• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התקפי חרדה מהעתיד

דת באשר היא משכנעת אותך שיש משמעות לחייך אים \ כי אתה עושה דברים שמישהוא אחר החליט שהם מבטאים את ערך החיים. לא עדיף להחליט בעצמך מה נכון לך ומה לא?

• אהבתי
Reactions: HHH
יש כאלה שמחליטים בעצמם שלהיות חלק מעדי יהוה זה הדבר הנכון . וזה בסדר, לא צריך להניח שהם לא חשבו בעצמם רק כי אתה לא חושב כמוהם

כי נוצרים, במיוחד קבוצות שמתנהלות ככת, שמנסות להמיר יהודים, דבר שבמקרים רבים יכלול ניתוק מהקהילה והמשפחה, זאת פעילות בלתי נסבלתי, בעיניי לפחות. ובלתי חוקית.
וקבוצה לא נוצרית שגורמת לאנשים להתנתק מהקהילה והמשפחה כן נסבלת בעיניך?

דווקא הם עד כמה שאני יודע (מקריאת כתבות וראיונות איתם) לא יוזמים קשר עם אנשים אלא מחכים שהם יפנו אליהם

@arn ניסה לפרסם את הדת שלו למישהו שלא ביקש אותה. סתם מישהו ששיתף את הפורום בבעיה רגשית שיש לו.
וזה לא שהוא הסביר למה ואיך זה רלוונטי, סתם נתן משפט כמו "זה ייתן לך משמעות" (השואל בכלל לא חיפש משמעות), ושלח אותו לקרוא.
בואו לא נתבלבל, זו מיסיונריות.

כנראה ההגדרות שלנו למיסיונריות שונה . אני שמח כשמפנים אותי לעוד מקור מידע , גם אם זה לא נראה לי רלוונטי. לבחור שהציע את הכיוון הזה זה נראה רלוונטי וזה מה שחשוב. סומך על עצמי ואחרים שישקלו את מה שהם קוראים ייקחו מה שטוב

דווקא הם עד כמה שאני יודע (מקריאת כתבות וראיונות איתם) לא יוזמים קשר עם אנשים אלא מחכים שהם יפנו אליהם
אתה טועה. האתוס המרכזי שלהם הוא פעילות מיסיונרית. האינטראקציה העיקרית שלהם עם "הציבור הכללי", היא לעבור מדלת לדלת ולנסות ללכוד "נפשות תועות". בין השאר הם מאמינים שכל מי שאינו "נוצרי" לפי תפיסתם הולך לגהנום, ושהשטן מסתובב בעולם ומנסה לחבל בפועלם. פנימית, הם מתנהלים לפי כל העקרונות וההידורים של כת. ממליץ לחפש ולקרוא.

אין לי שום חיבה למחזירים בתשובה, אם לזה התכוונת. או, לדוכני התפילין למינהם. אפילו ניסיתי לשכנע כמה בחוסר קיומו של אלוהים....

לעומתם, נוצרים, או כתות נוצריות, שעוסקים בפעילות מיסיונרית בקרב יהודים, בעיניי זה משהו בלתי נסבל. לאור ההיסטוריה של היחסים בין היהדות לנצרות, לתפיסתי, פעילות כזאת היא משהו שאסור לקבל.

מצידי שבנצי גופשטיין יבוא, ויפוצץ את כולם מכות. בעינין הזה, אני עם הפאשיסטים היהודים.

כי נוצרים, במיוחד קבוצות שמתנהלות ככת, שמנסות להמיר יהודים, דבר שבמקרים רבים יכלול ניתוק מהקהילה והמשפחה, זאת פעילות בלתי נסבלתי, בעיניי לפחות. ובלתי חוקית.
אין לי שום חיבה למחזירים בתשובה, אם לזה התכוונת. או, לדוכני התפילין למינהם. אפילו ניסיתי לשכנע כמה בחוסר קיומו של אלוהים....

לעומתם, נוצרים, או כתות נוצריות, שעוסקים בפעילות מיסיונרית בקרב יהודים, בעיניי זה משהו בלתי נסבל. לאור ההיסטוריה של היחסים בין היהדות לנצרות, לתפיסתי, פעילות כזאת היא משהו שאסור לקבל.

מצידי שבנצי גופשטיין יבוא, ויפוצץ את כולם מכות. בעינין הזה, אני עם הפאשיסטים היהודים.
אין לי בעיה עם דוכני הנחת תפילין. יש לי בעיה עם מי שגורר אנשים לקהיחה שמנתקת אותו ממשפחתו. יש כאלו יהודים.
אלו ואלו לא צריכים לחטוף מכות כהצעתך. חופש הביטוי וההתארגנות נבחנים דווקא כלפי דעות מרתיחות.

מכיוון שאתה לא מתאר משהו חמור/כרוני, הייתי מציע דברים שקשורים לסגנון חיים:
1. מדיטציה
2. NOFAP
3. גמילה מרשתות חברתיות

כמובן, שאם אתה מרגיש החמרה, חשוב לפנות לעזרה מקצועית.

נושאים דומים

Back
למעלה