• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

רק קח בחשבון שזאת אפליקציה מאוד אגרסיבית. דוחפים פרסומות והצעות פרימיום.
בהפעלה, אתה למעשה מאפשר להם לקחת את כל המידע שיש לך בטלפון. כולל כל מה שאתה קורא וכותב, מיקום, עם מי אתה מדבר ועל מה וכו'....
זו הסיבה שהסרתי אותה לפני שנה.
השאלה שלי היא האם יש תוכנה אולטרנטיבית?

מצד שני, אם היא כבר הייתה מותקנת אצלך, אז היא כבר שאבה את מה שחשוב לה לשאוב. אני אישית איתה, התועלת שלה שווה לי יותר מהפרטיות שלי :)

לקראת הבחירות הקרבות אני מצפה למבול של הודעות SMS ושיחות מטרידות מכול המפלגות.
האם משהו/י משתמש/ת ב truecaller או המלצה לתוכנה דומה שיש לה כבר מאגר נתונים של הספאמרים כמו בקשת תרומות לקבר רחל...

אישית, אני משתמש בטרו קולר (בתשלום) ומרוצה. מאפשר לי גם:
1. לא לקבל כלל שיחות מחסום (דורש התעלמות מאופטימיזציה של סוללה וכיו"ב)
2. 99% מהודעות הספאם מנותבות אל תיבת הספאם ואינני מקבל התראה לגביהן. אני כן יכול לנבור בתיקיית הספאם אם בא לי.
3. לשמור אנשי קשר ולראות מי צפה בחשבון שלי וכל מה שכרוך בכך.

אני משתמש בה כבר הרבה זמן ומעולם לא קרה לי ולו פעם אחת שהודעה חשובה/לא ספאם נותבה לתיקיית הספאם.
הניסיון האישי שלי עם האפליקציה - חיובי מאוד. יש כאלו שפחות התחברו. סיבות של פרטיות או כל דבר אחר... לי באופן אישי לא ממש איכפת מפרטיות כשזה נוגע לאפליקציות מסחריות.

נערך לאחרונה ב:
חבל שהרגולטור לא תוקף את הנושא הזה.
הרגולטור החריג במכוון את ההטרדות האלו מחוק התקשורת ("חוק הספאם").
מיטיבי לכת יכולים לנסות לטעון ל"הטרדה" לפי סעיף 30 לחוק, אבל אני מאמין שהיות שהמחוקק החריג במפורש את הנושא לעניין חוק הספאם השופטים יערכו היקש שזה גם לא הטרדה.

איזה כלל אוסר על כך?

תראה... ראיתי שיש כאן שטח אפור של כללים שאני לא כ"כ רוצה לגעת בו.
ראיתי פוסטים שנמחקו גם כאשר לענ"ד לא עברו את כללי הפורום - מעדיף שלא להתעסק עם זה.
מבחינתי, הפונה הבין שאם הוא מעוניין בסיוע "מולם" הוא יוכל לפנות אליי בפרטי ומלאכתי נעשתה.

אישית, אני משתמש בטרו קולר (בתשלום) ומרוצה. מאפשר לי גם:
אתה משתמש באפשרות בתשלום של קבלת מידע על מספרי טלפון? ואם כן, איך זה עובד?
אני מתלבטת, אם זה שווה. נגיד אתה מחפש את אורלי ישראלי. המספר שלה חסום, מבקש.
היא מחליטה מן הסתם אם לאשר את הבקשה שלך או לא, נכון? או שזה כל היופי בתשלום, שכל מספר נפתח בפניך? אם כן, שווה לשלם.
כי למה שמישהו זר יסכים שמישהו זר אחר יקבל את המספר שלו אם צריך עדיין את אישורו (אתה בתשלום אז אתה יודע איך זה עובד?)

אתה משתמש באפשרות בתשלום של קבלת מידע על מספרי טלפון? ואם כן, איך זה עובד?
אני מתלבטת, אם זה שווה. נגיד אתה מחפש את אורלי ישראלי. המספר שלה חסום, מבקש.
היא מחליטה מן הסתם אם לאשר את הבקשה שלך או לא, נכון? או שזה כל היופי בתשלום, שכל מספר נפתח בפניך? אם כן, שווה לשלם.
כי למה שמישהו זר יסכים שמישהו זר אחר יקבל את המספר שלו אם צריך עדיין את אישורו (אתה בתשלום אז אתה יודע איך זה עובד?)

אפשר לעשות חיפוש באפליקציה למציאת טלפונים - לא השתמש כל כך. בד"כ זה מזהה לי את מי שמתקשר.
בעיקרון, נדמה לי שאם אתה משתמש בטרו-קולר אוטומטית המידע עובר ואין לך SAY לגבי זה.

סבבה, רציתי רק להבין למה אתה משלם מה הערך המוסף שמקבל. מלבד שאין פרסומות (כמה משלם להם כל חודש?)

סבבה, רציתי רק להבין למה אתה משלם מה הערך המוסף שמקבל. מלבד שאין פרסומות (כמה משלם להם כל חודש?)
67 לשנה.
אין פרסומות.
יש "מי צפה לי בפרופיל".
הקלטת שיחות (אני לא משתמש)
"חסימה חזקה" (שדרוג של חסימה נגד ספאמרים ואפשרות לחסום חו"ל, חסימת מספרים לא מוכרים).
ביטול קבלת שיחות מחסום (הכי חשוב לי).
לצפות בפרופילים של אחרים באופן סמוי.

מבחינתי אני משלם על חסימת שיחות חסויות והיעדר פרסומות.

למשתמשי כרום אני מאוד ממליץ על תוסף שנקרא Disconnect.
מטרת התוסף למנוע העברת היסטורית הגלישה שלכם למפרסמים ומציצנים שסוחרים במידע האישי שלכם מהדפדפן.
https://disconnect.me/disconnect/help
אצלי כבר מותקן למעלה מ 3 שנים.
בדקתי את האתרים שאני גולש בהם בקביעות ולפעמים הלסת שלי נפגשת בריצפה. באחד האתרים נבלמו כ 30 אתרים סמויים שניסו להעביר את הסטוריית הגלישה שלי אליהם.

TeamViewer החליטו שאני עושה בהם שימוש עסקי ומבקשים תשלום כדי לתת לי להמשיך להשתמש.
מישהו מכיר תחליף חינמי להשתלטות על המחשב מרחוק (מחוץ לרשת המחשבים), כזה שמערכת האבטחה של האוניברסיטאות מוכנה לאפשר?

אני משתמש ב team viewer למעלה מ 7 שנים. עדיין לא קיבלתי התראה כזו.
אני משתמש בה לתחזוקת 'מחשב סבתא' בערך פעם-פעמיים בשבוע.
כנראה שאתה משתמש כבד ולכן הכניסו אותך לקטגוריה עיסקית.
מה שאני הייתי עושה מתקין את התוכנה שוב אבל עם שם משתמש אחר ואימייל אחר. אם נחוץ, צור מייל חדש בגוגל.
שווה לנסות. לדעתי זו התוכנה הטובה ביותר.
יש גם המלצות מאוד חיוביות על:
https://ultraviewer.net/en/#features

TeamViewer החליטו שאני עושה בהם שימוש עסקי ומבקשים תשלום כדי לתת לי להמשיך להשתמש.
מישהו מכיר תחליף חינמי להשתלטות על המחשב מרחוק (מחוץ לרשת המחשבים), כזה שמערכת האבטחה של האוניברסיטאות מוכנה לאפשר?
anydesk זה אחלה תוכנה. שימושית וקלה.
אבל מחייבת [עד כמה שאני יודע] אישור ראשוני של המרוחק, הוא חייב ללחוץ OK בהתחלה בשביל לאשר.
בניגוד ל-TEAM אשר אתה יכול להכניס סיסמא רב פעמית.
יש עוד תכנות בסגנון שאתה יכול למצוא באתר 150 סי או איי אל.
מזכיר לך שTEAM עובדת לפי MACHINE כך שאתה יכול להתקין משתמש וירטואלי להשתמש עד שהם מתעצבנים , להתקין שוב וחוזר חלילה.

כשניסיתי להכנס לאתר הזה, האבטחה של האוניברסיטה מנעה ממני.
לא ניסיתי עדיין להתקין את אנידסק או תוכנות אחרות.
אם זה ברמה שהמשתמש יושב על המחשב השני מנגד
חד משמעית anydesk אחלה פתרון.

אם זה ברמה שהמשתמש יושב על המחשב השני מנגד
חד משמעית anydesk אחלה פתרון.
אין לי אף אחד על המחשב השני, אבל טים ויואר עדיין מאפשר לי להכנס לחמש דקות, אז עקרונית אוכל לאשר את הכניסה.
כמובן שאם תעבוד לי ההתקנה מחדש של הטים ויואר, זה יהיה הכי נוח.

תודה רבה לכל העונים!

נושאים דומים

Back
למעלה