• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

האם ישנה דרך להורות שכל לינק ליוטיוב ייפתח בדפדפן מסוים? אני רוצה לייחד דפדפן ליוטיוב בשביל לנקות את ריבוי הכרטיסיות...

האם ישנה דרך להורות שכל לינק ליוטיוב ייפתח בדפדפן מסוים? אני רוצה לייחד דפדפן ליוטיוב בשביל לנקות את ריבוי הכרטיסיות...
לא שידוע לי, גם אני מעוניין בזה.

רעיון מעולה, אם אכן היה ניתן. מצטרפת לבקשה

האם ישנה דרך להורות שכל לינק ליוטיוב ייפתח בדפדפן מסוים?
בהנחה שאתה מתכוון "בחלון מסוים\נפרד" (כך שכל הסרטונים יתאספו להם בטאבים בחלון אחר) ולא בבראוזר שונה לגמרי, זה די קל אם אתה יודע טיפה JS. תתקין את Tampermonkey, וצור סקריפט גלובלי (ירוץ על כל אתר) שמחפש לינקים ליוטיוב (או לוכד קליקים גלובליים ובודק אם הם היו על לינק ליוטיוב) ומוסיף להם אטריביוט target עם שם חלון יחודי אך סטאטי (נגיד "my-special-little-youtube-window"). זה הכל.

בהנחה שאתה מתכוון "בחלון מסוים\נפרד" (כך שכל הסרטונים יתאספו להם בטאבים בחלון אחר) ולא בבראוזר שונה לגמרי, זה די קל אם אתה יודע טיפה JS. תתקין את Tampermonkey, וצור סקריפט גלובלי (ירוץ על כל אתר) שמחפש לינקים ליוטיוב (או לוכד קליקים גלובליים ובודק אם הם היו על לינק ליוטיוב) ומוסיף להם אטריביוט target עם שם חלון יחודי אך סטאטי (נגיד "my-special-little-youtube-window"). זה הכל.

תודה :), אבל:

1. בבראוזר שונה לגמרי :)
2. אין לי כל ידע בתכנות whatsoever. לא מכיר שום מושג ממה שציינת.

למה? אין לך בראוזר מועדף? אין שום סיבה טכנית להעדיף בראוזר שונה לצורך הזה.
הmain שלי זה כרום, אבל יתר הדפדפנים משמשים אותי כאפליקציות דפדפן:
Vivaldi הוא הפייסבוק שלי, אקספלורר זה היומן, BRAVE זה המייל...
אני רוצה שתהיה לי "אפליקציית-דפדפן" גם ליוטיוב - כך שהכל ייפתח בYandex.

אם הייתי משתמש בכרום באופן נפרד לכל דבר זה היה מקשה עליי מאוד - בעיקר מפני שאני עובר מדפדפן לדפדפן באמצעות ALT-TAB (שנפתח במצב סטטי ע"י מקש קיצור שבעכבר שלי), ואם כולם היו "כרום" - אז היה לי קשה מאוד להבחין.
אבל ניחא, אם היה פתרון שפותח את כל הלינקים של יוטיוב לחלון אחד מסוים (כלומר, שאם יש חלון שכבר פתוח על יוטיוב, אז כל לינק של יוטיוב יתווסף ככרטיסיה חדשה באותו חלון - ולא ייפתח בחלון חדש נפרד) - מספיק טוב לי.
אבל מחיפוש ברשת אני רואה שאין דבר כזה.

בכל מקרה, גם ירדתי מהרעיון כי כשאני חושב על זה, אני מעדיף שיהיה לי חלון לשיטוט "חופשי" ביוטיוב (שגורר אסוציאטיבית המון פתיחה של סרטונים חדשים) ומניח שאם אתקל בלינק של יוטיוב דרך טוויטר (סתם דוגמא), אני עדיף שזה ייפתח בכרטיסיה חדשה בדפדפן שבו אני משתמש באותו רגע ואצפה בזה במיידי. מה גם שאם ארצה לשמור את הלינק הזה יהיה לי קל יותר (session buddy...)

אשמח לסיוע בעניין:
(א) יצירת התראות (פופ אפ שנצמד לך למסך, לא כאלו מהסוג שחולף אחרי כמה שניות) בשולחן עבודה בכל פעם שאני מקבל הודעה באאוטלוק בעבודה (בעבר, הייתי יוצר RULE כלפי כל בן אדם ובן אדם, מאמין שיש דרך פשוטה יותר פשוט לקבל התראה על כל מייל שנכנס.
(ב) להזין את יומן האאוטלוק של העבודה ליומן של גוגל (כך שכל האירועים שבאאוטלוק יודבקו אוטומטית גם לקלנדאר של גוגל.

אשמח לסיוע בעניין:
(א) יצירת התראות (פופ אפ שנצמד לך למסך, לא כאלו מהסוג שחולף אחרי כמה שניות) בשולחן עבודה בכל פעם שאני מקבל הודעה באאוטלוק בעבודה (בעבר, הייתי יוצר RULE כלפי כל בן אדם ובן אדם, מאמין שיש דרך פשוטה יותר פשוט לקבל התראה על כל מייל שנכנס.
פתרתי את זה - עשיתי ניסוי ומסתבר שאפשר ליצור כלל כשמקבלים הודעה ואז לסמן את "נשלח אל..." (ואז יש את הכתובת מייל שלכם) - ומעתה והלאה תקבלו פופ אפ שלא מתמוסס לאחר כמה שניות. יעיל בעיקר בהקשרי עבודה...

(ב) להזין את יומן האאוטלוק של העבודה ליומן של גוגל (כך שכל האירועים שבאאוטלוק יודבקו אוטומטית גם לקלנדאר של גוגל.
זוכר שעשיתי זאת בעבר. אעדכן אם אמצא את הדרך...

לא שידוע לי, גם אני מעוניין בזה.

זאת תשובה שענו לי באחד הפורומים ונראית לי די מהימנה ומכסה. לי אישית זה לא עוזר, אבל לידיעה -

No. Windows can only handle protocol level app associations (e.g. https: or mailto:). However, Windows Store app developers can direct you to their apps. This assuming you leave Microsoft Edge as the default browser, however. It’s not something you as the user have any control over.

You may be interested in Firefox containers. You can use it to have multipe browser sessions (separate logins, cache, cookies, etc.) within the same browser. You can also configure Firefox containers to open specific websites in specific containers

היי צריך עזרה קטנה.
לפני כשנתיים קניתי לפטופ באילת, על הנייר אמור להיות סביר לחלוטין. לנובו 320s
מעבד i5 דור 8, עם 16 ג'יגה ראם, ssd וכרטיס מסך 250 mx .
(עלה בערך 2300 אם אני זוכר נכון).
לפני כמה חודשים , חלונות 10 החליט שהוא לא מקורי יותר ושכנע בכך גם את האופיס.
מאז, בערך פעם בשבוע המחשב מפסיק הכל, עובר למסך כחול ומודיע לי עם פרצוף עצוב שחלונות עצר ולא יכול לעבוד יותר. לאחר כמה שניות המחשב נדלק מחדש כאילו כלום לא קרה.

על המחשב מותקנות רק אקליפס,פייצרם,מחברות יופיטר,אייטיונס,ויזואל סטודיו ודפדפן כרום.
יש גם סטים ומשחק בשם battlestation pacific.
לא הורדתי קבצים מפוקפקים,לא נכנסתי/הורדתי פורנו.

מה דעתכם ?
(כמובן שהחלונות לא מקבל עדכונים, האם זה בהכרח קשור ?)
תודה

מאז, בערך פעם בשבוע המחשב מפסיק הכל, עובר למסך כחול ומודיע לי עם פרצוף עצוב שחלונות עצר ולא יכול לעבוד יותר. לאחר כמה שניות המחשב נדלק מחדש כאילו כלום לא קרה.
א. מדוע לא מקבל עדכונים? לעתים קרובות זה דווקא עוזר ואכן גורם לא לקרוס.
ב. נשמע כמו בעיית חומרה ולא בעיה הקשורה לתוכנה/רשיון זה או אחר.
ג. למען הסר ספק והורדת משתנה מהשולחן, אם יש לך מישהו מהסביבה עובד משרד החינוך ניתן לרכוש רישיון במחיר סמלי ובכך להשתמש בתוכנה תקנית.
ד. אם המחשב עדיין באחריות, הייתי הולך ליצרן/מוכר ומבקש לעדכן את הרישיון ולעבור על המחשב [סביר שיזרקו אותך מכל המדרגות בטענה שהמחשב לא נקי והתקנת מזיקים לכן הוא כבר לא באחריות]

• אהבתי
Reactions: Et1
א. מדוע לא מקבל עדכונים? לעתים קרובות זה דווקא עוזר ואכן גורם לא לקרוס.
ג. למען הסר ספק והורדת משתנה מהשולחן, אם יש לך מישהו מהסביבה עובד משרד החינוך ניתן לרכוש רישיון במחיר סמלי ובכך להשתמש בתוכנה תקנית.
ד. אם המחשב עדיין באחריות, הייתי הולך ליצרן/מוכר ומבקש לעדכן את הרישיון ולעבור על המחשב [סביר שיזרקו אותך מכל המדרגות בטענה שהמחשב לא נקי והתקנת מזיקים לכן הוא כבר לא באחריות]
א.מניח שזה בגלל שהוא לא מקורי, כבר הרבה זמן שהוא לא קיבל עדכון.
ב.אז אתה אומר פשוט לחיות עם זה ? אני רק דואג שזה לא יחמיר.
פעם בשבוע זה סביל אבל אם יתחיל להיות פעם ביום זה כבר לא.
ג.האמת שלא, אבל שמעתי על קניה באיביי, מכיר ?
ד.לצערי לא באחריות

א.מניח שזה בגלל שהוא לא מקורי, כבר הרבה זמן שהוא לא קיבל עדכון.
לפני כשנתיים קניתי לפטופ באילת,
באילת = מחנות באילת? באילת=!עובר אורח באילת שבמקרה היה שמה?
ב.אז אתה אומר פשוט לחיות עם זה ? אני רק דואג שזה לא יחמיר.
חלילה, אם עולה ריח מסריח מהביוב יש לתקן את הבעיה ולא לחכות להצפה בחדר השינה.
ג.האמת שלא, אבל שמעתי על קניה באיביי, מכיר ?
יותר קל משרד החינוך כי אז יש "עם מי לדבר" , תחשוב שוב על אנשים מסביבתך שאולי הם מורים במקרה.
ד.לצערי לא באחריות
זה הזמן להיזכר בחבר שלך שהוא איש מחשבים ולנסות לפרמט את המחשב ולהתקין דברים מ-0 בד בבד עם רישיון "מסודר"
הזמנים השתנו , מייקרוסופט כבר לא פראיירים...

שלום,

אני מחפש מדריך, או עצה כללית ביחס ליישור מסמכים בוורד.
ספציפית ישנם שני אופנים של יישור ותיחום טקסט שאני לא יודע איך יוצרים (וכל הזמן אני נאלץ להתלבש על TEMPLATE קיים שכולל אותם וזה כל הזמן יוצר לי בעיות).

34d132c3fcb1133737743d8c74841fa7.png

איך אני מכניס את המשולש זווית ישרה הזה? :O. אני מבין שזה קשור לתבליטים ומספור - אבל לא הצלחתי להתחקות אחר הדרך. ספציפי כשמדובר בכותרות משנה, אבל לא רק.

זה קיים גם בסעיפים עצמם ולא רק בכותרות. אני רואה שזה קיים גם בסעיפים של מכתבים מסמכים משפטיים ששולחים אליי.

היי צריך עזרה קטנה.
לפני כשנתיים קניתי לפטופ באילת, על הנייר אמור להיות סביר לחלוטין. לנובו 320s
מעבד i5 דור 8, עם 16 ג'יגה ראם, ssd וכרטיס מסך 250 mx .
(עלה בערך 2300 אם אני זוכר נכון).

..

הכללים של הפורום אוסרים באופן די גורף על ייחוס תכונות מסוימות לגופים וחברות, גם אם למשתמש כל ההוכחות הרלוונטיות. אז אני אסתפק בזה - אם אתה נתקל בבעיות מול המותג אליו התייחסת - אתה מוזמן לפנות בפרטי ואשמח לנסות ולייעץ כי יש לי היסטוריה עתירת מסמכים ואירועים עם הגוף הרלוונטי.
בכל מקרה, אל תוותר (אני יוצא מדעתי שכשזה נוגע למחשבים אנשים נוטים לוותר)!
בהצלחה!

באילת = מחנות באילת? באילת=!עובר אורח באילת שבמקרה היה שמה?

חלילה, אם עולה ריח מסריח מהביוב יש לתקן את הבעיה ולא לחכות להצפה בחדר השינה.

יותר קל משרד החינוך כי אז יש "עם מי לדבר" , תחשוב שוב על אנשים מסביבתך שאולי הם מורים במקרה.

זה הזמן להיזכר בחבר שלך שהוא איש מחשבים ולנסות לפרמט את המחשב ולהתקין דברים מ-0 בד בבד עם רישיון "מסודר"
הזמנים השתנו , מייקרוסופט כבר לא פראיירים...
Ksp באילת.
הבנתי אותך, אנסה את כיוון משרד החינוך, אם לא תיהיה ברירה נפרמט את המחשב כהוגן
תודה!

לקראת הבחירות הקרבות אני מצפה למבול של הודעות SMS ושיחות מטרידות מכול המפלגות.
האם משהו/י משתמש/ת ב truecaller או המלצה לתוכנה דומה שיש לה כבר מאגר נתונים של הספאמרים כמו בקשת תרומות לקבר רחל...

לקראת הבחירות הקרבות אני מצפה למבול של הודעות SMS ושיחות מטרידות מכול המפלגות.
האם משהו/י משתמש/ת ב truecaller או המלצה לתוכנה דומה שיש לה כבר מאגר נתונים של הספאמרים כמו בקשת תרומות לקבר רחל...
אני באמת השתמשתי בתקופת הבחירות הקודמות ואכן רוב הספאם נחסם (לא כולו, תלוי כמה אנשים סימנו כספאם לפני שהתקשרו/שלחו הודעה אלייך)
רק קח בחשבון שזאת אפליקציה מאוד אגרסיבית. דוחפים פרסומות והצעות פרימיום.
בהפעלה, אתה למעשה מאפשר להם לקחת את כל המידע שיש לך בטלפון. כולל כל מה שאתה קורא וכותב, מיקום, עם מי אתה מדבר ועל מה וכו'....
לצערי יש פה איזה טריידאוף שכל אחד צריך לקחת בעצמו לגבי מה יותר גרוע. אין דרך אחרת להנות מהשירות. אולי לכבות את המכשיר ;)
חבל שהרגולטור לא תוקף את הנושא הזה.

נושאים דומים

Back
למעלה