• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אינטרגמל ז"ל

חבר הפורום יונתן@ ארגן קבוצת רכישה IRA לקרן השתלמות/גמל עם חברים נוספים מפה. אנחנו בשלבי סגירה על 0.25% (לא אינטרגמל, חברה אחרת) אבל אם מישהו רציני, סגור על עצמו ורוצה להצטרף אלינו - שלחו לי או לו הודעה בפרטי.

ואו, אש!
0.11% גמל או פנסיה ?
קרנות השתלמות וגמל הוני.
זה מהלך של שנים שהתחיל עם דמי ניהול של 1.2% - 0.85%
וירד ל 0.5%
0.35%
0.25%
0.19%
ועכשיו 0.11%

ככל שהצבירה עולה יכולת המיקוח משתפרת.

קרנות השתלמות וגמל הוני.
וירד ל 0.5%
0.35%
0.25%
0.19%
ועכשיו 0.11%

IRA ?

אם לא סוד, באילו סכומים מדובר?
בסדרי גודל
התחלתי בערך עם 200 אלף שח ואני בערך עם מליון שח (מדובר בקרנות השתלמות קופות גמל הוניות ופוליסות הוניות, שהתגלגלו ביחד ל ira)

חבר הפורום יונתן@ ארגן קבוצת רכישה IRA לקרן השתלמות/גמל עם חברים נוספים מפה. אנחנו בשלבי סגירה על 0.25% (לא אינטרגמל, חברה אחרת) אבל אם מישהו רציני, סגור על עצמו ורוצה להצטרף אלינו - שלחו לי או לו הודעה בפרטי.
איך שולחים הודעה פרטית?
בכל מקרה אני מעוניין...

יש אלטרנטיבה ראויה לאינטרגמל ( קופ"ג להשקעה) עם מדד רוחבי עולמי/ S&P500 בדמי ניהול של 0.5% ומטה בלי להשתייך למועדון כלשהו?

יש אלטרנטיבה ראויה לאינטרגמל ( קופ"ג להשקעה) עם מדד רוחבי עולמי/ S&P500 בדמי ניהול של 0.5% ומטה בלי להשתייך למועדון כלשהו?
הלמן אלדובי (אי בי אי).
יש להם מסלול עוקב סנופי, וגם מסלול עוקב מדדי מניות. ה"בעיה" היא, שבניגוד לפיזור הדי טוב בקרן ההשתלמות:
50% sp 500
30% Eurostoxx 600
13% Em
7% Nikkei
החלוקה בגמל להשקעה נותנת משקל גדול (מידי) לשוק הישראלי:
30% Sp 500
18% eurostoxx 600
8% em
4% nikkei
40% ת"א 125

דמי הניהול הם 0.5%

וירד ל 0.5%
0.35%
0.25%
0.19%
ועכשיו 0.11%

כל הכבוד.
איכפת לך לחלוק באיזה גוף מדובר בו הצלחת להגיע לבסוף ל0.11%?

לא הבנתי אותך.
כוונתי כמובן היא ל-IRA. כוונתי בשאלה הייתה היכן (באיזה גוף כלכלי) ה-IRA הנ"ל מתקיים.
אה, קיבלתי.
סביר להניח שבכל X צבירה הוא עבר מבית השקעות כזה לאחר ומינף עצמו עד הטרפת שגעת של 0.11% ;)

לא הצלחתי לשלוח לך הודעה פרטית... מעוניין להצטרף לקבוצת רכישה

לא הבנתי אותך.
כוונתי כמובן היא ל-IRA. כוונתי בשאלה הייתה היכן (באיזה גוף כלכלי) ה-IRA הנ"ל מתקיים.
לא חשוב, עושים שופינג , נכנסים לסולידית ומבינים מי מגייס ל ira , בסופו של דבר money talks and bulshit walks.

שבוע מבורך מעדכן:
נכון להיום, 02/2019
ניסיתי לנייד לאינטרגמל, כמה חברים חדשים הן לקופת גמל והן לקרן השתלמות - מחקה סנופי
לא מוכנים להוריד מ-0.9% ללקוחות חדשים.
אני במשא ומתן מול הלמן אלדובי אולי להשוות ל0.35 או לכל הפחות 0.4.

נ.ב.
אינטרגמל ענו לי אחרי 10 שיחות.
הזוי.

שלחתי אליך.

אין שאלות טיפשות, נכון? למה אני לא מוצא איך שולחים הודעה פרטית בפורום הסולידית?
אשמח אם תשלח לי הודעה בקשר לקבוצת רכישה.

Back
למעלה