו/משמאלו/מלפניו ו/או/ מאחוריו, רק צבע השיער שלו עבר את כל צבעי הקשת ולנו נוספו 20 שנה של חרדות.
הייתי אומר 20 שנות נסיון, אבל מה עוזר נסיון עם ממשיכים לבצע את אותה פעולה שוב ושוב ולקוות לתוצאה שונה??

• אהבתי
Reactions: HHH
כלומר, אתה חושב שהוא עושה את הפארודיה על עצמו?
או שכבר 20 שנה הוא מסובב בכחש את כולם, לא יודע מכלום וממשיך להבחר כי אף אחד לא מבין את מניעיו?
מה שכן, קטע מלפני 20 שנה - השמות אותם שמות, ראש הממשלה עדיין לא יודע מי מימינו/משמאלו/מלפניו ו/או/ מאחוריו, רק צבע השיער שלו עבר את כל צבעי הקשת ולנו נוספו 20 שנה של חרדות.
הייתי אומר 20 שנות נסיון, אבל מה עוזר נסיון עם ממשיכים לבצע את אותה פעולה שוב ושוב ולקוות לתוצאה שונה??
חייב להודות שאחרי כל עניין המגנומטרים שקלתי בחום לעבור לבנט...

מנהל זה אדם שעושה עבודה טובה בתפקיד ניהולי כלשהו, הוא לא חייב להיות מודל אישי להתנהגות. ברור שנתניהו הוא מנהל
אף חברה לא היתה מעסיקה מנהל שמקבל מתנות במאות אלפי שח מלקוח/ ספק, ולא היתה מתלבטת בדקויות מהמשפט הפלילי בקשר לכך. אף מנהל לא היה מעז לטעון שכך מקובל ו "לא היה כלום והכל רדיפה" אלא היה מתנצל, מבטיח שלא יקרה שוב ומחזיר או משלם על המתנות. (לפחות תכשיטים אפשר להחזיר).

לצורך הקצנה , נגיד שהאדם המתאים ביותר לתפקיד דורש קורבן אדם פעם בשבוע וכל השאר חדלי אישים מוחלטים (בלי להתייחס לרה"מ הנוכחי ומתחריו). במי תבחר?

במזה"ת טעויות בשיקול הדעת יכולות לעלות במאות קורבנות בשנה
סלח לי על המקבריות , אבל אבחר במועמד שימזער הכמות הכוללת של הקורבנות מצידנו, מצד אויבנו, וישמור על חיזוק ושגשוג המדינה

אף חברה לא היתה מעסיקה מנהל שמקבל מתנות במאות אלפי שח מלקוח/ ספק, ולא היתה מתלבטת בדקויות מהמשפט הפלילי בקשר לכך. אף מנהל לא היה מעז לטעון שכך מקובל ו "לא היה כלום והכל רדיפה" אלא היה מתנצל, מבטיח שלא יקרה שוב ומחזיר או משלם על המתנות. (לפחות תכשיטים אפשר להחזיר).

חברות משלמות עשרות מליוני שקלים בשנה וסכומים הזויים אחרים, כדי למצוא מנכ"לים טובים

האם למדינה שלנו, שהיא לא פחות חשובה מכל חברה אחרת, לא צריך למצוא מנכ"ל שנשלם לו יותר מ 40K לחודש, כך שלא יוטרד מבעיות על ריהוט גן לביתו?

במזה"ת טעויות בשיקול הדעת יכולות לעלות במאות קורבנות בשנה
סלח לי על המקבריות , אבל אבחר במועמד שימזער הכמות הכוללת של הקורבנות מצידנו, מצד אויבנו, וישמור על חיזוק ושגשוג המדינה

חברות משלמות עשרות מליוני שקלים בשנה וסכומים הזויים אחרים, כדי למצוא מנכ"לים טובים

האם למדינה שלנו, שהיא לא פחות חשובה מכל חברה אחרת, לא צריך למצוא מנכ"ל שנשלם לו יותר מ 40K לחודש, כך שלא יוטרד מבעיות על ריהוט גן לביתו?
אז אם המנכ"ל לא סוגר את החודש מותר לו והחברה תשתוק? אתה רציני?
האמת שאפילו הסנגורים היצירתיים עוד לא העלו את הטענה שמותר לשרה לקבל תכשיטים מטייקונים כי לא משלמים לבעלה מספיק. שלח אותה למשרד עורכי הדין. אולי ישתמשו בה.
אגב השכר של ראש הממשלה גבוה מ 40 k ויחד עם המימון למגורים הוא הרבה יותר גבוה.

• אהבתי
Reactions: Roi
אז אם המנכ"ל לא סוגר את החודש מותר לו והחברה תשתוק? אתה רציני?
האמת שאפילו הסנגורים היצירתיים עוד לא העלו את הטענה שמותר לשרה לקבל תכשיטים מטייקונים כי לא משלמים לבעלה מספיק. שלח אותה למשרד עורכי הדין. אולי ישתמשו בה.
אגב השכר של ראש הממשלה גבוה מ 40 k ויחד עם המימון למגורים הוא הרבה יותר גבוה.

אם בעלי המניות מאושרים, אז כן, החברה תשתוק לו ותוסיף את התכשיטים לתנאי השכר הקבועים בדיעבד.
בתור אבא לחיילים קרביים, שמעוניין שהם ימשיכו לגור פה ולגדל פה את משפחותיהם, התכשיטים של שרה או לאה רבין (גם עליה היו סיפורים) לא מעניינים אותי, מעניין אותי שיקול הדעת של מקבלי ההחלטות ומבחן התוצאה. אם התכשיטים משפיעים על קבלת ההחלטות לרעה, זה כבר ספור אחר.
אני לא רואה בתפקיד ראש הממשלה מודל חינוכי מנהיגותי. בעיני נתניהו הוא לא מודל חינוכי לילדי (ממש לא), אלא מעין ראש ועד בית. אם הוא עושה התפקיד היטב, אעלים עין מפדיחות מסויימות באישיות שלו.

בכל אופן, אם היו משלמים לראש הממשלה כמו למנכ"ל בזק (ע"ע גבאי), אני בטוח שלא היה צורך במתנות סיגרים\שמפניה\ריהוט גן. מנכ"ל טבע לשעבר ג'רמי לוין קיבל 25M שקל בשנה (עלות העסקה) ועדיין לא מצליחים למצוא מנכ"ל חדש לטבע, האם חיי ועתיד ילדי פחות חשובים מהביזנס של טבע?

נערך לאחרונה ב:
אף חברה לא היתה מעסיקה מנהל שמקבל מתנות במאות אלפי שח מלקוח/ ספק
האנלוגיה שלך שגויה.
ישנן מדינות רבות בהן הנשיא\רה"מ חסין לחלוטין מחקירות כאלה במהלך כהונתו, עקב חשש לניצול מערכות החוק לפגיעה בדמוקרטיה.
אז, כן, בהחלט יש מדינות רבות שהיו "מעסיקות מנהל שמקבל מתנות במאות אלפי שח מלקוח/ ספק"

אגב, נהניתי מאוד מהמופע שלו אתמול, היה מרהיב. (:
האיש הישן עם הזקן החדש... הוא באמת נואם מצוין. וגם רה"מ הכי פחות גרוע שבנמצא כרגע.

ישנן מדינות רבות בהן הנשיא\רה"מ חסין לחלוטין מחקירות כאלה במהלך כהונתו, עקב חשש לניצול מערכות החוק לפגיעה בדמוקרטיה
המדינות האלו גם מגבילות את מספר הכהונות של נשיא/רה"מ לשתיים.

על איזה מדינות אנחנו מדברים?

אם בעלי המניות מאושרים, אז כן, החברה תשתוק לו ותוסיף את התכשיטים לתנאי השכר הקבועים בדיעבד.
בתור אבא לחיילים קרביים, שמעוניין שהם ימשיכו לגור פה ולגדל פה את משפחותיהם, התכשיטים של שרה או לאה רבין (גם עליה היו סיפורים) לא מעניינים אותי, מעניין אותי שיקול הדעת של מקבלי ההחלטות ומבחן התוצאה. אם התכשיטים משפיעים על קבלת ההחלטות לרעה, זה כבר ספור אחר.
יכול להיות שהאנלוגיה לבעל מניה לא מתאימה, כי אתה מתייחס למניית זהב/להחזיק לפנסיה ושלילדיך תהיה אחת גם...
אולי אנלוגיה ל-להגיע לבית משפט, כאשר אתה יודע שהשופט ניתן לקניה.
כנראה שתיגש כי אתה חושב ששילמת לו יותר מלצד השני.
וייתכן שהוא ייקח את השוחד שלך, את של הצד השני, ישכח מי שילם יותר ויצא להפלגה בזמן שאתה משלם על טעותך.

נ.ב.
יכול להיות שקנו משהו ללאה רבין.
ויצחק רבין עזב את תפקידו ברגע שעלה חשד לגבי חשבון הדולרים של לאה.

לגבי הנאום אתמול - לא שמעתי.
למישהו יש קישור?

האנלוגיה שלך שגויה.
ישנן מדינות רבות בהן הנשיא\רה"מ חסין לחלוטין מחקירות כאלה במהלך כהונתו, עקב חשש לניצול מערכות החוק לפגיעה בדמוקרטיה.
אז, כן, בהחלט יש מדינות רבות שהיו "מעסיקות מנהל שמקבל מתנות במאות אלפי שח מלקוח/ ספק"

אגב, נהניתי מאוד מהמופע שלו אתמול, היה מרהיב. (:
האיש הישן עם הזקן החדש... הוא באמת נואם מצוין. וגם רה"מ הכי פחות גרוע שבנמצא כרגע.
האנלוגיה למנהל לא היתה שלי. אני מסכים שהיא לא מיטיבה עם המנהיג הנוכחי.
אכן יש מדינות בהן המנהיג מקבל כסף חופשי ואף אחד לא בודק כלום. רובן לא דמוקרטיות. ברוב הדמוקרטיות אשת המנהיג לא מקבלת תכשיטים מטייקונים, ואם כן, מותר למשטרה לחקור בלי שהמנהיג יאשים אותה לפוליטיזציה

אני לא רואה בתפקיד ראש הממשלה מודל חינוכי מנהיגותי. בעיני נתניהו הוא לא מודל חינוכי לילדי (ממש לא), אלא מעין ראש ועד בית. אם הוא עושה התפקיד היטב, אעלים עין מפדיחות מסויימות באישיות שלו.

בכל אופן, אם היו משלמים לראש הממשלה כמו למנכ"ל בזק (ע"ע גבאי), אני בטוח שלא היה צורך במתנות סיגרים\שמפניה\ריהוט גן. מנכ"ל טבע לשעבר ג'רמי לוין קיבל 25M שקל בשנה (עלות העסקה) ועדיין לא מצליחים למצוא מנכ"ל חדש לטבע, האם חיי ועתיד ילדי פחות חשובים מהביזנס של טבע?
אתה השווית מנהיג למנהל. אתה מכיר מקרה אחד בו מנכל קיבל כסף לא מדווח מלקוח/ ספק ובעלי המניות נהגו כפי שאתה ממליץ לעשות?

וייתכן שהוא ייקח את השוחד שלך, את של הצד השני, ישכח מי שילם יותר ויצא להפלגה בזמן שאתה משלם על טעותך

נקודה טובה
אם המתנה משפיעה על קבלת החלטות שקולה ונבונה, אז מבחינתי המשחק נגמר, המנהל הולך הביתה
העיקר הוא מבחן התוצאה, השאר שטויות

יכול להיות שקנו משהו ללאה רבין.

למען הדיוק ההיסטורי, הספור ששמעתי הוא שנפל עגיל לגברת בטקס צבאי, ומחלקת חיילים נצטוותה לחפש אחריו ...
גם זה סוג של נצול משאבי ציבור לצרכים פרטיים

ומחלקת חיילים נצטוותה לחפש אחריו ...
גם זה סוג של נצול משאבי ציבור לצרכים פרטיים
אכן, על פניו נשמע ש-שעתיים חיפושים על ידי מחלקת חיילים שווה לעלות הסיגרים שהקיסר מקבל במשלוח.

את כספי הפיצויים לאב הבית ששרה אמורה לשלם - תשלם המדינה.
מעניין אם את כספי ה-תביעת דיבה של יאיר הון (HUN, לא HON SHILTON) גם המדינה תשלם, ותכריז ש"הבן של" זה תפקיד רשמי, או שהבן של ביבי יוכרז פושט רגל (הרי הוא מובטל), או אולי חבר של אבא ישלם, אבל זה לא שוחד.
חלילה...
מתנת בר מצווה מאוחרת.

• אהבתי
Reactions: HHH
אתה השווית מנהיג למנהל. אתה מכיר מקרה אחד בו מנכל קיבל כסף לא מדווח מלקוח/ ספק ובעלי המניות נהגו כפי שאתה ממליץ לעשות?

האם הוא קיבל כסף, או מתנות? יש הבדל משמעותי
בסופו של דבר זו החלטה של בעלי מניות, לא של הרשות המשפטית
האם בעלי המניות של אפל היו מעיפים את סטיב ג'ובס כי קיבל סיגריות ושמפניה מביל גייטס או אפילו מלקוח?
האם בעלי המניות של פייסבוק היו מעיפים את צוקרברג כי קיבל סיגריות ושמפניה מלקוח גדול כלשהו?
קשה לי להאמין, העיקר הוא מבחן התוצאה
הם יעיפו אותם אם הרווח למניה ירד בפיפס, אבל לא יעיפו על דברים כאלו

נערך לאחרונה ב:
אכן, על פניו נשמע ש-שעתיים חיפושים על ידי מחלקת חיילים שווה לעלות הסיגרים שהקיסר מקבל במשלוח.

את כספי הפיצויים לאב הבית ששרה אמורה לשלם - תשלם המדינה.
מעניין אם את כספי ה-תביעת דיבה של יאיר הון (HUN, לא HON SHILTON) גם המדינה תשלם, ותכריז ש"הבן של" זה תפקיד רשמי, או שהבן של ביבי יוכרז פושט רגל (הרי הוא מובטל), או אולי חבר של אבא ישלם, אבל זה לא שוחד.
חלילה...
מתנת בר מצווה מאוחרת.

אלו באמת השיקולים שמנחים אותך בבחירת ראש ממשלה? מבחן התוצאה לא חשוב?

לדעתי העלאת המשכורת לרוה"מ ל 25M שקל בשנה (כמו מנכ"ל טבע) היתה פותרת כל הבעיות האלו, הרי כל הבעיות האלו נגזרות מהתפקיד

נערך לאחרונה ב:
ויצחק רבין עזב את תפקידו ברגע שעלה חשד לגבי חשבון הדולרים של לאה.
1. חודש לפני הבחירות, שסיכויו לזכות בהן היו נמוכים.
2. הוא המשיך כמובן בדרכו הפוליטית.
לא השוואה טובה.

על איזה מדינות אנחנו מדברים?
צרפת למשל ...
אסור לנהל חקירות נגד או לזמן לחקירה נשיא מכהן עד סיום כהונתו ...
נגד הנשיא לשעבר ז'אק שיראק היו הרבה תיקים על שחיתות ועוד ומכיוון שהוא נבחר כמה פעמים הוא כבר היה זקן . וכשכבר רצו לשפוט אותו היו צריכים להתחיל בחקירות ואז עורכי דינו טענו שהוא סנילי ולא כשיר לעמוד לדין. והכל התמסמס.
אין שום אפשרות להדיח נשיא בצרפת , אין תהליך הדחה בחוקה וגם לא הסרת חסינות. לנשיא יש כח אדיר , הוא יכול למשל לפזר את הפרלמנט מתי שבא לו ולקבוע בחירות חדשות מבלי שהדבר ישנה את מצבו הוא.
אגב , אני לא בטוח שריכוז כח כזה אדיר בידי אדם אחד הוא רצוי ויש הרבה קולות הרוצים בשינוי החוקה.
בצרפת זה יותר דומה למשטר מלוכני. ובבחירות כולם מדברים על בחירת " מלך רפובליקני" כשמדברים על בחירת הנשיא.

יש בדיחה שאומרת " בין מונרכיה לדמוקרטיה יש את צרפת " :lol:

מבחן התוצאה לא חשוב?
מאוד חשוב.
על איזה תוצאות אתה מסתכל?
על פרס נובל שמקבל פרופסור שהתחיל את לימודיו בתקופת מפא"י?
אולי על היכולת להרים את הלהבות בירושלים בהתרעה של שעתיים?
יש לי שבוע הבא 2 מבחני אמינות במקומות עבודה, אני אנסה לומר שאני מוכן לקבל מתנות בלי שישפיעו על החלטותי, כי בכל מקרה אין לי השפעה על מהלכי החברה...
נראה כמה זה יתקבל.

נ.ב.
הליכודניקים החדשים לא הגיעו אתמול טכס, על סעיף ד' בחוקת הליכוד.
יכול להיות שלשפוט מישהו 50 שנה אחרי, על התנהגות בנקודה מסויימת לפי אמות מידה כיום זה שגוי (דיין, זאבי וכו')
אבל אם בוחנים אותי לפי קנה מידה מסויים, אני מצפה ממנהל/מנהיג שנמצא כמה רמות מעלי שינהג באותה רמת נקיון כפיים לפחות.
אבל ראיתי אתמול בדיחה טובה -
כל הכבוד לליכוד, המפלגה שפועלת הכי קשה לקידום אנשים בעלי מוגבלויות.

נ.נ.ב.
@Koby Paris , בינתיים אמרת צרפת.
@nick ו - @היום מתה אמא דיברו על מדינות...
יש עוד כמה בקנה?
מניח שברוסיה - שהיא קנה מידה לנקיון שלטוני.

אפשר כמובן להגיד ש-ביבי הוא דוגמה חיה לנושא הקליפ -

• אהבתי
Reactions: Roi
יש בדיחה שאומרת " בין מונרכיה לדמוקרטיה יש את צרפת " :lol:
אפשר לאמר זאת גם על המונרכיה בישראל - ביבי מלך, שרה'לה מלכה ויאיר נסיך.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ האם אנחנו חיים בתום עידן הבעלות הפרטית על נדל"ן? נדל"ן 6
P תעודה פאסיבית מחקה מדד - האם תם עידן? שוק ההון 40
yossik עידן+ T2 אוף טופיק 7
amidar מחפש אנשים עם ניסיון ב"עידן פלוס". אוף טופיק 11
T מסיים תואר בהנדסת חשמל. מדוכא, מפוחד, ומוטרד מהעתיד, צריך עצות. (פוסט ארוך) התפתחות אישית 16
O פוסט משקיע מתחיל גנרי P: שוק ההון 2
ה עריכת פוסט אוף טופיק 4
T מקרו מחזוריות (פוסט שיתוף) אוף טופיק 1
E מתי כבר יגיע הזעזוע לפה? (הייטק/נדלן בארץ) פוסט תסכול פוסטים מאיכות נמוכה 534
ב פוסט עם יד על הלב - חיסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
M אופטימיזציה של הפרשות לפנסיה - עוד פוסט עם טוויסט? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
M עוד פוסט של איך להתחיל, דומה אבל אולי קצת שונה שוק ההון 12
deussex מה עוד חסר לי לאושר ? פוסט שיתוף התפתחות אישית 20
כ פוסט ראשון, היו עדינים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ס פוסט קורונה == ירידות שערים? שוק ההון 10
פ דיון פוסט - אז אתם רוצים “להשקיע” בביטקוין? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 143
S תוכנית ההשקעה שלי - פוסט ראשון! שוק ההון 14
לא חשוב שמות דיון - איך לייצר הכנסה פסיבית ממניות דיבידנד (פוסט מ-25.11) דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 28
נ הפעם זה אחרת - פוסט מהמשבר הבורסאי של הגל הראשון דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 5
נ ניודים, התנתקויות, ביטולים - פוסט עידוד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
ב למה פוסט נמחק? נדל"ן 5
S לבנות אתרים או לבנות באתרים ? (או עוד פוסט הסבה להייטק ) התפתחות אישית 10
S יש לסולידית פוסט שמראה את כל האופציות של קרנות מחקות מדדים עולמיים? שוק ההון 2
א פוסט ראשוני- דירה לצורך השקעה נדל"ן 17
Cleo אז מה ערך התיק בנקודת הסיום? (אזהרה - פוסט מורבידי) פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
ג חיפוש פוסט- כל צורות ההשקעה באגח האפשריות שוק ההון 1
ה מחפש פוסט על ריבית דריבית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 5
A שאלה בעקבות פוסט "קרנות ריט" שוק ההון 0
Kintsukuroi מעבר לארהב לצורך פוסט דוק אוף טופיק 6
M פוסט בכורה חופר, שוק ההון 46
משה פוסט בבלוג שלי שבו אני מציג חלק מהעקרונות בספר אנטי שביר אוף טופיק 5
R מתנות - אני יודעת שהסולידית כתבה פוסט על זה אבל - תמיכה נפשית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
Benjamin W עולם חדש נורא? [פוסט בבלוג] דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 67
ד פוסט מעניין: איך לא לאבד כסף בהחלפת עבודה אוף טופיק 5
ד שאלה לסולידית: פוסט "נתינת נייר ערך כמתנה" שוק ההון 3
ד פוסט שפורסם בעבר על מתנת יום הולדת לילדים שוק ההון 2
ס פוסט שננעל אוף טופיק 1
Waler "הכנסה בסיסית" - אם כבר יש על זה פוסט אוף טופיק 38
הסולידית הזמנה לכתיבת פוסט אורח אוף טופיק 0
DiverGirl פוסט מוטיבציה: הרגלים ומשמעת התפתחות אישית 42
איליה פוסט של MMM לראשון באפריל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
R פוסט/תגובה אבודה אוף טופיק 0
oferM נתניהו דרש מראש השב"כ להזהיר את לפיד: בלי פשרה על עילת הסבירות הסכנה למלחמה תגדל פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 47

נושאים דומים

Back
למעלה