• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פרסומת לברית החדשה

ג'וני לנד

משתמש רגיל
דירוג
145
תקראו מה כתבתי כאן
@roneng מה מצחיק?
לחילונים לא מפריע פרסומת של הברית החדשה באתר ישראלי?
אם זה היה פרסומת על משכן הכנסת זה גם לא היה מפריע?
איפה הגבול שלכם?
אני חרדי. אשמח לשמוע איך זה מרגיש לחילונים.
תודה רבה לכל המגיבים

@roneng מה מצחיק?
מניח שזה מצחיק כי פרסומות גוגל הן לרוב מותאמות אישית,
ואם קיבלת פרסומות כזו - מן הסתם האלגוריתם חושב שזה רלוונטי אליך.
אני מעולם לא קיבלתי פרסומת לברית החדשה...

אם זה כל כך מפריע לך ואתה לא יכול פשוט להתעלם
(זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי רואה פרסומת למוצר שלא מעניין אותי),
אתה יכול לעשות את אחד מהצעדים הבאים:

1. אפשר ללחוץ על ה"x" בראש המודעה,
ואז יפתחו לך אפשרויות לחסום את המודעה הזו, ותוכל גם להיכנס להגדרות האישיות שלך ולשנות אותן.

2. אפשר להתקין חוסם פרסומות.

לא. אנשים בהיסטוריה הסתמכו על הברית החדשה במעשי זוועה ומעשי חסד. כמו בכל דת אחרת. הספר עצמו אינו בעייתי ואינו מטיף לערכים שליליים.

לא. אנשים בהיסטוריה הסתמכו על הברית החדשה במעשי זוועה ומעשי חסד. כמו בכל דת אחרת. הספר עצמו אינו בעייתי ואינו מטיף לערכים שליליים.
נראה לי שפחות מטריד אותו מה יהיו הערכים של המאמינים, אלא עצם זה שיהודים ימירו את הדת.

אז אנסה להרגיע -
הפורום הכלכלי הזה לא מעניין ילדים צעירים,
ובוגרים יותר לרוב לא ימירו דת בגלל קריאה בספר.

אני למשל קראתי את הברית החדשה בגיל 17, והפלא ופלא - נשארתי יהודי חילוני ולא הפכתי לנוצרי אדוק...

נראה לי שפחות מטריד אותו מה יהיו הערכים של המאמינים, אלא עצם זה שיהודים ימירו את הדת.
הוא שאל מה מטריד חילונים אז עניתי כחילוני (שמייצג בעיקר את עצמו).
אני חושב שיש אנשים שעצם הפרסום מפריע להם, גם אם הם בטוחים שאף אחד לא יתפתה לקרוא את הספר. כמו הנער החרדי שקרע סידור תפילה רפורמי וקינח בו את האף. אני בטוח שהמעשה לא בא כתגובה לתוכן הסידור, אלא כנראה מתוך שנאה יוקדת למי שמשתמש בו.

ומהיבט מעט אחר. אני בספק כמה מאמינים יודעים עד כמה האל בו הם מאמינים דומה לאל של דתות אחרות בהן הם רואים יריבות מרות.

אני לא אוהב פרסומות של דתות מכל הסוגים.
מצחיק אבל שלאנשים מפריעה פרסומת של דת באתר אינטרנט, שמוצגת לאנשים בוגרים, אבל הם חושבים שזה בסדר לחנך ילדים מגיל אפס לתוך דת. היה הרבה יותר ראוי אם לא היו מחנכים ילדים להאמין בדת, ואז כשהיו מגיעים לגיל 18, היו נותנים להם לראות כמה פרסומות של דת באינטרנט שהם רוצים, ושהם יבחרו לעצמם באיזו דת להאמין או לא להאמין. זה גם היה פותר המון בעיות בעולם, מונע מלחמות ומשפר דרמטית את איכות החיים של האנושות. במצב הנוכחי, אם היית נולד להורים מוסלמים, היית כותב אותו הפוסט נגד אזכור חיובי של היהדות באינטרנט וסביר שהיית כותב נגד יהודים.

ואם קיבלת פרסומות כזו - מן הסתם האלגוריתם חושב שזה רלוונטי אליך.
:'(
אם זה כל כך מפריע לך ואתה לא יכול פשוט להתעלם
(זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי רואה פרסומת למוצר שלא מעניין אותי),
לא מעניין אותי... זה לא ההגדרה. זה פוגע ברגשות שלי.
1. אפשר ללחוץ על ה"x" בראש המודעה,
ואז יפתחו לך אפשרויות לחסום את המודעה הזו, ותוכל גם להיכנס להגדרות האישיות שלך ולשנות אותן.
לא הצלחתי אנסה שוב.

בסדר לחנך ילדים מגיל אפס לתוך דת. היה הרבה יותר ראוי אם לא היו מחנכים ילדים להאמין בדת
אף ילד לא גדל לוואקום.למה דווקא לדת לא ,אבל לציונות כן או לכל אדיאולוגיה אחרת.
ההגדרה. זה פוגע ברגשות שלי
כסוג של חילוני ,אין דבר מקודש בעולם הזה בעיניי יותר מחופש להביע רעיונות. ביום שבו יאסרו פרסומות כאלה אצא למלחמה (ממעט הסיבות עליהן אהיה מוכן למות)

י

תיהיה פחות רגיש...אתה במרשתת.
אני באתר ישראלי.
זה מה שמפריע לי למה על הבית גם בתמורה לתשלום לא תסכים להניח פרסומת לברית החדשה. ובאתר שלך אין בעייה.
לטעמי זאת חציית גבול בלי שימת לב. כאילו במרשתת זה לא נורא.
ביום שבו יאסרו פרסומות כאלה אצא למלחמה (ממעט הסיבות עליהן אהיה מוכן למות)
אני מבין את הרעיון.
אבל אני לא מדבר כעת על חוק, אלא על רגישות הישראלים בשטחם הפרטי.
אני מאוד רגיש לזה ולא מבין למה חילונים לא רגישים לדבר הזה לפחות קצת. בכל אופן כך @גרהם

לי זה לא מפריע, לא הייתי שם לב לזה

אני חרדי. אשמח לשמוע איך זה מרגיש לחילונים.
דעתי היא שאם זה מפריע לך בתור חרדי להיות חלק מקהילה שעוזרת לך להשתלב בחברה הישראלית, אני הייתי רוצה שיחסמו את זה.

זה נגד הזהות שלנו מאות שנים הם רצחו אותנו עכשיו הם מנסים לשנות אותנו.
זה נכון, אבל קח בחשבון שהיום נוצרים ואירגונים נוצריים הם בין התומכים הגדולים של ישראל וזכות העם היהודים בארץ.

ניסחפתם.
האלגוריתם מחפש תגובה - וג׳וני הגיב. אולי הוא התעכב על הפרסומת ואולי הוא אפילו לחץ עליה.
במקום לעשות מזה כזה סיפור
אפשר ללחוץ על ה"x" בראש המודעה,

@ג'וני לנד מעניין לדעת האם לא היתה מפריעה לך פרסומת לספר דת שלא קשור לאנשים שבעבר הרחוק פגעו ביהודים. נניח, בודהיזם (ובפרט שאדם יכול להיות בודהיסט ויהודי בו זמנית).

איזה מצחיק פות"ש. זה כמו אחד שמתעניין בפורנו ויתלונן למה הוא מקבל כל כך הרבה פרסומות שקשורות לפורנו.
עצוב לי שאנשים מאמינים בהחרמת ספרים ועוד בפורום שכל כך כיף לי להיות בו.

@ג'וני לנד מעניין לדעת האם לא היתה מפריעה לך פרסומת לספר דת שלא קשור לאנשים שבעבר הרחוק פגעו ביהודים. נניח, בודהיזם (ובפרט שאדם יכול להיות בודהיסט ויהודי בו זמנית).
כאדם דתי היה מפריע לי.
אגב, לגבי מה שכתבת בסוגריים - אני לא מכיר את הבודהיזם, ושמעתי אמירות שזו לא בדיוק דת אלא יותר פילוסופיית חיים.
אם זה נכון - אז לכאורה המצב שונה.
בכל מקרה, ברור שהאסוציאציות הרגשיות היו חזקות יותר בדת שפגעה באופן אקטיבי בנו לאורך ההיסטוריה, ועכשיו מפעילה קמפיינים להמרת דת של יהודים.
אם היה מדובר למשל בשינטו היפנית, (אם אני זוכר נכון זה השם), היה פחות אסוציאציות רגשיות א. לא פגעו בנו לאורך ההיסטוריה ב. לא מפעילים קמפיין להמרת דת. אבל בודאי שהיה מפריע לי, ורגש זה לא מה שקובע.

אני באתר ישראלי.
זה מה שמפריע לי למה על הבית גם בתמורה לתשלום לא תסכים להניח פרסומת לברית החדשה. ובאתר שלך אין בעייה.
לטעמי זאת חציית גבול בלי שימת לב. כאילו במרשתת זה לא נורא.
מוזמן לא להכנס לאתר, הוא לא שלך.
הביקור בפורום ובמשרתת בכללי הוא רשות.
אני מאוד רגיש למימון בתי ספר שלא מלמדים ליבה אז אני רגיש...רק שבמצב שלי המיסים שלי ממנים אותם.
כאן אתה מקבל הכל חינם אין כסף.

עוד שאלה...מה היית אומר אם בפורום בגרמניה היה נפתח טרד זהה רק על פרסום של התנ"ך?

נערך לאחרונה ב:
מוזמן לא להכנס לאתר, הוא לא שלך.
הביקור בפורום ובמשרתת בכללי הוא רשות.
אני מאוד רגיש למימון בתי ספר שלא מלמדים ליבה אז אני רגיש...רק שבמצב שלי המיסים שלי ממנים אותם.
כאן אתה מקבל הכל חינם אין כסף.

עוד שאלה...מה היית אומר אם בפורום בגרמניה היה נפתח טרד זהה רק על פרסום של התנ"ך?
אתה עונה שלא ממין השאלה.
אני שואל אם לחילונים זה לא מפריע.
התשובה היא בכן ולא.

אגב הזכרת לי סוגיא הגמרא של טענו חיטים והודה לו בשעורים
אני לומד ליבה אחרת שאתה לא מכיר.
רלוונטית מאוד אתה כנראה לא מכיר אז אתה חושב שאני וילדי לא לומדים ליבה.

איזה מצחיק פות"ש. זה כמו אחד שמתעניין בפורנו ויתלונן למה הוא מקבל כל כך הרבה פרסומות שקשורות לפורנו.
עצוב לי שאנשים מאמינים בהחרמת ספרים ועוד בפורום שכל כך כיף לי להיות בו.
קרא עוד פעם מה כתבתי.

אגב, לגבי מה שכתבת בסוגריים - אני לא מכיר את הבודהיזם, ושמעתי אמירות שזו לא בדיוק דת אלא יותר פילוסופיית חיים.
אם זה נכון - אז לכאורה המצב שונה.
השאלה מהו בודהיזם היא מאד מעניינת בעיני. לא רוצה לחטוף את השרשור, אז רק אגיד שמה שכתבת זו בהחלט עמדה רווחת ובאופן אישי אשמח אם לאנשים לא תהיה רתיעה מהבודהיזם מהסיבה שמדובר ב"דת" שנוגדת את היהדות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
yossik עוד פרסומת אחת וחזרנו... אוף טופיק 3
S פרסומת של ישראכרט הופכים מינוס לפלוס? צרכנות פיננסית 24
H פרסומת ל-bmw בפורום אוף טופיק 27
Rio פרסומת בהודעת ושיחת פלאפון אוף טופיק 21
עומר "כשזה מגיע לכסף שלך - באיזה צד אתה בוחר להיות?" (פרסומת של שקל - סוכנות לביטוח) אוף טופיק 23
Y פרסומת שקפצה לי להנחה בביטוחים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
O דירה על הנייר - "גינדי גרנדס", רמת אפעל החדשה נדל"ן 12
N איך ההגבלה החדשה משפיעה על שאר הקרנות באי.בי.איי ? שוק ההון 2
I מה יהיה עם הממשלה החדשה :( פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
א מסירת פרטים החדשה לביט /בנק ישראל צרכנות פיננסית 3
1337justme הצעת כסף מזומן לקשיש בפינוי בינוי במקום הדירה החדשה -התלבטות נדל"ן 25
E תוכנית המתאר החדשה של ת"א נדל"ן 1
ח מכירת דירה לעמידר החדשה נדל"ן 6
T תיק ההשקעות הראשון שלי- שינוי קטן לשנה החדשה :) שוק ההון 11
benjamin דירה דרך הצבא vs חיפוש עצמי vs מחיר למשתכן בתכנית החדשה נדל"ן 17
J השלמת כיסוי עולמי בתיק הפנסיוני -קרן הפנסיה החדשה של הלמן אלדובי שוק ההון 2
G הקרן החדשה של איישרס נייר 1159250 שוק ההון 4
י.ג החלטות לשנה החדשה התפתחות אישית 7
G ב ira עדיף קרן בלאקרוק החדשה או cspx ? שוק ההון 19
ITS Star Market - איך להשקיע בבורסה הסינית החדשה? שוק ההון 1
A הקרן המחקה שלי נעלמת - מה התשקיף של החדשה ? שוק ההון 2
Z האם ניתן להפריש בבת אחת סכום גדול לקו"ג החדשה IRA, למשוך אותו כקצבה שוק ההון 12
פ הרפורמה החדשה בפנסיה של כחלון שוק ההון 16
ברק א. רפורמת קופת הגמל החדשה שוק ההון 55
תפוזינה פנסיה לעומת קופת הגמל החדשה - אולי כבר דובר על זה צרכנות פיננסית 1
O הבדלים בין קופת גמל החדשה לישנה צרכנות פיננסית 1
liranviper התנועה הליברלית החדשה אוף טופיק 214
c881 הימורים עלות הרכבת החדשה בגוש דן אוף טופיק 42
י הודעת feel-good לכבוד השנה החדשה אוף טופיק 1
אורי מטרות לשנה החדשה התפתחות אישית 7
ETL ליברלנד: המדינה החדשה באירופה לא תתערב כלל בחיי האזרחים אוף טופיק 1

נושאים דומים

Back
למעלה