• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נתקלתם בבעיות טכניות? דווחו כאן

אני מדבר על תופעה שמתרחשת מיד עם טעינה העמוד, כשכל מה שעשיתי זה להתחיל לגלול את העמוד ולפני שהספקתי לומר רובינזון קרוזו.
+1

אני אבדוק זאת.

• אהבתי
Reactions: ETL
אני אבדוק זאת.
כמו כן, קורה לי הרבה דרך הנייד, שאני לוחץ על כפתור הודעות חדשות, הוא טוען את אותו הדף מחשש, לוקח לו שתים או שלוש לחיצות להעביר אותי לדף ההודעות החדשות.

שלום!
פירסמתי אתמול בלילה פוסט שעדיין ממתין לאישור הנהלה, מצד שני הפוסט הראשון שפירסמתי לא דרש אישור
מה המדיניות לגבי פוסטים ואילו פוסטים דורשים אישור הנהלה?
יש דרך לתזכר על פוסטים שעדיין ממתינים לאישור למקרה שהתפספסו?
תודה!

פירסמתי אתמול בלילה פוסט שעדיין ממתין לאישור הנהלה
האם הוספת לינק לפוסט?
יש חסימה גורפת לפוסטים של משתמשים חדשים שכוללים לינקים והפוסט ישוחרר בקרוב לאחר בדיקה.

יש דרך לתזכר על פוסטים שעדיין ממתינים לאישור למקרה שהתפספסו?
הם לא התפספסו בעלת הבית כנראה עדיין לא אישרה אף פוסט מאז.
פירסמתי אתמול בלילה פוסט שעדיין ממתין לאישור הנהלה, מצד שני הפוסט הראשון שפירסמתי לא דרש אישור
מה המדיניות לגבי פוסטים ואילו פוסטים דורשים אישור הנהלה?
קבל טיפ, עד שתגיע לשלב בו הודעות עם לינקים מאושרות אוטומטית, פרסם הודעה בלי הלינקים שתופיע מיד, לאחריה הודעה נוספת עם הלינקים שהיא תמתין לאישור.

קבל טיפ, עד שתגיע לשלב בו הודעות עם לינקים מאושרות אוטומטית, פרסם הודעה בלי הלינקים שתופיע מיד, לאחריה הודעה נוספת עם הלינקים שהיא תמתין לאישור.
אני מציעה שבהודעה שמשתמשים חדשים מקבלים, שבה כתוב שההודעה ששלחו ממתינה לאישור, יהיה קישור או הסבר למדיניות החסימה של הודעות עם לינק למשתמשים חדשים, כולל מתי החסימה מתבטלת. כיון שהפעם האחרונה שהייתי חדשה היתה מאד מזמן אני לא יודעת איך בדיוק נראית ההודעה, אבל כנראה שהיא לא מספיק אינפורמטיבית אם כותבים חדשים שוב ושוב לא מבינים מדוע ההודעה שלהם נחסמה. חבל שזה ירתיע מפה גולשים.

1. תיצרו הודעה חדשה ותכתבו בה משהו.
2. תזיזו את הסמן בתוך ההודעה בעזרת החיצים.
3. תלחצו CTRL+Z (undo).
-- במקום שהטקסט יחזור למצב הקודם, הסמן חוזר למקום הקודם! o_o

למה זה חשוב? כי תזוזות הסמן "מנפחות" את רשימת צעדי ה-undo עד שלא נשאר בה מקום, ואז כבר אי אפשר לחזור למצב קודם של הטקסט בעזרת undo. מי שמרבה להשתמש בחיצים בעצם עובד אפקטיבית בלי undo.

בהודעות טקסט קצרות אין לזה משמעות אבל יכול להיות מאוד משמעותי לחפרנים שביננו :)
לא הבנתי מה הקשר לאורך הודעה. הכוונה היא שאצלי ctrl+z לא מבטל הזזות של הסמן אלא רק כתיבת טקסט.

בהודעות טקסט קצרות אין לזה משמעות אבל יכול להיות מאוד משמעותי לחפרנים שביננו :)
זה משמעותי במיוחד כשמשקיעים זמן בניסוח, אפילו אם מדובר בהודעה קצרה למדי.

מדוע שינו לי את שם המשתמש מבלי ליידע אותי?

נערך לאחרונה ב:
בגלישה בסלולרי בפורום (דפדפן כרום על אנדרואיד) בכל פעם שאני מתחיל לגלול עמוד כלפי מטה משהו מקפיץ אותי לתחתית העמוד
10+, זה מציק.

נושאים דומים

Back
למעלה