• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פרילנס אחרי הפרישה

CuriousOne

משתמש רשום
דירוג
0
נניח שאוכל לפרוש בעוד שנים כך שהתיק שלי יכסה את הוצאותי + מרווח למותרות.
הייתי רוצה לעבוד מספר מצומצם ביותר של שעות על מנת שיהיה לי יותר כסף לטיולים ותחביבים.
אילו כישורים צריך לפתח מתכנת על מנת לעבור בסופו של דבר לפרילנסינג מצומצם? האם אתם מכירים אנשים כאלה? במה הם עוסקים?

תודה רבה!

בין עסק ליצירת אתרי נחיתה לעצמאים ועד לייעוץ לחברות ענק. יש הרבה באמצע וכל אחד כזה הוא בעל כישורים אחרים..

לא חושב שיהיה קשה לחפש בFiverr ולראות מה אנשים מציעים כבר היום.

אם קראתי נכון, אתה מתייחס לתחום הפיתוח תוכנה? את שואל בעצם איך להיות פרילנסר בתחום הזה?

אני ארחיב את התשובה הקודמת שלי עם ניסיון יותר עכשווי:
מכיר מספר אנשים שמבצעים עבודות פרילנס בתחום התוכנה. בגדול חלק מהם מקבלים עבודות שיש להם ניסיון בהן, וגם עבודות בטכנולוגיות שלא נגעו בהם אף פעם. לפעמים הלקוח מסכים לשלם גם על עקומת הלמידה כי הוא עבד איתך בעבר ויודע שאתה יודע לספק תוצאות.

הייתי אומר שכישורים מאוד חשובים כדי להיות פרילנסר הוא שיווק של עצמך, לדעת איך למצוא לקוחות חדשים, ולדעת להתמודד עם דברים חדשים. בתור שכיר הדברים האלה הרבה יותר קלים לדעתי.

סתם כמה רעיונות:
קשרים, בלוג פוסט, דף לינקדין פעיל, כתיבת מאמרים, השתתפות בקהילות וכנסים מקצועיים כמנחה.
אתה מדבר על כאלה שיצודו אותך, יפנו אליך

יש דרכים למצוא באופן אקטיבי לקוחות שמחפשים מתכנתים לפרוייקטים כאלה ואחרים?

אתה מדבר על כאלה שיצודו אותך, יפנו אליך

יש דרכים למצוא באופן אקטיבי לקוחות שמחפשים מתכנתים לפרוייקטים כאלה ואחרים?
יש מספר אתרים היום שעוסקים בדיוק בנושא הזה.
לדוגמא fiverr כמו שכבר כתבתי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
H פרילנס התפתחות אישית 1
J עבודות פרילנס דרך אתר Upwork התפתחות אישית 3
קפיטליסט_מרושע התוכנית שלי להתנהלות לאחר הפרישה המוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 113
Aslan החלטה בין אירית צוברת לאמריקאית מחלקת - היום שאחרי הפרישה שוק ההון 8
P השקעה סמוכה למועד הפרישה שוק ההון 2
B פנסיה מוקדמת - שינויים בגיל הפרישה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ש קצבת הפנסיה לאחר הפרישה מושפעת מהשקעות הקרן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 65
M העלאת גיל הפרישה - יש לזה בכלל משמעות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
deussex חישוב סכום הפרישה עם מס רווח הון פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
G ללא דיבידנדים - איך דואגים שתמיד יהיה אפשר למכור מניות בזמן הפרישה ולשמור על איזון? שוק ההון 4
לא חשוב שמות השפעת תופעת הפרישה המוקדמת על המשק הישראלי פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 42
D מקדם המרה ודמי הניהול אחרי גיל הפרישה צרכנות פיננסית 1
M מה תעדיפו אחרי הפרישה? בחירה בנהנתנות או התכלבות והשארת ירושה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 73
M דמי ניהול בקרן ברירת מחדל לאחר הפרישה צרכנות פיננסית 3
Liron2035 האם האינפלציה מרסקת לי את חלום הפרישה המוקדמת? שוק ההון 13
ב דמי ניהול בקרן הפנסיה לאחר הפרישה צרכנות פיננסית 1
ב היום שאחרי הפרישה- הפוסט החשוף והכנה של הסולידית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
Body Solid בשנת 2037 גיל הפרישה עשוי להגיע ל-72 לגברים ו-70 לנשים פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 63
א פנסיה אחרי גיל הפרישה צרכנות פיננסית 1
ח האם הפרישה קרבה? יומני מסע אישיים 77
K קופת גמל להשקעה אחר גיל הפרישה שוק ההון 0
S תכנון הפרישה- האם המשיכה מהתיק היא 3% או 4% כולל דידבידנדים או בנוסף ? שוק ההון 7
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
de dud אחרי הפרישה - נדל"ן להשכרה? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 92
yanosh34 נגיסה מהקרן בזמן הפרישה שוק ההון 6

נושאים דומים

Back
למעלה