• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אינטרגמל ז"ל

אני חושב שקל גמל יגמרו כמו אינטרגמל.
מה רע בזה שיבטיחו לך 0.3% על כל קופה נוכחית ועתידית?
איך משפיע עליך שאולי בעתיד הם יעלו דמי ניהול ללקוחות חדשים?

מתייג את @elyasaf כי הוא זה שבדק

הצלחתי חלקית - פירוט מצורף

לאחר שהגשתי את כל הטפסים חיכיתי מס שבועות עד שסוף סוף פתחו לי את הקרן באופן רשמי (אני יכול להיכנס לאיזור האישי באתר)
הבעיה כרגע היא שעדיין לא העבירו את הכסף מהקרן הישנה בהלמן, וגם לא קיבלו את ההפקדה שהפקדתי בתחילת השנה..
אגב, גם תהליך ההפקדה היה (ועדיין) "מורכב" יחסית - אין שום דף עם הנחיות לאן להפקיד, לקח לי מס שבועות להשיג אותם בטלפון
רק כדי שיגידו לי את מספר החשבון שאליו אני מפקיד. עדיין לא קיבלתי איזה שהיא אסמכתה על ההפקדה (שנעשתה ב4.2.20 )

זה לא שאני חושב שהכסף יעלם ואני מאמין שאחרי המאמץ ההתחלתי הכל יסתדר, אבל זה קצת מעציב, בא לי בשבילם שיהיו קצת
יותר טובים בשירות..
רק שתבין את לוח הזמנים:
16/12/19 - שלחתי את כל טפסי ההצטרפות מלאים
09/01/20 - סוף סוף תפסתי אותם, מסתבר שלא עשו כלום עם הטפסים עדיין (שלחתי להם הכל שוב)
אין תאריך מדוייק - איפשהו בין לבין פתחו את הקרן (ומשתמש באתר)
04/02/20- ביצעתי הפקדה ראשונה
עד היום לא רואה את ההפקדה או את העברה מהלמן באתר (וגם לא קיבלתי אסמכתה או אישור לשום דבר).. אעדכן כשהכל יסתדר

בהצלחה
אליסף

מבאס ממש.
עם זאת זה הבדל משמעותי בדמי ניהול אז חושב שגם אני אלך על זה.

מבאס ממש.
עם זאת זה הבדל משמעותי בדמי ניהול אז חושב שגם אני אלך על זה.
יש לך גם את קל-גמל עם אותו דמי ניהול.
תעדכן מי יותר גרוע :)

אז למי שלא שמע בטעות, החל מהיום אינטרגמל העלו את הדמי ניהול למצטרפים חדשים ל0.9%.
לאחר שיחה איתם נאמר לי שלמי שיש חשבון אצלם יכול להוסיף עוד קופות או כסף חדש בדמי ניהול הישנים.

לדעתי זהו יום שחור לכל משקיעי מדדים כי לדעתי העלאת דמי ניהול בהלמן לא תאחר להגיע.
באסה :(
אתה מודע שמתחת לראדר, מסלול מניות של "מור" עשה תשואה של 50%. השירות הקלוקל של שתיים וחצי אנשים התפתח לצוות גדול. יש עדיין בעיות, כמו למשל שבתקנון שחתומה עליו -שינוי מסלולים של פנסיה וקה"ל אמורים להתבצע באינטרנט והם עברו לטפסים

אתה מודע שמתחת לראדר, מסלול מניות של "מור" עשה תשואה של 50%. השירות הקלוקל של שתיים וחצי אנשים התפתח לצוות גדול. יש עדיין בעיות, כמו למשל שבתקנון שחתומה עליו -שינוי מסלולים של פנסיה וקה"ל אמורים להתבצע באינטרנט והם עברו לטפסים
באסה שלא שמנו את כל הכסף (ויותר) במסלול הזה לפני שנה.

כן , אני מודע לזה אבל חושב שזאת אנומליה ו/או נטילת סיכונים יותר מהשאר. נראה אותם שומרים על ההישג הזה למשך 5-10 שנים.
בכל מקרה (אם אני לא טועה, מוזמנים לתקן אותי) הדמי ניהול הזולים היו רק על המסלולים הפאסיביים.

Back
למעלה