• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שברון לב

שלחתי לך הודעה פרטית ואתה מוזמן ליצור קשר(:
בתור מתנדב ער"ן לשעבר ובתור גרוש עם כמה פרידות באמתחתו יש לי כמה תובנות שעשויות להקל ולתת לך כוח להמשיך.

@hommie
שלחתי לך הודעה פרטית ואתה מוזמן ליצור קשר(:
בתור מתנדב ער"ן לשעבר ובתור גרוש עם כמה פרידות באמתחתו יש לי כמה תובנות שעשויות להקל ולתת לך כוח להמשיך.

נשמע מאוד לא קל

יש הרבה דברים שיכולים לעזור ולהרים אותך בקלות, אבל יצטרכו ממך קצת יציאה מאזור הנוחות/התמדה.

למשל לדבר עם בעל מקצוע יכול לעזור בצורות שאתה אפילו לא יכול לדמיין, למצוא תחביבים ורצוי משהו ספורטיבי. יש לדברים האלה השפעה ישירה על רמת ההורמונים בגוף ועל מצב הרוח.

והכי חשוב זה שלא משנה כמה אתה למטה, תמיד להזכיר לעצמך ולדבר אל עצמך שיש לאן לעלות.

אתה -- בן אדם טוב כמו שאמרת,
נראה לי שאני היחיד שמצטט את עצמי כי כבר אין עריכה..
פתאום ראיתי שכתבתי את המילה "לא"
אז אתה בן אדם טוב כמו שאמרת ! (מתקן פה)

נראה לי שאני היחיד שמצטט את עצמי כי כבר אין עריכה..
יש עריכה רק שיש גרייס טיים ולאחר מכן ההודעה נעולה.

** עדכון **
ערכתי עבורך.

נערך לאחרונה ב:
קודם כל תודה לכולכם/ן על התגובות המחממות זה באמת חיזק אותי וזה מחזק אותי וקראתי את כל התגובות כמה פעמים .

אני בדילמה גדולה ואני לא יודע מה לעשות, אשים לרגע את כל העצב והשיברון בצד למרות שהוא עדיין קיים, נוצר מצב שבו אני לא רוצה לחזור הביתה, והסיבה לכך היא שבת הזוג תכננה את כל הדירה, זו דירה חדשה והיא עזרה לי עם כל העיצוב (מטבח, ריצוף, צבע, ריהוט...) מה שזה אומר, שבכל פעם שאני מגיע לדירה כל דבר מזכיר לי אותה. אני לא יכול לברוח מזה אני לא יכולה להדחיק את זה אני פשוט סובל בשקט.

בנוסף בגלל המצב ביקשו מאיתנו להתחיל לעבוד מהבית, וזה בעצם אומר שאני כלוא בתוך סיוט.

בנוסף בגלל המצב ביקשו מאיתנו להתחיל לעבוד מהבית, וזה בעצם אומר שאני כלוא בתוך סיוט.
א. תחזור למשפחה עד יעבור זעם.
ב. איפה אתה גר? מקס' נחליף בתים. [יש לי בית צנוע]
ג. צריך להיפטר מהבית הזה.

אני כנראה אתן לך את ההמלצה הכי ילדתותי אבל לך תדע אולי יעזור.
תוריד קיופיד ותתחיל סתם לדבר עם בחורות, לך תדע.

אני לא יכול לברוח מזה אני לא יכולה להדחיק את זה אני פשוט סובל בשקט.
Coordinated-Present-Koala-size-restricted.gif

לא המלצה, הלצה :)

עכשיו "ברצינות", אם אתה רוצה שינוי בדירה מהעיצוב הנוכחי, פשוט תמצא מישהי שממש שונאת את זה וזה כבר יתחלף מ"עצמו" :)

עכשיו "ברצינות", אם אתה רוצה שינוי בדירה מהעיצוב הנוכחי, פשוט תמצא מישהי שממש שונאת את זה וזה כבר יתחלף מ"עצמו" :)
תקשיב לבחור, הוא יודע על מה הוא מדבר :)

זו דירה חדשה והיא עזרה לי עם כל העיצוב (מטבח, ריצוף, צבע, ריהוט...)
זה אומר שיש לך אמצעים. האם יכול להיות שבת הזוג מלכתחילה התקדמה עם הקשר בגלל זה?
והיא עזרה לי עם כל העיצוב (מטבח, ריצוף, צבע, ריהוט...) מה שזה אומר,
אמנם היא עזרה בעיצוב הדירה אבל המיקוד שלך צריך להיות בדירה ולא במעצבת. אם הדירה היא "יותר מדי היא" תנסה בתור התחלה להכניס פרטי עיצוב קטנים שמבטאים יותר אותך. אפשר לנסות לצבוע קירות בצבע שונה - זה גם ישנה אווירה וגם ייתן לך עיסוק פיזי שירגיע אותך, תמונות- אם יש לך- להחליף. יש אחיינים קטנים? תבקש מהם ציורים, תמסגר ותתלה. תחליף וילונות.
גם אם זה לא יגרום להחלפת המטבח, זה יבטא יותר את טעמך האישי וייתן לך יותר שליטה במצב.

הלוואי שהייתה לי עצה לתת לך, הייתי במצב דומה לפני שנה, מוזמן לכתוב לי בפרטי.
אם זה מעודד אותך אז באמת שעם הזמן הכאב נהיה קל יותר.

זה אומר שיש לך אמצעים. האם יכול להיות שבת הזוג מלכתחילה התקדמה עם הקשר בגלל זה?
האמת שזה משפט שלא הייתי אומרת אף פעם לאף אחד. זה מעליב את 2 הצדדים וזה סתמי ביותר לכתוב את זה לאנונימים בפורום. אפילו לחבר קרוב לא הייתי אומרת דבר כזה. זה מרעיל, אין פה שמץ של עובדה ואפשר לחשוב על עוד כל מיני דברים מרושעים להגיד על בסיס דמיונות שווא.

האמת שזה משפט שלא הייתי אומרת אף פעם לאף אחד. זה מעליב את 2 הצדדים וזה סתמי ביותר לכתוב את זה לאנונימים בפורום. אפילו לחבר קרוב לא הייתי אומרת דבר כזה. זה מרעיל, אין פה שמץ של עובדה ואפשר לחשוב על עוד כל מיני דברים מרושעים להגיד על בסיס דמיונות שווא.
+1

אמת שזה משפט שלא הייתי אומרת אף פעם לאף אחד
אם זה לא היה מובן, זו לא אמירה זו שאלה.
לצערי מקרים כאלה מוכרים לי מקרוב.
זו לא אמירה שיפוטית חלילה כלפי @hommie או בת זוגו לשעבר אלא נקודה שאם אכן היה בה משהו, צריכה בירור. לא הייתה כוונה לפגוע ואם אכן כך, התנצלותי.

לצערי מקרים כאלה מוכרים לי מקרוב.
אני לא מכירה אותך אבל בדרך כלל זה קורה לאנשים מבוגרים ועשירים (או לילדיהם) שמצידם בוחרים ללהק בת זוג אטרקטיבית חיצונית לצידם אז שני הצדדים מקבלים את מה שרצו.
הפות"ש לדעתך צריך לפחד להיקשר לא-נשים כי אולי משכורתו אטרקטיבית ולא הוא? זה ציני ומבוסס על כלום ושום דבר.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N האם שמתם לב שהדיון בין סיום שלטון החמאס לבין החזרת החטופים הפך לפוליטי טהור? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 59
Henchman34 האם הדיון סביב חוק הגיוס מצד הממשלה מתבצע שלא בתום לב? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 281
צ מעוניין לרכוש דירה במושע - למה לשים לב? נדל"ן 8
ה למה צריך לשים לב בביטוחי משכנתא? נדל"ן 2
E על מה חשוב לשים לב בחוזה עבודה בדגש על האופציות? אוף טופיק 6
S מישהו שם לב לעליות של 400%+ במניות של חברות שילוח המטענים בעולם? פוסטים מאיכות נמוכה 12
S למה לשים לב לפני שעוברים לביטוח בריאות קבוצתי ומבטלים את הביטוח הפרטי? צרכנות פיננסית 0
E יועץ פרישה מומלץ? למה לשים לב? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 1
S מדמח - מכון לב או בר אילן בשיפור פסיכומטרי התפתחות אישית 37
A אינטרנט הוט - המחיר עלה [שימו לב] מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 44
אני חדש ביטוח דירה - יש לכם? חובה? מה לשים לב? מספר שאלות צרכנות פיננסית 3
S חוסר תום לב מס הכנסה? אוף טופיק 10
מ למה לשים לב במעבר בין קרנות צרכנות פיננסית 3
הסולידית שימו לב - ציטוט כתבות ממקורות חיצוניים אוף טופיק 0

נושאים דומים

Back
למעלה