• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פרשת "מוכתר"

יכול להיות, וזה התרחיש היותר טוב.
בפועל, אצל חסון רוב האייטמי הפוליטיים באים לשרת צד אחד של המפה הפוליטית. אולי אני מפספס משהו, אבל אני לא רואה איך טיפוח מוכתר משרת את הצד הזה מבחינה פוליטית.
יש צילומי מצלמה נסתרת שבה מוכתר אומרת לתחקירן שהמפלגה שלה תשב עם ביבי.

נערך לאחרונה ב:
יש איזה הטייה פסיכולוגית שאומרת ,שמהרגע שגיבשת דעה מסויימת , למשל החלטת לבחור בפוליטיקאי ,התקפות על הדעה הזאת, גם אם נכונות רק יחזקו אותה.

עצם זה שמדברים על הדר בתקשורת רק מחזק אותה. המפלגה שלה כנראה כבר נכנסה. לא יודע אם יש מה לעשות.

היו גם היו חברי כנסת שהגיעו מרקע כלכלי נמוך ואף כאלו שבהנחה ולא הצליחו להסתיר בדרך מתוחכמת את מצבם, התשייכו לרקע הנמוך גם בהיותם חברי כנסת - לרוב התנהלותם זהה אם לא ירודה יותר מאלו שיש להם, וזה עוד מבלי להזכיר את חיבתם לסוציאליזם על מלא.

------------------
אוקיי, כרגע ראיתי את הפוליגרף שמוכתר ביצעה בתכנית של איילה חסון, שם עברה ראיון חייכני ומלטף כלבבה.
שלא במפתיע, מרבית השאלות נגעו לקונספירציות שממילא אף אחד לא האמין להם, ואילו על הסוגיות הבוערות - הדירה, הפשקווילים וכו' - נשאלה רק שאלה אחת שאינה רלוונטית.
לגבי הדירה, היא התגאתה בכך שלשאלה האם הדירה נקנתה מכספי ההורים והיא גרה בה התשובה היא חיובית.
אני קיבלתי דירת מתנה וגם אני יכול להשיב על השאלה הזאת בחיוב.
למעשה, רוב מי שקיבל דירת מתנה בגילה, הרי שנקנתה מכספי הוריו והוא לא גר בה מאחר שטבעי שיגורו בה שוכרים עד שהילד יתבגר וישתמש בה.
היא כמובן לא נשאלה האם הדירה שנקנתה יועדה לה בהווה או בעתיד, האם הדירה נקנתה מכספי הפנסיה של הוריה אך ורק על מנת שלא יחיו מקצבת זקנה וכו'.
גם לגבי הפשקווילים - לא נשאלה האם תכננה את ה"קמפיין", האם הייתה מודעת לכך שהמודעות מפוברקות כאשר העלתה אותן בסרטון הטיקטוק שלה.
מהתגובות לדברים אני רואה שהמצב גרוע בהרבה משחשבתי.
אנשים מתרשמים מהפוליגרף שביצעה, שאפילו לא מנסה להראות מתוחכם.
90% ממנו הוקדש לקונספירציות שמלכתחילה אף גוף רציני לא עימת אותה עימן, והיתר נשאל בקפידה כדי להסוות את השקר. ממש כמו לדרוש שחרור של ראש ארגון פשיעה ממאסר על סמך תשובה לשאלה "האם אי פעם רצחת מישהו במו ידיך" - "לא".

זה כמובן בלי להזכיר שפוליגרף אינו משקף מציאות ב100% ולכן אינו קביל בהליכים משפטיים, ושהיא לא התחייבה שביצעה רק בדיקת פוליגרף אחת.

בקיצור - אני פשוט לוקח את כל דבריי בחזרה.
כנראה ש"כל שנעשה רחמן על האכזרים" וכו'.
יש גם יוצאי דופן, היא עברה כל גבול ושההורים שלה יידאגו לה.

@איניגו מונטויה - אכן התחוור לי כאמור לעיל שיש להדהד את הדברים לציבור כי מסתבר שאפילו אחרי כל השקרים הבוטים וההתנהלות המחפירה הזאת, די באיזה ספין קלוש כדי לחזור לבמה.
הפוליגרף היה עשוי בצורה גרועה.
תחת הפוליגרף היא ענתה רק על שאלה אחת, בשתי ניסוחים :"האם התצהיר שמסרת אמת"?
כנראה היא כתבה את השאלה לעצמה.

בדרך כלל בפוליגרף שואלים על כל נושא ונושא בנפרד, ולא אתפלא אם יש טכניקה שלמה לבחירת השאלות בצורה שתחלץ את האמת.

פוליגרף זה קשקוש מוחלט. איך הדבר הזה עדיין חוקי נשגב מהבנתי.

עצם זה שמדברים על הדר בתקשורת רק מחזק אותה. המפלגה שלה כנראה כבר נכנסה.

מה הבעיה עם זה?

שכנראה רוב המצביעים לא יודעים כמעט כלום על הנבחרים וסיכוי גדול לעוד כמה אורלי לוי בכנסת.
מה הבעיה עם אורלי לוי? אם כבר אז אתה צריך לדבר על נפתלי בנט, איילת שקד וחבריהם

אתה שואל ברצינות?
בהחלט, הייתה תמיד בימין, פרט למערכת בחירות אחת שהלכה לגוש טכני בלבד על הטיקט החברתי עם מרצ. גם באותה מערכת בחירות הדגישה שמבחינה מדינית היא עדיין בימין.

בהחלט, הייתה תמיד בימין, פרט למערכת בחירות אחת שהלכה לגוש טכני בלבד על הטיקט החברתי עם מרצ. גם באותה מערכת בחירות הדגישה שמבחינה מדינית היא עדיין בימין.
אני מדבר על אותה מערכת בחירות בה היא רצה עם העבודה. היא שכחה לספר בקמפיין שהיא תומכת בביבי ואפילו אם תהיה ממשלת אחדות היא תהיה בצד שלו ולא של הרשימה איתה היא רצה במשותף.
אבל אהבתי את "מבחינה מדינית". אני מבין שלדעתך הכל אידאולוגיה.

אתה מתכוון לבחירות שבהן העבודה הכריזה אין ימין ואין שמאל?
אם מישהו חשב שאורלי לוי היא שמאל, הוא הטעה רק את עצמו.

אבל למה להתעכב עליה, כמו שציינתי יש לך את נפתלי בנט שכל מערכת הבחירות הכריז שהוא ימין, ובסוף הקים ממשלת שמאל.
אתה יכול גם לדבר על ציפי לבני שקיפצה בין מפלגות ואידיאולוגיות כל בחירות.
או אפילו על ליברמן שעבר מ"אין נאמנות אין אזרחות" ל"ממשלה עם ערבים היא כשרה אבל את החרדים נזרוק עם מריצות למזבלה"

בכל מקרה אנחנו גולשים מנושא האשכול.

הפיתרון פה צריך להיות העלאת גיל הזכות להיבחר לכנסת, כמו 25 בארצות הברית, ואני לא בטוח אבל גם צרפת 25.
מצטער אבל גיל 20 הוא עדיין לא גיל שמגיעים בו לבשלות בימינו, זה לא כמו בעבר.

הייתי מוסיף בלי קשר לנושא, אזרח ישראל 7 שנים ותושב ישראל לצרכי מס 4 שנים לפחות.

אגב
היו שני פוליטיקאים צעירים בישראל
שמעון פרס עליו השלום ואריה דרעי
הם שונים מאוד אחד מהשני
אך שניהם מוכשרים עד מאוד
אחד אמנם לקח את כישוריו לפתח את המדינה
והשני את כוחו הציבורי תוך שימור הבערות וההפרדה
אני לא מכיר את הדר מוכתר ולא ראיתי שום ראיון איתה
היות ואני לא צופה בחדשות בעיקרון
אך מה הסיכוי שהיא ברמה שלהם?

אבל למה להתעכב עליה, כמו שציינתי יש לך את נפתלי בנט שכל מערכת הבחירות הכריז שהוא ימין, ובסוף הקים ממשלת שמאל.
או אפילו על ליברמן שעבר מ"אין נאמנות אין אזרחות" ל"ממשלה עם ערבים היא כשרה אבל את החרדים נזרוק עם מריצות למזבלה"

הפיתרון פה צריך להיות העלאת גיל הזכות להיבחר לכנסת, כמו 25 בארצות הברית, ואני לא בטוח אבל גם צרפת 25.

ימין ושמאל ובנט ועוד ווטאבאוטיזם.
היא נוכלת ואין שום אמירה שלה ממערכת הבחירות שאפילו רמזה על כוונותיה יום לאחר הבחירות ואין אף מצביע, ימין או שמאל, שידע מה שאתה מספר עכשיו בזמן אמת.
אבל אם אתה צודק והכל היה ברור ומוצהר וידוע מראש, אז למה שריינו אותה בבחירות הבאות? על מה מגיע לה פרס?

נערך לאחרונה ב:
אגב
הם שונים מאוד אחד מהשני
אך שניהם מוכשרים עד מאוד
כמו הסיכוי של כל כוכב טיקטוק אחר

אגב
הם שונים מאוד אחד מהשני
אך שניהם מוכשרים עד מאוד
שמעון פרס נכנס לכנסת בגיל 36
אריה דרעי נכנס לכנסת בגיל 33

היא בת 21 בעוד חודשיים וכבר רוצה להיות שרה.
אני לא רואה את הדמיון

כמו שציינתי קודם, דעתי האישית היא שצריך להגביל את גיל המועמדים למינימום 25.
וכמו כן בלי קשר לנושא כאן, אזרחות 7 שנים מתוכן תושבות לצרכי מס 4 שנים.

להרבה אנשים היום ,שמאל וימין זה לא מעניין.
מעניינים דברים כמו כלכלה.

1+, אם דיברת על הזכות לבחור.
לא ברור מדוע לישראלי שבחר לנהל את מרכז חייו במקום אחר או שעלה לפה לפני רבע שעה יש זכות להשפיע על החיים פה.

אגב
הם שונים מאוד אחד מהשני
אך שניהם מוכשרים עד מאוד
שמעון פרס עשה המון לפני שנכנס לכנסת וכך גם צבר ניסיון ועבר סינון.

לפחות לפי ההתנהלות הלא ממש מוצלחת של מוכתר עד כה, טעויות בסיסיות, לכל הפחות היא צריכה עוד לצבור נסיון.

נערך לאחרונה ב:
1+, אם דיברת על הזכות לבחור.
לא ברור מדוע לישראלי שבחר לנהל את מרכז חייו במקום אחר או שעלה לפה לפני רבע שעה יש זכות להשפיע על החיים פה.
דיברתי על הזכות להיבחר.
אבל מסכים שצריכה להיות גם הגבלה על הזכות לבחור.
כאן הייתי מוריד את גיל ההצבעה ל־17, ומגביל את זכות הבחירה לאזרח ישראלי בעל תושבות לצרכי מס של שנה לפחות מתוך ארבעת השנים האחרונות

נושאים דומים

נושאים דומים

Back
למעלה