• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה הם העמלות שהכי מעצבנות אתכם ?

הבעייה מתחילה בכך שמתברר שצריך רישום כפול, גם לקטע כביש 6 שמנוהל על ידי דרך ארץ וגם רישום נפרד לכביש 6 שמנוהל על ידי חברת ״6 חוצה צפון״ ואת זה לא ידענו עד שקיבלנו את המכתב בנובמבר האחרון.
הרכב ברשותנו משנת 2015 לפני ש6 חוצה צפון היה קיים וכמובן שדאגתי לעשות מנוי בכביש 6 הרגיל אבל לא מנוי נוסף לחלק הצפוני.

נכון, זו עמלה מעצבנת ומגעילה בגלל חוסר הפרופורציה בין השימוש לבין החיוב, אבל צריך להכיר את חוקי המשחק.
כצרכן טוב היית אמור לעשות מנוי לכביש 6 ולאחר החזרת הרכב לבטל את המנוי.
רצוי לדבר אם מוקד שירות לקוחות של כביש 6 לפני ביטול המנוי כדי לוודא שבפרק הזמן שהרכב היה ברשותך הגבייה תיעשה בכרטיס האשראי שלך ולאחר הביטול יחזור לשלמה 6.
https://www.kvish6.co.il/Article.aspx?Id=282&SubId=0&ThreadId=202&ThreadParent=4&PageId=2

נערך לאחרונה ב:
כאשר אתה שוכר רכב ונוסע בכביש אגרה, מייד לאחר מכן שלם ישירות לחברה ואז תחסוך את העמלות הללו.
קצת טרטור אבל עובד

זה רכב ליסינג שנמצא ברשותנו משנת 2015, נרשמנו בזמנו לדרך ארץ שאחראית על כביש 6, אבל מסתבר שחברה אחרת לגמרי אחראית לקטע הזה וצריך להירשם אליה בנפרד - ואת זה לא ידענו (חברת כביש 6 חוצה צפון) ואת זה גילינו רק לפני כמה חודשים.

נערך לאחרונה ב:
תקחו 200% על הטיפול על כו' וכו'. הרי מלכתחילה יש להם מסגרת באשראי למען נזקים עתידיים, אז תגבו מזה את האגרה.
למה לקחת פי 10 ?
למה זה צריך להיות באחוזים?
הם לוקחים X ש"ח על טיפול במשהו כזה. אני מניח שהטיפול הוא ידני והוא דורש זמן עבודה של בנאדם ולא נעשה אוטומטית, ולכן התשלום כזה.
הזמן שדרוש להם לטיפול לא משתנה אם האגרה שאתה משלם היא 5 ש"ח או 500 ש"ח ולכן גם העמלה שהם גובים היא קבוע ונקובה בש"ח ולא באחוזים.

הזמן שדרוש להם לטיפול לא משתנה אם האגרה שאתה משלם היא 5 ש"ח או 500 ש"ח ולכן גם העמלה שהם גובים היא קבוע ונקובה בש"ח ולא באחוזים.
מה הקשר בין זמן הטיפול לסכום האגרה? ואם זה היה אוטו' אז "זה פחות" בסדר ?
הם לוקחים X ש"ח על טיפול במשהו כזה. אני מניח שהטיפול הוא ידני והוא דורש זמן עבודה של בנאדם ולא נעשה אוטומטית, ולכן התשלום כזה.
יש היום מנוי וידאו/פסקל. אנחנו לא בימי היונת דאר. להערכתי הזהירה, גם עם הצדק עמך ומדובר ב"טיפול" שמצדיק סכום כזה, עדיין זו שיטת מצליח קלאסית.

לשיטתך:
הדיו במדפסת+הנייר שמדפיס את הצ'ק הבנקאי/עמלת שורה שווה X ש"ח.
הרי ידוע לך וגם לי שזו שיטת מצליח ואם תתמקח העמלה תרד או תתבטל.
יש לך כסף במסגרת? תנכה לי. או
תחייב מראש עוד 200 ש"ח על כביש 6 ותחזיר.

מה הקשר בין זמן הטיפול לסכום האגרה?
זאת בדיוק הנקודה - אין שום קשר בין זמן הטיפול לסכום האגרה, ולכן גם אין קשר בין העמלה לסכום האגרה.
ואם זה היה אוטו' אז "זה פחות" בסדר ?
במידה מסויימת כנראה שכן.
למרות שגם בטיפול אוטומטי לא צריך להיות קשר ישיר בין העמלה לאגרה.
יש היום מנוי וידאו/פסקל. אנחנו לא בימי היונת דאר
מה הקשר?
הבעיה היא לא החיוב של מפעיל הכביש את בעל הרכב, הבעיה היא בחיוב של השוכר ע"י חברת ההשכרה.
. להערכתי הזהירה, גם עם הצדק עמך ומדובר ב"טיפול" שמצדיק סכום כזה, עדיין זו שיטת מצליח קלאסית.
למה?
כל תשלום שלא נראה לך זה מייד "שיטת מצליח"?
לשיטתך:
הדיו במדפסת+הנייר שמדפיס את הצ'ק הבנקאי/עמלת שורה שווה X ש"ח.
הרי ידוע לך וגם לי שזו שיטת מצליח ואם תתמקח העמלה תרד או תתבטל.
בעבר אולי היית הצדקה מסויימת לעמלה הזאת. היום אין לזה הצדקה כי אין באמת הדפסה.
וגם אם יש, עלות ההדפסה של כל שורה היא אפסית.
אין בכלל מה להשוות את זה לחיוב של צד ג' בתשלומים שונים.
יש לך כסף במסגרת? תנכה לי. או
איזה מסגרת?
כל פעם שאתה שוכר רכב אתה פותח מולו מסגרת אשראי ומשאיר אותה פתוחה לחצי שנה?
תחייב מראש עוד 200 ש"ח על כביש 6 ותחזיר.
איזה ישראלי בדיוק יסכים לזה?
ושוב - הבעיה היא לא עצם העברת הכסף אלא תהליך הגביה כולו.
חברת ההשכרה מקבלת חיוב ממפעיל הכביש. היא צריכה לבדוק לאיזה רכב החיוב שייך, מי שכר את הרכב באותו יום וכו'. זאת הבעיה הגדולה, לא עצם העברת התשלום.
כמובן שגם החיוב עולה כסף (צריך לשלוח חשבונית לשוכר. וזה בד"כ כמה חודשים אחרי שהוא כבר החזיר את הרכב, אז לך תאתר אותו וכו').

אם יש לי חשבון ללא עמלות (חשבון ירוק הבינלאומי) אין עמלת המרת מטח? כי ראיתי עכשיו כתבה במשחקי הכיס שבה אמרו שלחשבון סטודנט ללא עמלות אין עמלת המרת מטח על למשל קניות באינטרנט מחול. איך זה מתבצע בפועל אבל כח בתכלס אני משלם עם כרטיס אשראי ולא ישירות מהעו"ש.
בנוסף אם ככה למה מתלהבים פה מכרטיס i need it שנותן עמלת המרת מטח של 1%?

אם יש לי חשבון ללא עמלות (חשבון ירוק הבינלאומי) אין עמלת המרת מטח?

אם אתה רוכש מט"ח דרך הבנק - כן יש עמלה, ותקבל עליה החזר של 20%.

תפריד בין רכישת מט"ח בבנק (שיושב לך בעו"ש) לבין עסקאות במט"ח עליהם אתה משלם בכרטיס אשראי. לכן:
בתכלס אני משלם עם כרטיס אשראי ולא ישירות מהעו"ש.
תבדוק מה התנאים של הכרטיס אשראי שלך.
ברוב הכרטיסים העמלת מט"ח היא מעל 2% לעסקה, ולכן אנשים פה מתלהבים מ-1%.

איך זה הגיוני אם זה חשבון פטור מעמלות?

מה שעוד יותר עיצבן היה שבאפליקציה לפני ביצוע הפעולה היה רשום - פטור מעמלה.
כמה דקות אחרי העמלה ירדה מהחשבון.

פניה למוקד באפליקציה לא עזרה, המוקדן ציין פעמיים בפני שאין פטור ו"החשבון אכן יחוייב בעמלה", ביקשתי שבנקאי יצור איתי קשר ובבוקר למחרת העמלה בוטלה.

העמלה שהכי הטריפה אותי זכורה לי מהשירות בצבא -
בכל הבסיס פזורות מכונות של פחיות שתייה.
קודם כל כנתון - בשק"ם לרוב היה מבצע של 2 פחיות ב5 שקלים.
בחזרה למכונות -
המכונות דרשו 4.5-5.5 ש"ח לפחית, ועוד 0.5 שקל עמלה אם שילמת בכרטיס אשראי! 10% עמלה על שימוש באשראי בכרטיס אשראי, בשנת 2020, ועוד לחיילים. זוכר אפילו שבתקופה שלי כמפק"ץ הייתי מפציר בחיילים שלא ישתמשו במכונות, אם לא מכל הסיבות האפשריות אז לפחות מאי הסכמה לשתף פעולה עם העמלה האבסורדית הזו.

איך חיילים מוכנים לקנות אותו מוצר בדיוק בפי 2 מחיר, ועל זה לשלם 10% עמלה, זה פשוט Beyond me...

איך חיילים מוכנים לקנות אותו מוצר בדיוק בפי 2 מחיר, ועל זה לשלם 10% עמלה, זה פשוט Beyond me...
נעים מאד. אני החייל שלך.
בתום שבוע מלחמה/מסכם/אימון בשטח. הדבר האחרון שאני חושב עליו זה 10% עמלה והליכה ארוכה לשקם שמצריכה ממני לעלות על ב' ונשק ואולי להיתקל ברס"ר משועמם/מ"פ עם שאלות שלא נדבר שזה גוזר ממני זמן קדוש מהשעת ת"ש שלי שגם ככה לא מספיקה לכלום.
אשלם את ה-10% ואשתה קולה על חצי ב',עם שאריות במבה עבשות, מבלי לצעוד מטר על רגליי המלאות יבלות בגלל מה שעשית לי כל השבוע.
גם ככה אני עני מרוד עם 550 ש"ח לחודש. אבזבז אותם על סיגריות וקולה מהגזלן. מה נשאר לי בחיים? עוד שנייה אני עולה לשמירה.
לפעמים כשאתה לא יוצא פראייר, אתה לא יוצא בכלל. או מקבל שבת.
אגב, היית מפק"צ אדיר. צוות 4PF כבוד ועוצמה!

נעים מאד. אני החייל שלך.
בתום שבוע מלחמה/מסכם/אימון בשטח. הדבר האחרון שאני חושב עליו זה 10% עמלה והליכה ארוכה לשקם שמצריכה ממני לעלות על ב' ונשק ואולי להיתקל ברס"ר משועמם/מ"פ עם שאלות שלא נדבר שזה גוזר ממני זמן קדוש מהשעת ת"ש שלי שגם ככה לא מספיקה לכלום.
אשלם את ה-10% ואשתה קולה על חצי ב',עם שאריות במבה עבשות, מבלי לצעוד מטר על רגליי המלאות יבלות בגלל מה שעשית לי כל השבוע.
גם ככה אני עני מרוד עם 550 ש"ח לחודש. אבזבז אותם על סיגריות וקולה מהגזלן. מה נשאר לי בחיים? עוד שנייה אני עולה לשמירה.
לפעמים כשאתה לא יוצא פראייר, אתה לא יוצא בכלל. או מקבל שבת.
אגב, היית מפק"צ אדיר. צוות 4PF כבוד ועוצמה!

אולי זה הפרעה אישית שלי, אבל גם אחרי פעילות של שבועיים גם בתנאים הכי קשוחים, כשהייתי מגיע למכונה ורואה את העמלה על אשראי, הדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו זה - "כל היום צהל רוכב עליי ועכשיו גם המכונה תרכב עליי? לכי תחפשי פראייר אחר"
מה גם שבתקופה שאני פיקדתי (ממש לא מזמן) כבר היו זכויות מטכ"ל שחיילים רשאים לגשת לשק"ם לפחות פעמיים בשבוע וכו', ככה שסמוך עליי - החיילים של היום לא פראיירים בכלל.

1. העמלה שהכי מעצבנת אותי היא עמלת דמי כרטיס אשראי בכרטיס האשראי.
עמלה חצופה שחברת האשראי מחייבת על שימוש בכרטיס האשראי שלה, וזאת למרות שעל כל רכישה שאתה עושה אצלם (=כל "גיהוץ"), הם מרוויחים עליך עמלת סליקה מבעל העסק.
15/17/30 ש"ח חצופים לחודש, שכל כך הרבה אנשים שאני מכיר משלמים, וסתם.
כל מה שצריך זה להתעקש מול חברת האשראי שלא לשלם להם את זה לתמיד... ולא להסתפק בלקבל פטור משנה ואחר כך להצטרך לחדש אותו בכל שנה ולזכור לעשות זאת.
זה מה שאני עשיתי... התקשרתי בטלפון לנציגה, התעקשתי.
אמרתי מה אני רוצה - לא רוצה לשלם את העמלה הזאת, לא רוצה להיזכר כל שנה לבטל אותה, ולא רוצה להתעסק עם זה.
אני רוצה לא לשלם עמלות.
ככה כמו מפגר. לא מעניין אותי החוקים שלכם. מעניין אותי מה אני רוצה.
פטרו אותי מזה לתמיד.
ועכשיו 3 כרטיסי אשראי נטולי עמלת דמי כרטיס אשראי: ישראכרט זהב + אמריקן אקספרס ירוק + כרטיס MAX Executive.
וזה חוץ מכל מיני מועדונים שונים שמציעים את כרטיס האשראי שלהם מראש בחינם, ללא העמלה החצופה הזו (נניח MAX Executive של מועדון בוגרי העוניברסיטה העברית המצויין מאוד).

2. מסלול בסיסי ומסלול מורחב שמשלמים לבנק שלך על ניהול חשבון עובר ושב.
חארטה בריבוע...
כשהתעקשתי בזמנו מול בנק הפועלים (כתבתי על זה איפשהוא מתישהוא פה), בחשבון רגיל לגמרי, ואני שכיר לגמרי (וגם לא בהיי-טק), עם חיסכון נמוך לזמנו, ישבתי מול הפקידה ואמרתי לה שאני לא קם מהכיסא עד שאני לא משלם עמלות.
אמרתי ככה: אני לא רוצה לשלם עמלות. וזהו.
אמרתי מה אני רוצה. הכי פשוט שיש.
בפעם הראשונה היא קמה למנהל הסניף, נעלמה ל- 5 דקות בעודי ישוב בכיסא ממתין בסבלנות משועשע (אני? מנהל הסניף? Really? מנהל הסניף?!?! למה מי אני בכלל...), הלכה, חזרה ואומרת "אי אפשר" לא לשלם את המסלול הבסיסי. זה כולם משלמים.
אמרתי לה שאין דבר כזה "כולם". ושאני לא קם מהכיסא עד שאני לא משלם עמלות. אני לא רוצה לשלם עמלות. אני לקוח שלהם מגיל 16 כשפתחתי את החשבון עם אבא שלי, ואני לא רוצה לשלם עמלות יותר.
קמה בפעם השניה למנהל הסניף, נעלמה שוב ל- 5 דקות בעודי ישוב בכיסא וממתין בסבלנות וציפייה מחוייך (פעמיים למנהל הסניף?... בשבילי?!? מנהל הסניף!), וחזרה עם תשובה ש"באישור מנהל הסניף" היא הצליחה להוריד לי את עמלת המסלול הבסיסי מ- 13 ש"ח לחודש ל- 6.5 ש"ח לחודש, כלומר לקבל 50% הנחה (!).
אמרתי לה מעולה. כל הכבוד, אבל ששוב - "אני לא קם מהכיסא עד שאני לא משלם גם את המסלול הבסיסי, לא רוצה לשלם לכם עמלות".
אי אפשר לא לשלם גם את ה- 50% מהמסלול הבסיסי,שזה כמו שסטודנטים משלמים... ובלה בלה בלה... אני מתעקש - "לא רוצה לשלם לכם עמלות".
זה נורא פשוט להתעקש על לומר את מה שאתה רוצה.
קמה בפעם השלישית למנהל הסניף (!), כבר חצי שעה עושים את הריקוד, נעלמה שוב ל- 5 דקות בעודי ישוב בכיסא וממתין בסבלנות וציפייה מחוייך ומשועשע (אולי אני כן בנאדם חשוב ואני לא יודע בכלל, כזה חוסר ביטחון עצמי), וחזרה עם תשובה ש"באישור מיוחד ממנהל הסניף" היא הצליחה להוריד לי את עמלת המסלול הבסיסי לגמרי, ושלא אשלם יותר כלום, שום עמלה, כמו שרציתי, אבל בתנאי שאני מעביר את המשכורת שלי בחזרה אליהם.
ווידאתי איתה פעמיים, שאני לא משלם כלום אם אני מחזיר את המשכורת אליהם... שאני לא מפספס איזה אותיות קטנות.
אמרה פעמיים - שקל אתה לא משלם!!! - לא עמלת שורה, לא עמלה X ולא עמלה Y. רק תעביר בחזרה את המשכורת מבנק יהב (שאליו עברתי חודשיים לפני) בחזרה אלינו ונסגור על חשבון נטול עמלות.
שואלת אותי - "סגרנו?"
אמרתי לה כן. סגרנו. מעולה. חשבון בלי עמלות. משכורת בחזרה אליכם.
"עכשיו תסגרי לי את החשבון אצלכם בבקשה"...
"לא רוצה להיות לקוח שלכם יותר" (ואיזה פרצוף היה לה על הפנים, שווה כל עמלה שאי פעם שילמתי להם)... "רק רציתי לדעת שאני יכול להצליח ולהתמקח ולא לשלם אצלכם עמלות בכלל".
לא רוצה להיות לקוח של בנק ששמח לקחת ממני עמלות, וכמה שיותר, רק כי אני אמור להתמקח איתו כמו בשוק (בבנק יהב מראש מציעים בלי עמלות).

לפחות נותנים לך לשנה. לי לא נתנו אפילו כשאיימתי בעזיבה.
פשוט מאוד... אל תאיים.
תעזוב.
תעבור לבנק יהב לחשבון עו"ש נטול עמלות כמו שאני עשיתי כשעזבתי את בנק הפועלים.
קלי קלות. מעבירים משכורת ואז כולם רודפים אחריך עם הצעות.
5 שנים לקוח שלהם ולא משלם להם שקל.
גם ככה זה לא משנה איפה יש סניף פיזי כי מגיעים אליו פעם באף פעם (ב- 5 שנים ביקרתי בבנק שלי פעם אחת רק כדי לאסוף פנקס צ'קים וזה גם רק כי לא רציתי לשלם לשליח).

יש פה בפורום שרשור על כרטיסי אשראי ישראלים מומלצים, יש שם לפחות אופציה אחת שכל אחד יכול להוציא עם 1% עמלת המרה בלבד.
עדיין חושב שיש כאן חוסר פיקוח,
אויו ואבוי :roll:
עוד פיקוח :$... כואב לי לקרוא את זה בעיניים.
זה מוצר פרטי, שירות פרטי. מבעל עסק פרטי.
השירות הזה מספק לך נוחות... למה שלא תשלם עליו?
חבל שלא לוקחים גם 50 ש"ח עמלה. שאנשים יבינו שזה עולה להם כסף. שזה פרטי. שזה שירות.
דווקא העמלה הנמוכה לא גורמת להם להבין שזה פרטי, שזה שירות, שהנוחות עולה להם כסף כי דווקא אותם 5.90 ש"ח האלו לא כואבים להם מספיק בכיס, וחבל.
הייתי שמח אם הם היו מעלים את העמלה כדי שאוכל לצחוק ולתקוע אצבע בעין לכל העצלנים למיניהם.
מכיר אישית מישהי שעצלנית מדי ללכת להוציא כסף מכספומט (אפילו שיש אחד כל כך סמוך להיכן שהיא עובדת שזה בדיחה!), ועדיין מוציאה מהכספומטים הפרטיים האלו כסף בצורה קבועה לפחות פעם בשבוע.
זה שירות...
רוצה? תשלמי.
לא רוצה? אל תשלמי.
שתיחנק.

יש אופציה לחסרי חשבון פייסבוק?
I need it דורשים אימות בפייסבוק...
לא באמת ובכלל לא... צא מהפרדיגמה.
בקר בכוורת ותמצא תשובות. תעשה חיפוש על I Need It.
1% עמלת המרת מט"ח זה לגמרי קל להשגה.
על כל רכישה באינטרנט באתר בחו"ל לשלם 2.3% לחברת האשראי זה עושק ועונש.
נדמה לי אפילו שזה עלה היום ועומד על 3% לכל רכישת אינטרנט בחנות בחו"ל במטבע חוץ.

נערך לאחרונה ב:
עוד פיקוח :$... כואב לי לקרוא את זה בעיניים.
זה מוצר פרטי, שירות פרטי. מבעל עסק פרטי.
השירות הזה מספק לך נוחות... למה שלא תשלם עליו?
מבחינתי שיגבה גם 30 שקלים רק שיהיה רשום על כך לפני שמכניסים את הכרטיס באותיות קידוש לבנה על הכספומט וגם על הצג, בדיוק כמו שבסופר רשום מחיר על מוצר.
פיקוח על מחיר, רק במקרה שאין כספומט אחר קרוב וזה קהל שבוי, בדומה לבית חולים, בית אבות, מושב, מכללה מרוחקת.
נ.ב..
למרות שזה מוזר שרוב הכספומטים הפרטיים גובים את אותו הסכום, חסרה פה תחרות.

מבחינתי שיגבה גם 30 שקלים רק שיהיה רשום על כך לפני שמכניסים את הכרטיס באותיות קידוש לבנה על הכספומט וגם על הצג, בדיוק כמו שבסופר רשום מחיר על מוצר.
פיקוח על מחיר, רק במקרה שאין כספומט אחר קרוב וזה קהל שבוי, בדומה לבית חולים, בית אבות, מושב, מכללה מרוחקת.
נ.ב..
למרות שזה מוזר שרוב הכספומטים הפרטיים גובים את אותו הסכום, חסרה פה תחרות.

5.9 ש''ח כדי לחסוך לי את הנסיעה לסניף הבנק? אחלה דיל, ואחד הזולים ביחס למדינות המערב

במקרה שאין כספומט אחר קרוב וזה קהל שבוי
המכונות האלו נולדו כי הבנקים התחילו לסגור סניפים וכספומטים, כי אנשים משתמשים פחות במזומן ובאים פחות לסניף.
האלטרנטיבה היא שלא יהיה כספומט בכלל.

. העמלה שהכי מעצבנת אותי היא עמלת דמי כרטיס אשראי בכרטיס האשראי.
עמלה חצופה שחברת האשראי מחייבת על שימוש בכרטיס האשראי שלה, וזאת למרות שעל כל רכישה שאתה עושה אצלם (=כל "גיהוץ"), הם מרוויחים עליך עמלת סליקה מבעל העסק.
שאלה פעורה במקצת :

יש לי כרטיס חוץ בנקאי מאחת העבודות הקודמות של אשתי, עם פטור מדמי כרטיס + פטור לגמרי מעמלות המרה + 30 יום דחייה לחיוב הקניות בחו"ל.
יש לי כרטיס בנקאי, מהגלדה המקצועית שלי עם פטור מדמי כרטיס.
יש לי כרטיס נוסף בנקאי, שאני מחויב בו בעמלה. אני רוצה לבטל אותו אא"כ אני אקבל פטור מדמי כרטיס. ממי אני אמור לבקש את הפטור, מחברת האשראי או מסניף הבנק?
השבוע הולך להיכנס לנו לחשבון העו"ש סכום רציני ממכירת מניות מהעבודה של אישתי (עוד לא אקזיט, אבל המשקיעים מוכנים לקנות קצת מניות מהמייסדים) ואני מתכוון לשבת עם מנהל הסניף ובשאלת "יחסינו לאן", בדגש על עמלות. אני לא רוצה לחטוף את השרשור הזה. אחרי שיכנס הכסף , אשמח להתייעץ מה בדיוק לדרוש (אחפש שרשור עמלות פעיל).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N קה״שׁ עוקבת סנופי (לא ira) - היכן העמלות הטובות ביותר? האם קיימת קבוצה שניתן להצטרף אליה? [קראתי את מייק] פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
S איך לבחור ברוקר ישראלי? האם וכיצד להתמקח על העמלות? שוק ההון 6
G התייעצות: האם להוציא קופת גמל להשקעה+פוליסת חיסכון ולשלם מס לטובת הפחתת העמלות? שוק ההון 7
N שאלה בנוגע לאופן הגביה של העמלות בבית השקעות שוק ההון 7
Y מה העמלות על קניה או החזקה של NYSE Arca Gold BUGS Index (HUI)? שוק ההון 3
M הבנתי נכון את העמלות ב IB? שוק ההון 11
ע מהיכן נלקחות העמלות ב־IB? שוק ההון 4
Y למה לקנות מק"מ דרך הבנק אם העמלות כ"כ גבוהות? שוק ההון 7
O שאלה על העמלות שלי ב-Tradeone שוק ההון 2
Y היכן העמלות נמוכות ביותר למשקיעים סכומים נמוכים שוק ההון 5
ע כמה שאלות על העמלות הכרוכות בקניית ETFים זרים שוק ההון 5
adamshalev סקר העמלות הגדול (גוגל פורמס + תוצאות) צרכנות פיננסית 31
ה מנסה להבין את העמלות של IB שוק ההון 3
T חישוב מס רווחי הון - האם העמלות מכירה/קניה כלולות? שוק ההון 37
Y מעוניין לפתוח חשבון באקסלנס, מה הפרמטרים שהכי חשוב לבחון בהצעה ולמה ? פוסטים מאיכות נמוכה 4
R קרן השתלמות IRA למובטל, או הדבר שהכי קרוב לזה שוק ההון 3
L המדינה שהכי קל להתעשר בה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 0

נושאים דומים

Back
למעלה