• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

אבל מחייבת [עד כמה שאני יודע] אישור ראשוני של המרוחק, הוא חייב ללחוץ OK בהתחלה בשביל לאשר.
זה פאק בתכנה. אני נכנס למחשב של אמא רק כשהיא לא פעילה ולא יכולה ללחוץ על OK, [בודק בסאטוס של סקייפ].
אולי היא טובה לאנטרפרייז אבל לא לבני משפחה.

אני משתמש ב-remotedesktop google com
התקנה מינימלית ביותר (chrome extension) והתחברות טריוויאלית אם שולטים בחשבון גוגל בצד השני.

לא משתמש ב anydesk, תקרא את מה שכתבתי למעלה, משתמש ב team viewer
קראתי.
הגבת לי על מה שרשמתי על anydesk
"אבל מחייבת [עד כמה שאני יודע] אישור ראשוני של המרוחק, הוא חייב ללחוץ OK בהתחלה בשביל לאשר."

שזה פאק בתכנה, חשבתי שהתכוונת לנ"ל ישירות...

TeamViewer החליטו שאני עושה בהם שימוש עסקי ומבקשים תשלום כדי לתת לי להמשיך להשתמש.
מישהו מכיר תחליף חינמי להשתלטות על המחשב מרחוק (מחוץ לרשת המחשבים), כזה שמערכת האבטחה של האוניברסיטאות מוכנה לאפשר?
לי גם קרה ועברתי ל Anydesk.
אין צורך שמישהו ישב בצד השני אחרי הקונפיגורציה הראשונית.

אבל מחייבת [עד כמה שאני יודע] אישור ראשוני של המרוחק, הוא חייב ללחוץ OK בהתחלה בשביל לאשר.
אין לי אף אחד על המחשב השני

זה פאק בתכנה. אני נכנס למחשב של אמא רק כשהיא לא פעילה ולא יכולה ללחוץ על OK

אפשר להתחבר ללא צורך במישהו בצד השני, התוכנה זהה ל TeamViewer.

any.png

האם ישנה דרך לתעד דף פייסבוק או עמוד מתוך אתר כפי שהוא שלא ע"י שמירה סטטית (כPDF או סרטון של האתר) - האם יש דרך להוכיח שאתר ביום מסוים היה כפי שהוא היה מבחינה מחשובית (ובדרך שגם ניתן לעשות בה חיפוש ctrl+f)?

האם ישנה דרך לתעד דף פייסבוק או עמוד מתוך אתר כפי שהוא שלא ע"י שמירה סטטית (כPDF או סרטון של האתר) - האם יש דרך להוכיח שאתר ביום מסוים היה כפי שהוא היה מבחינה מחשובית (ובדרך שגם ניתן לעשות בה חיפוש ctrl+f)?
אם הבנתי נכון, אתה רוצה לשמור דף אינטרנט בציר זמן מסוים. ניתן לשמור כ pdf ע״י קונטרול + p [הדפסה] ולהדפיס או כ pdf.
יש דרך לשמור אתר שלם בפורמט html אבל לא פשוט - דורש התקנת תוכנה יעודית.

אם הבנתי נכון, אתה רוצה לשמור דף אינטרנט בציר זמן מסוים. ניתן לשמור כ pdf ע״י קונטרול + p [הדפסה] ולהדפיס או כ pdf.
יש דרך לשמור אתר שלם בפורמט html אבל לא פשוט - דורש התקנת תוכנה יעודית

היי, תודה. אני מתכוון לאפשרות השניה. ראיתי תוסף לכרום והוא שומר כhtml, אבל הוא נראה לי לא אמין או שלא הבנתי אותו נכון. יש לכם תוכנה מומלצת?
באופן אישי, הייתי שמח לגלות תוכנה שניתן להגדיר כי "תעקוב" אחר אתרים מסויימים ותתעד כל שינוי בהם. פרקטי?
אני רואה שיש שירות monitoring כזה בתשלום, מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?

עריכה:
מצאתי תוסף שמתיימר לעשות את העבודה.

אשמח גם לדעת אם ישנה דרך לראות את היסטוריית השינויים של אתר מסוים מלפני שהתחלתי לנטר אותו.

נערך לאחרונה ב:
  • מישהו מכיר מדריך טוב לכל מה שקשור ליישור ועיצוב טקטס בוורד? כמי שעורך מסמכים משפטיים אני תמיד נתלה בטיוטות (Template) ובמברשת העיצוב, אלא שלא אחת אלו מזייפות ומותירות אותי עם רווחים לא אחידים בין פסקאות (המקרה הקל); רווחים לא אחידים בין המילים ואף בין האותיות (סיפור שלהבנתי אין לו פתרון כלל), טקסט שמתחיל מאזור מסוים במסמך ולא מוכן לזוז ממנו (גם בניסיון לשנות את הTAB).
    במרבית המסמכים שאני רואה שישנם חצים קטנים שכנראה תפקידם כמו תבליטים ומספור - אבל לא יודע איך ליצור אותם יש מאין או ליצור אותם במידה שקיימים כבר במסמך:
    z7STLNm.jpg

{אני כמובן משתמש במברשת העיצוב, ביישור לשני הצדדים וקביעת רווחים בין פסקאות (1.5 וכו') - אלא שהרבה פעמים זה לא עובד או שהבעיה לא נובעת משם}
    באמת שאשמח לכל עצה או דעה בעניין.

• בנושא אחר - אם מישהו מכיר דרך לקבוע התראה טרם שליחת מייל באאוטלוק - אשמח. ניסיתי לקבוע לזה כלל ׂ(Rule), אבל אין שום דבר שם שתואם את זה.
רב תודות! אני ממש זקוק לזה במקרה הנוכחי...

אני לא מורשה לשתי תמונות באותה הודעה, אז לעניין יישורים וטאבים שעל הסרגל:

גם את הסרגל והשימוש בטאבים שעליו אני לא מבין. ראיתי מדריכים ביוטיוב, אבל הם מאוד בסיסיים ונכונים למצב שאתה בהכרח יצרת את המסמך (וגם זה במקרה הטוב). לדוגמה, אני לא מבין מה משמעותם הפרקטית של סימנים כדוגמת אלו:
wyTW9Be.jpg

אני מבין שזה קובע את היישור והכיוון של הטקסט, אבל למה זה תמיד סורר וגורר את הטקסט בצורה מבולגנת ולעיתים קרובות בכלל לא לכיוון שאני מורה לו? ולמה יש כ"כ הרבה סימונים - הרי בסופו של דבר המטרה היא קביעת מיקום טקסט באזור מסוים וזה הכל.

שוב אודה לכל עצה בכיוון, סוגיה שמחייבת פתרון במקרה שלי...

• בנושא אחר - אם מישהו מכיר דרך לקבוע התראה טרם שליחת מייל באאוטלוק - אשמח. ניסיתי לקבוע לזה כלל ׂ(Rule), אבל אין שום דבר שם שתואם את זה.
הסבר, האם אתה יכול לנסח את השאלה שוב. על איזו התראה אתה מדבר.
ה rules הם בדרך כלל להודעות נכנסות כמו פילטר.

הסבר, האם אתה יכול לנסח את השאלה שוב. על איזו התראה אתה מדבר.
ה rules הם בדרך כלל להודעות נכנסות כמו פילטר.

היי,
ניתן לקבוע RULE גם לכל הודעה שאתה שולח.
בין כל הRULE שקיימים (דחה במספר דקות את השליחה, סמן כנקרא, העבר לתיקייה...) אין את האופציה הדרושה לי לגבי התראה - אני רוצה שתהיה לי התראה לפני שליחת כל מייל לבדיקה שלא החסרתי נמענים חשובים/לא כיתבתי נמענים שגויים וערכתי את הבדיקות הנדרשות (רוטינה...) לקבצים.
אם אי אפשר לבצע את זה באאוטלוק אולי תוכנה חיצונית? או אפילו רעיון יצירתי אחר שימלא את הצורך?
תודה יוסי

אני מבין שזה קובע את היישור והכיוון של הטקסט, אבל למה זה תמיד סורר וגורר את הטקסט בצורה מבולגנת ולעיתים קרובות בכלל לא לכיוון שאני מורה לו? ולמה יש כ"כ הרבה סימונים - הרי בסופו של דבר המטרה היא קביעת מיקום טקסט באזור מסוים וזה הכל.
הסרגל הזה מתייחס לשולי הדף ותחילת כתיבת הטקסט, תשתמש בו רק למיסגור עמוד שלם
אם אתה רוצה למסגר או להבליט או לדחוף פנימה (ברוחב) קבוצה של טקסט עם שורות
אז תבחר את הטקסט, לחצן ימני, תבחר "פיסקה"
יפתח לך חלון עם הרבה אפשרויות, לאחר שתגדיר את האפשרויות כראות עינייך תוכל לקבוע את זה "כברירת מחדל"

הסרגל הזה מתייחס לשולי הדף ותחילת כתיבת הטקסט, תשתמש בו רק למיסגור עמוד שלם
אם אתה רוצה למסגר או להבליט או לדחוף פנימה (ברוחב) קבוצה של טקסט עם שורות
אז תבחר את הטקסט, לחצן ימני, תבחר "פיסקה"
יפתח לך חלון עם הרבה אפשרויות, לאחר שתגדיר את האפשרויות כראות עינייך תוכל לקבוע את זה "כברירת מחדל"

תודה רבה, החכמתי בהחלט, אלא שעכשיו הגעתי למצב הזה:
GdTP0oT.jpg

לא ברור לי למה הטאב השחור (זה שיש בו זווית 90 מעלות) עדיין תקוע שם, למה הוא משמש וכו'. רק ברור לי שזה אחד הדברים שמפריעים לי כשאני עורך טקסט. לגבי מרווח בין המילים עצמן - חסר תקנה?

או לדוגמה, למה בכל לחיצה על BACKSPACE המקטע מדלג במקום ללכת אחורה אות-אות:

תודה, אם הבנתי נכון אני צריך להכניס שם איזשהו SCRIPT או משהו כזה? מקווה שיאשרו לי בעבודה או אפילו יסייעו להבין איך זה בדיוק עובד.

נערך לאחרונה ב:
לא ברור לי למה הטאב השחור (זה שיש בו זווית 90 מעלות) עדיין תקוע שם
תעשה עליו דאבל-קליק ואז יפתח חלון ותעשה "נקה"
בעיקרון הטאב הזה מחלק את העמוד לרוחב, לדגומא תוכל לעשות דף של 4 עמודות כמו עיתון
כאשר כל עמודה מתפקדת כ"ריבוע תוכן"

המרווח בין המילים הוא משהו שניתן לקבוע, אבל גופן בעברית נוטה להיות לא באותו הרוחב, לדוגמא "ו" ו "ת" יראו לך כאילו הם עקומים בגופנים שונים
כדי לשנות את המרווח בין אות לאות ומילה למילה תיכנס ל:
קובץ -> גופן (תלחץ על החץ) -> יפתח חלון לך ל"מתקדם"
תשנה שם אתה המרווח כרצונך

תודה, אם הבנתי נכון אני צריך להכניס שם איזשהו SCRIPT או משהו כזה?
כן
בעיקרון מבחינת אבטחה אפשר "להזריק קוד" שיפגע במערכת, אבל את זה אפשר להגיד על כל אחד שיהיה לו גישה פיזית למחשב שלך

תעשה עליו דאבל-קליק ואז יפתח חלון ותעשה "נקה"
בעיקרון הטאב הזה מחלק את העמוד לרוחב, לדגומא תוכל לעשות דף של 4 עמודות כמו עיתון
כאשר כל עמודה מתפקדת כ"ריבוע תוכן"

ידעתי שאפשר למחוק אותם, אבל הייתי בטוח שברגע שאני עושה את זה כל המסמך הולך להיות MESSY ולאבד את ה"עוגן" שלו. עכשיו באמת עשיתי "נקה הכל" (ולא רק את הטאב הספציפי הזה) במסמך הספציפי ואני רואה שדבר לא השתנה... תודה :)

המרווח בין המילים הוא משהו שניתן לקבוע, אבל גופן בעברית נוטה להיות לא באותו הרוחב, לדוגמא "ו" ו "ת" יראו לך כאילו הם עקומים בגופנים שונים
כדי לשנות את המרווח בין אות לאות ומילה למילה תיכנס ל:
קובץ -> גופן (תלחץ על החץ) -> יפתח חלון לך ל"מתקדם"
תשנה שם אתה המרווח כרצונך
תודה, החכמתי שוב! אבל השאלה היא (לצערי אין לי מסמך כזה במאגר הנוכחי כדי לבדוק) אם זה יעבוד גם באותם מקרים שיש פסקה שיש בה שורה או שתיים סוררות משום מה וכו' בעיות בסגנון הזה? אני חושש שזה כמו מברשת העיצוב שבעבר חשבתי שכופה ("Force") את העיצוב על כל טקסט שתבחר, אבל גיליתי שלא כך הדבר לעיתים.

כן
בעיקרון מבחינת אבטחה אפשר "להזריק קוד" שיפגע במערכת, אבל את זה אפשר להגיד על כל אחד שיהיה לו גישה פיזית למחשב שלך
המממ, לצערי, אני לא מבין בזה כלום ומה גם שהמחשבים מצויים תחת איזושהי מערכת כוללת (מצטער שלא יודע לפרט יותר מזה) - אז אני אעביר את הרעיון ואראה אם הIT או אחד החברים יוכל לסדר את זה.
אם יש לך רעיון אחר שלא קשור לאאוטלוק שיוכל להניא אותי מההרגל לשכוח לכתב אנשים חשובים או לבדוק דברים ספציפים במסמכים אשמח לשמוע. נכון לעכשיו מהייאוש יש לי את DEKSTOP REMINDER שכל חצי שעה פשוט שולחת לי התראת PUSH (מנסה לעשות לעצמי שטיפת מוח...).

תודה רבה על העזרה חברים.

נושאים דומים

Back
למעלה