• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

היכן לעשות ביטוח בריאות?

רק סולידי

משתמש רשום
דירוג
1
היי חברים אני חדש כאן ,
קודם כל מאוד כיף לראות את הקהילה שנוצרת כאן!

כל הזמן בעבודה שלי מציעים לי לעשות ביטוחי בריאות אין חברה שלא הציעה לי , אבל הפוליסות כשאני מנסה להתעמק בהן הן ארוכות ומורכבות .... מישהו יכול להמליץ?

אני רוצה ביטוח בריאות מלא לי ולאישתי...
אבל יש גם משלים שבן שזה זול יותר אבל אני לא מבין מה ההבדל בין זה לבין הביטוח המלא וזה עולה פי 1.5.

אבל יש גם משלים שבן שזה זול יותר אבל אני לא מבין מה ההבדל בין זה לבין הביטוח המלא וזה עולה פי 1.5.
אנא, קרא את הקישור ששלחתי.
על קצה המזלג, ביטוח בריאות "מלא" לא מצריך אותך להתחיל תהליך מול הקופה שלך, אלא יש לך ניתוחים מהשקל ה-1. [מקווה כי איני מטעה]
@Glazgo

אכן, כפי שכתב @Shlomi Z , הביטוחים נחלקים למספר סוגים עיקריים.
בפוסט אליו הוא הפנה אליך תמצא את כל המידע בנושא, לרבות הפירוט כדלקמן -
נכתב ע"י הסולידית:
ביטוחי הבריאות הפרטיים נחלקים לשלושה סוגים מרכזיים:
1. ביטוח בריאות בסיסי – תכנית המכסה מקרים קטסטרופליים שאינם מכוסים במלואם בסל הבריאות או בשב”ן.
2. ביטוח בריאות משלים שב”ן – תכנית המכסה מקרים קטסטרופליים ובנוסף משלימה עלויות ניתוחים פרטיים לאחר מיצוי הזכאות בשב”ן.
3. ביטוח בריאות כולל – תכנית המהווה למעשה תחליף / חפיפה מלאה לשב”ן, הכוללת כיסוי “מהשקל הראשון” לניתוחים פרטיים, ובנוסף מגוון רחב של שירותים רפואיים שלא מצריכים אשפוז (שירותים אמבולטוריים) כמו אבחונים, טיפולים מחליפי ניתוח, רפואה משלימה ופיצויים כגון אובדן כושר עבודה, נכות עקב תאונה ועוד.

הי,
קראתי את כל מה שנאמר על ביטוחי בריאות בפורום וחזרתי שוב למה שכתבה הסולידית. כמה שאלות שעלו לי בעניין:
1. למה הסולידית ממליצה לוותר על השב"ן וללכת על ביטוח בריאות פרטי בסיסי- האם לא עדיף להשאר עם השבן ולהוסיף לו ביטוחים נגד קטסטרופות? בסוף השב"ן מעניק יותר כיסויים מהביטוח הבסיסי וסך העלות תהיי קרובה.
2. האם ההמלצה של הסולידית היא ללכת על הבסיסי ובמקרה הצורך לשלם על ניתוח פרטי באופן אישי? האם במקרה הזה אני אוכל לקיים את הניתוח באסותא ולבחור את המנתח? (אני מניחה שזה כתוב בפוליסה).
3. לא הבנתי את הבעייתיות בכיסוי לניתוח פרטי שמעניק השב"ן- ממה שקראתי יש אפשרות לקיים את הניתוח בבית חולים פרטי עם רופא שבהסכם.

תודה על העזרה!

בסוף השב"ן מעניק יותר כיסויים מהביטוח הבסיסי וסך העלות תהיי קרובה.
לא בטוח שזה נכון.
אני די בטוח שדוקא הביטוח הפרטי מעניק הרבה יותר כיסויים מהשב"ן, וכמו שאמרת סך העלות היא די קרובה

תודה על התגובה.

בטענה שהשבן מעניק יותר כיסויים התכוונתי לדברים הבאים, שכללית זהב למשל מעניקים: 3 ייעוצים בשנה, דברים שקשורים להריון (סקירת מערכות, בדיקת מי שפיר..), תוספת לטיפולי פיזיותרפיה מעבר לסל, השתתפות בניתוחים פרטיים. אלו דברים שלא ראיתי שכלולים בביטוח הבסיסי שהסולידית המליצה עליו

עד כה כשהשתמשתי בייעוץ מומחה פרטי (מאחר שהתור לרופא דרך הקופה היה ארוך מדי) עדין נאלצתי לחכות בערך חודשיים. אם יהיה לי ביטוח פרטי, זמן ההמתנה ירד?

ל הזמן בעבודה שלי מציעים לי לעשות ביטוחי בריאות אין חברה שלא הציעה לי
אבל הפוליסות כשאני מנסה להתעמק בהן הן ארוכות ומורכבות
1. תתן הצעה של חברה א' לנציג של חברה ב' וההפך.
2. תשאל כל אחד מהם במה ההצעה שלהם עדיפה.
3. הם כבר ידאגו להציג את החוסרים/בעיות בפוליסה המתחרה.
4. תחליט מי נשמע יותר הגיוני.
5. תשמור את המיילים של טבלות/הסברי ההשוואה, בצמוד לפוליסה. במקרה ויהיו אי התאמות/בעיות בהמשך, זה יגן עליך משפטית, וייתכן שגם ייגבר על האמור בפוליסה.

האם בדקת האם שאתה כבר מבוטח בביטוח מורחב קולקטיבי דרך העבודה? או שאתה זכאי דרך העבודה להנחה בביטוח כזה?.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A היכן לעשות ביטוח נסיעות 'חינמי' צרכנות פיננסית 59
ג פליי קארד פרימיום, היכן לעשות? צרכנות פיננסית 6
זאב קורס השקעות בנדל"ן, היכן אפשר לעשות ? התפתחות אישית 2
א היכן להשקיע 300 אלף שקל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
N קה״שׁ עוקבת סנופי (לא ira) - היכן העמלות הטובות ביותר? האם קיימת קבוצה שניתן להצטרף אליה? [קראתי את מייק] פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
B אזרח ישראלי-אמריקאי עובר להתגורר במדינה שלישית - היכן להתחיל? מיסים 1
W היכן לסחור במניות? שוק ההון 19
deussex היכן להתחיל בנוגע למניות דיבידנדים ? שוק ההון 2
I היכן להשכיב קרן חירום? פקדון נזיל, עו"ש או קרן כספית? פוסטים מאיכות נמוכה 1
N מתלבט היכן להתחיל ללמוד השנה (בן 24) התפתחות אישית 12
פ היכן ניתן למצוא נתונים היסטוריים על שינויים בתשואת הדיבידנד של מדדים ושל קרנות סל? פוסטים מאיכות נמוכה 1
א היכן אתם ואתן קוראים וקוראות חדשות פיננסיות? פוסטים מאיכות נמוכה 17
י היכן הכי זול להפקיד/ לפדות צ׳ק אמריקאי מתוכנית הסיוע האמריקאית? צרכנות פיננסית 3
O התלבטות היכן ללמוד מדמ"ח התפתחות אישית 19
O היכן אוכל ללמוד על השקעות נדל"ן? נדל"ן 3
S היכן ניתן לראות תשואות שנתיות לקרנות פנסיה? אוף טופיק 2
B היכן לחסוך לדירה ובאיזה אופן? שוק ההון 108
G השקעה בנדל״ן- היכן? נדל"ן 3
ל הפקדת כסף לפיקדון בבנק- 250,000 ש''ח היכן הכי אטרקטיבי? שוק ההון 12
י היכן ניתן להשיג ליטר מי חמצן בריכוז 3% ב 11 ש"ח -- בירושלים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
Fitch הלוואה של 30,000 ש"ח ללא ריבית וללא הצמדה - היכן? צרכנות פיננסית 19
N השוואה שביצעתי בעולם ה: "היכן לנהל את הכסף" שוק ההון 3
N היכן כדאי לרכוש אג"חים ישראלים שוק ההון 6
פשפש היכן כדאי לשמור מזומן שוק ההון 24
ג IB - היכן יושב הכסף שוק ההון 19
ל הנדסת אינסטלציה-היכן? התפתחות אישית 4
P היכן כדאי להחנות כסף? שוק ההון 9
Y היכן העמלות נמוכות ביותר למשקיעים סכומים נמוכים שוק ההון 5
Y היכן להשקיע 150 אלף שקלים? שוק ההון 16
tomer111 היכן קונים IWDA ? שוק ההון 5
G איך להכין מוצרלה? או היכן קונים מצרכים אוף טופיק 0
זאב היכן אתם גרים ? אוף טופיק 7
Y התלבטות היכן לנהל תיק השקעות צרכנות פיננסית 16
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 3
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 20
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
קפיטליסט_מרושע עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 76
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1

נושאים דומים

Back
למעלה