• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נתקלתם בבעיות טכניות? דווחו כאן

לכל מי ששואל איפה מספר התגובה בדפדפן בטלפון הנייד, תסובבו את המכשיר לרוחב ותראו את המספר בצד שמאל למטה.

מדוע ההודעה שלי ממתינה לאישור? עשיתי משהו מיוחד שזה מונע את ההצגה של ההודעה?
98P1A.png

מדוע ההודעה שלי ממתינה לאישור? עשיתי משהו מיוחד שזה מונע את ההצגה של ההודעה?
98P1A.png
מכיוון שאתה משתמש חדש ועד שיהיו לך כ 40 תגובות/פוסטים כל תגובה עם לינק עוברת לאישור הנהלה.

מכיוון שאתה משתמש חדש ועד שיהיו לך כ 40 תגובות/פוסטים כל תגובה עם לינק עוברת לאישור הנהלה.

אז אני ממליץ במקום שאשאל בפורום שיהיה כתוב משהו שמרמז על זה

אני עם כרום וכל פעם שמסמן טקסט אני רואה צטט טקסט אבל לא נותן לי ללחוץ עליו ולהגיב להודעה

לא מופיעה לי האפשרות לשלוח הודעה פרטית כשאני לוחץ על משתמש כלשהו. האם משהו השתנה?

לא מופיעה לי האפשרות לשלוח הודעה פרטית כשאני לוחץ על משתמש כלשהו. האם משהו השתנה?
כדי לשלוח הודעה פרטית צריך 40 תגובות ו/או נושאים או לייקים.

כל פעם שמסמן חלק מתגובה ויש מלבן ציטוט כאשר יש נקודה כחולה של הסימון עליו לא נותן לי ללחוץ ציטוט ולא מצליח לצטט בתגובה... איך מתקנים את זה?

שלום,
אני לא מצליחה להעלות קישור למסמך.
הבנתי שניתן לקשר לינק למסמך שהועלה בגוגל דרייב.
כשאני מנסה להיכנס לקישור שהוסף, אני מקבלת אופציה להחלפת המסמך ולא מועברת למסמך ישירות.
אני לא מבינה איפה הבעיה.
אשמח לעזרה.

שלום,
אני לא מצליחה להעלות קישור למסמך.
הבנתי שניתן לקשר לינק למסמך שהועלה בגוגל דרייב.
כשאני מנסה להיכנס לקישור שהוסף, אני מקבלת אופציה להחלפת המסמך ולא מועברת למסמך ישירות.
אני לא מבינה איפה הבעיה.
אשמח לעזרה.
ראי הסבר כאן:
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/נתקלתם-בבעיות-טכניות-דווחו-כאן.15/page-17#post-165041

נושאים דומים

Back
למעלה