• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נתקלתם בבעיות טכניות? דווחו כאן

@הסולידית , לאור העובדה שיש פוסט חדש, האם גם בעיית עידכון התגובות חזרה או טופלה כבר?
אני שואל כדי להימנע מלהציף בתגובות סתם בפוסט עצמו הודעות רק כדי לבדוק אם יש משהו חדש
תודה

OK - מצאתי איך להעלות תמונה...
פשוט צריך להוסיף את הטגים האילו לפני ואחרי הלינק

קוד:
[img] [/img]
@מתכנת @yossik @הסולידית : קבלו ביטול!

איך אני שולח הודעה פרטית? אני נכנס לעמוד של המשתמש הרצוי ואני לא מצליח לראות איפה האפשרות הזו

איך אני שולח הודעה פרטית? אני נכנס לעמוד של המשתמש הרצוי ואני לא מצליח לראות איפה האפשרות הזו
אולי אתה עדיין לא מספיק ותיק. אם מישהו ישלח לך ראשון הודעה פרטית, תוכל לענות לו בהודעה פרטית.

אוי נו כמה הודעות אני צריך? זה מעצבן כי רוב הפעילות שלי זה הודעות פרטיות

אוי נו כמה הודעות אני צריך? זה מעצבן כי רוב הפעילות שלי זה הודעות פרטיות
40
מצפים מכול חבר בקהילה הסולידית לתרום מהידע שלו וכמובן לשאול שאלות.
לאחר שתהייה פעיל יותר תינתן לך הפרבילגיה לשלוח הודעות פרטיות...

בשני מקרים שונים, גם האתר וגם הבלוג לא עלו לי מרשת פלאפון.
באותו זמן, האתר כן עלה מרשתות אחרות.
אחת קרתה היום, ואחת לפני זמן מה, אולי שבועיים. בפעם הקודמת אחרי כמה שעות זה הסתדר.

בשני מקרים שונים, גם האתר וגם הבלוג לא עלו לי מרשת פלאפון.
באותו זמן, האתר כן עלה מרשתות אחרות.
אחת קרתה היום, ואחת לפני זמן מה, אולי שבועיים. בפעם הקודמת אחרי כמה שעות זה הסתדר.

גם לי זה קרה ברשת פלאפון.

מדי פעם קורה שמהטלפון לא מצליח להגיע לפורום ולאתר. זה נשאר כך למשך כמה דקות עד רבע שעה. במקביל אין כל בעיה להגיע לכל אתר אחר. (גם פלאפון אבל לא נראה לי קשור)

לא נותן לי להחליף תמונת פרופיל, טוען את הקובץ שהעלתי ולאחר מכן לא מראה אותה ולחיצה על אישור לא עושה דבר,ניסיתי עם מספר תמונות.
כרום מעודכן, ווינדאוז 7 64

שאינהלא נקראה.

DcAHMUv.png

איך שולחים הודעה פרטית?
אני משתמש חדש בפורום
תודה!

צברתי 40 הודעות/תגובות. איך ממשיכים הלאה? איך שולחים הודעה פרטית?
לוחצים על שם המשתמש, תפתח חלונית ותמצא שם ׳שלח הודעה פרטית׳.

נושאים דומים

Back
למעלה