• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה קרה לעולם ההיכרויות ?

אתה מודע לעובדה שיש גם נשים שמרוויחות יפה בזכות עצמן וחלקן גם מפרנסות עיקריות במשק הבית שלהן נכון?
סבבה, אז הסכם ממון הוא גם אינטרס שלהן

אז אני אדייק - ההכללה הגורפת שלה לא מקובלת עלי, אבל בהחלט יש כאלה והם גם אוהבים להשמיע את קולם לצערי הרב...
תודה רבה על חוות הדעת ה"מקצועית", אבל אני נשוי באושר.

ייתכן ואחת הסיבות לכך שבאופן כללי אצל הגברים השעון הביולוגי ארוך יותר. בעוד שאצל אשה הירידה המשמעותית באיכות הביצית, ואיתה הכניסה להריון, נהיית קשה ומסוכנת יותר כבר בסוף שנות ה30 - תחילת שנות ה40 לחייה, אצל הגבר , איכות הזרע ואיתה הסיכון ליילוד לא בריא, יורדת משמעותית רק באזור גיל 55 +
ייתכן. אבל יש גם אפשרויות נוספות, למשל פער ברמת הבגרות הרגשית הדרושה כדי לקיים זוגיות, רצון של גברים להתמקד קודם בקריירה (בין אם זה בגלל תחרותיות או כדי להיות מפרנס עיקרי) ועוד.

אז אולי הבעיה בך, אולי הדרישות שלך לא מציאותיות, מה זה בכלל רווק "איכותי"?
אני מבין את התסכול שלך. את בגיל שכבר הביולוגיה + הסביבה שלך (במיוחד בארצנו) מאוד דוחקת בך כבר להביא חתן ולהתמסד. וזה אמנם בסדר וטבעי להוציא קצת קיטור על המקלדת, אבל זה גם לא מקדם אותך לשום מקום. לדעתי את לא באמת מחפשת, אמנם על הנייר כן, אבל לא באמת. כי אני יכול לומר דיי בוודאות שעל סמך הכתיבה שלך את מגיעה לחיפוש הזה עם יותר מדי מגננות ופוסלת מהר. אני מבין מאיפה זה נובע, את בגיל שאת מרגישה שאסור לך לעשות טעויות עם שידוך לא מתאים ולכן את מאוד בררנית. אבל את צריכה גם מאוד להיזהר לא לפספס בחורים שמתאימים לך , ואין סיכוי שאין כאלה.
אני מצטרפת לתגובות הגברים כאן, שתי ההנחות שלך לא נכונות בעיניי.
אני לא יודעת למה הובן כאילו דיברתי על עצמי. אני נשואה+ילדים.
מחפשת שידוך בשביל הרווקות שאני מכירה שהן נשים מדהימות חיצונית ופנימית. לא מכירה רווקים כאלה.. לא מכירה גם יותר מדי רווקים בכלל, זה כאילו יש המון נשים רווקות ואין גברים באותו גיל או סטטוס.
זה ממש לא עניין של בררנות, אם אחת מהן יוצאת עם גברים וכל פעם מחדש קורה שהיא יודעת את כל קורות החיים שלהם והם לא יודעים עליה כלום, לא שואלים! הבעיה היא בה? זה שגברים רק מדברים על עצמם ולא מתעניינים או מביעים עניין. היא הבעיה?? הם פשוט דפוקים, זו דעתי.
לא אומרת שזה כולם, אבל הנורמליים, המתחשבים, המתעניינים, כנראה נחטפים.

מחפשת שידוך בשביל הרווקות שאני מכירה שהן נשים מדהימות חיצונית ופנימית. לא מכירה רווקים כאלה.. לא מכירה גם יותר מדי רווקים בכלל
נראה לפי מה שאת כותבת שיש לך היכרות אישית עם הרווקות, וחוסר היכרות אישית עם רווקים.
בנסיבות כאלו, הגיוני שתשפטי אותן לטובה, לא?

כדאי לבדוק את האפשרות שהדעה שלך על רווקים ("שבורים ו/או דפוקים") מבוססת פחות על עובדות אובייקטיביות, ויותר על אופי ההיכרות שלך איתם.

נראה לפי מה שאת כותבת שיש לך היכרות אישית עם הרווקות, וחוסר היכרות אישית עם רווקים.
בנסיבות כאלו, הגיוני שתשפטי אותן לטובה, לא?

כדאי לבדוק את האפשרות שהדעה שלך על רווקים ("שבורים ו/או דפוקים") מבוססת פחות על עובדות אובייקטיביות, ויותר על אופי ההיכרות שלך איתם.
אתה מכיר רווקים בגילאים האלה שהם אנשים טובים?
אני חושבת שהטובים כבר תפוסים, רובם. בגילאים האלה רוב הגברים הרווקים נמצאים בסטטוס הזה כי הם לא רוצים משהו אחר או שהם לא בני זוג טובים. לגברים הרבה יותר קל למצוא זוגיות טובה כי ההיצע של הגברים הרווקים בגילאים האלה מצומצם לעומת היצע הנשים.

נכון שלא עשיתי מחקר סטטיסטי וכל מה שאני אומרת הוא מתחושתי האישית בלבד, אפשר לקחת את זה גם טיפה בפרופורציות.

לגברים הרבה יותר קל למצוא זוגיות טובה כי ההיצע של הגברים הרווקים בגילאים האלה מצומצם לעומת היצע הנשים.
יש מלא גברים הם פשוט דפוקים כהגדרתך,סביר שהם רק רוצים לדפוק כי ככה זה אצל דפוקים,השבורים זה כבר סיפור אחר הם כבר נדפקו לגמרי ולכן מתקשים לדפוק או דופקים חזק מידיי,הכן בעיה קשה שדורשת ירידה לעומק העניין.....

אתה מכיר רווקים בגילאים האלה שהם אנשים טובים?
אני חושבת שהטובים כבר תפוסים, רובם. בגילאים האלה רוב הגברים הרווקים נמצאים בסטטוס הזה כי הם לא רוצים משהו אחר או שהם לא בני זוג טובים. לגברים הרבה יותר קל למצוא זוגיות טובה כי ההיצע של הגברים הרווקים בגילאים האלה מצומצם לעומת היצע הנשים.

נכון שלא עשיתי מחקר סטטיסטי וכל מה שאני אומרת הוא מתחושתי האישית בלבד, אפשר לקחת את זה גם טיפה בפרופורציות.
מה שאת אומרת לא מתיישב עם העובדה שנשים הרבה יותר בררניות מגברים.

זו הייתה טעות לכתוב דבר כזה בפורום עם רוב די מוחלט של גברים, טעות שלי.

אבל התגובות ההיסטריות על כל מילה שכתבתי רק מוכיחות מבחינתי את הטענה שלי.

מחפשת שידוך בשביל הרווקות שאני מכירה שהן נשים מדהימות חיצונית ופנימית
אני לא מכירה אף בן אדם שהוא מדהים, לא אישה ולא גבר (גם לא ילד), לא אני ואפילו לא ילדיי.
אם ככה את מתארת אנשים, אני לא מתפלאה שזה שחור או לבן.
לא מכירה רווקים כאלה.. לא מכירה גם יותר מדי רווקים בכלל,
אז למה להכליל וללכלך עליהם?
אני מכירה גם רווקות וגם רווקים בגיל הזה, הדבר היחיד שאולי מבדיל אותם מבני גילם שנמצאים בזוגיות ארוכה זה שהם התרגלו ללבד והתקבעו על ההרגלים שלהם (שום דבר שלא יכול להשתנות אבל במאמץ גדול יותר).
אם אחת מהן יוצאת עם גברים וכל פעם מחדש קורה שהיא יודעת את כל קורות החיים שלהם והם לא יודעים עליה כלום, לא שואלים! הבעיה היא בה? זה שגברים רק מדברים על עצמם ולא מתעניינים או מביעים עניין. היא הבעיה?? הם פשוט דפוקים, זו דעתי.
היא בוחרת להיפגש דווקא איתם ולא עם אחרים אז כן, היא צריכה לבדוק מה מושך אותה להיפגש דווקא עם כאלה.
יכול להיות שהיא מופנמת, אולי היא רגילה לאבא שתלטן, אולי היא חושבת שהיא משעממת, אולי לימדו אותה שכך אישה צריכה להתנהל בדייט - לשאול ולהתעניין באחר ולא "להידחף" ולספר על עצמה.
זה כמו גבר שמתלונן על הנשים שהוא יוצא איתן לדייט וכולן מתעלקות לו על הארנק. הוא לא שם לב שהוא בוחר נשים מסוג מסוים, כאלו שהשקיעו ים כסף להראות מושכות ועכשיו מושכות דיבידנדים.

באושר?
כלומר, אתה מאושר מזה שאשתך צריכה אותך יותר מאשר אתה צריך אותה?
ומעניין מה אשתך היתה אומרת אם היתה יודעת שככה אתה חושב עליה.
מה זה רלוונטי המקרה הספציפי שלי?
למה את יורדת לפסים אישיים? זה לא לעניין. ולא בפעם הראשונה. אני דיברתי באופן כללי.
וברשותך, נסיים כאן.

בשביל הרווקות שאני מכירה שהן נשים מדהימות חיצונית ופנימית... ידה ידה ידה...
זה ממש לא עניין של בררנות,
אני מכיר בררנים באוכל.
מי שלא בררן - אוכל מה שיש בצלחת / על השולחן.
מי שבררן - נשאר רעב.

וכן, כולם בוררים - גובה/ שיער/ צבע עור/ רוחב מותניים/ היקף זרוע/ היקף בטן.
אחרת, כל הרווקות שאת מכירה כבר היו אמורות להיות עם הגבר הראשון שהן רואות בבוקר.
עכשיו תורידי אותן מה-מושלמות ותפסיקי לחשוב שכל האחרים דפוקים.

נ.ב.
אני בררתי בצורה אחרת לחלוטין.
מי שמוכנה לעלות על המושב האחורי של האופנוע.
וכן, גם אני התעצבנתי ושאלתי "מה דפוק בי/ בהן?"

נערך לאחרונה ב:
מה זה רלוונטי המקרה הספציפי שלי?
למה את יורדת לפסים אישיים? זה לא לעניין. ולא בפעם הראשונה. אני דיברתי באופן כללי.
באופן כללי כתבת לכל הגברים כאן שכל הנשים צריכות את הגבר יותר ממה שהוא צריך אותה (וגם מומלץ לכולם לא להתחתן, וגם לעשות הסכם ממון, וגם שזה מניסיון).
ואז אתה בא אלי בטענות?

סבבה, אז הסכם ממון הוא גם אינטרס שלהן
חייב להודות שלא לחלוטין הבנתי את התשובה שלך.
אני אנסה לחדד, נניח שניקח מתכנתת רווקה צעירה שמרוויחה tc של 30k.
למה אתה חושב שהיא זקוקה לגבר יותר ממה שהוא זקוק לה ולמה אתה חושב שכל גבר שיתחתן איתה ללא הסכם ממון יעשה טעות חמורה?

נערך לאחרונה ב:
באופן כללי כתבת לכל הגברים כאן שכל הנשים צריכות את הגבר יותר ממה שהוא צריך אותה (וגם מומלץ לכולם לא להתחתן, וגם לעשות הסכם ממון, וגם שזה מניסיון).
ואז אתה בא אלי בטענות?
הרווקים הוא כתב הרווקים לא כל הגברים.

הפנמתי את זה כשהלכתי לאשתי ואמרתי לה שבגלל שהיא צריכה אותי יותר מאשר אני צריך אותה, אז מייד צריך לעשות הסכם ממון.

לא כדאי לפרט כאן את ההמשך…..…, אחרי קריאה חוזרת של הפוסט כי התגובה לא בדיוק היתה כמצופה. הבנתי את הטעות שלי. היה כתוב שמה רווקים.

אין לי מנוי ל-YNET+, אז לא יכול באמת לקרוא למה מורן אטיאס שיצאה עם גברים מוצלחים מחליטה להביא ילד לבד.
מקווה ש
תצליח להתמודד עם העובדה שיש אדם נוסף בבית.

זו הייתה טעות לכתוב דבר כזה בפורום עם רוב די מוחלט של גברים, טעות שלי.

אבל התגובות ההיסטריות על כל מילה שכתבתי רק מוכיחות מבחינתי את הטענה שלי.
או שאת פשוט מעריכה את החברות שלך על יתר המידה(בגלל הקרבה וההזדהות), ומעריכה את הגברים שהן יוצאות איתן בצורה חסרה(כי את שומעת עליהם סיפורי זוועות בלי להכיר אותם באופן אישי), אחרת לצערי זה נשמע פשוט לא הגיוני כי מה שזה אומר זה שכל הגברים האיכותיים נתפסו ע"י הנשים הלא איכותיות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G ניוד כספים של קרה"ש ושל קופת גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
N לא בטוח מה קרה עם הדיבידנדים שקיבלתי ב-IB שוק ההון 5
L מה קרה לטוויטר? אוף טופיק 1
B שרות לקוחות מיטב דש - הוראת קבע שנתתי וכלום לא קרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
P קרה"ש כעצמאי, עם דמי ניהול סבירים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
G קרה למישהו פעם ? מכירה רעיונית שוק ההון 5
P הגדרת החוק - מי רשאי לפתוח קרה"ש כעצמאי? צרכנות פיננסית 6
bobby חשיבות של בחירה נכונה בETF בחשבון פטור (פנסיה+קרה"ש) אם אפשר תמיד למכור ולקנות אחרת? צרכנות פיננסית 0
W מה קרה לבלוג "התמונה הגדולה"? אוף טופיק 2
ת מה קרה לתכלית TTF S&P 500 ב-2014? שוק ההון 3
adamshalev מישהו יכול להסביר מה קרה היום בשוק? שוק ההון 56
Gentlemen מה קרה למחירי הזהב והכסף? שוק ההון 1
Jane Doe הבלתי יאומן קרה - קיבלתי פיצוי מחברת תעופה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
ERE בלי ה E מה קרה להראל???? השתגעו!!! 0.8% דמי ניהול על קרן מחקה שקלי 2-5 שוק ההון 1
Avi משהו יודע מה קרה בתחום הפיננסים בארץ שוק ההון 4
S פתח לעולם המחשבים למבוגרים התפתחות אישית 2
A לעולם לא מאוחר מדי יומני מסע אישיים 8
י להיכנס לעולם הפיננסי התפתחות אישית 7
לאץ' "פקטור השינה הערבה" מחוץ לעולם ההשקעות. התפתחות אישית 45
A לאן מגיעים הכספים שמושקעים במדדים? מי נהנה מהם? והאם זה יכול לעזור לעולם? אוף טופיק 31
סול התאמה לעולם התפתחות אישית 37
נ מעבר לעולם סולידי? יומני מסע אישיים 2
המהנדל הכנת דור העתיד לעולם האמיתי התפתחות אישית 8
ר כניסת רגל לעולם ההשקעות - כאזרח אמריקאי שוק ההון 2
L כניסה לעולם אבטחת המידע התפתחות אישית 17
P חדש לעולם ההשקעות - מחפש עצות שוק ההון 5
M כניסה לעולם ה- IRA - תמהיל השקעות שוק ההון 6
J התלבטות בין מניות ארה״ב לעולם שוק ההון 7
amidar האם יש כאן מישהו שקשור לעולם הפסיכולוגיה בצבא? אוף טופיק 0
c881 צריכת מזון שבועית מסביב לעולם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10

נושאים דומים

Back