• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אינטרגמל ז"ל

קורא הדוק

משתמש רגיל
דירוג
230
אז למי שלא שמע בטעות, החל מהיום אינטרגמל העלו את הדמי ניהול למצטרפים חדשים ל0.9%.
לאחר שיחה איתם נאמר לי שלמי שיש חשבון אצלם יכול להוסיף עוד קופות או כסף חדש בדמי ניהול הישנים.

לדעתי זהו יום שחור לכל משקיעי מדדים כי לדעתי העלאת דמי ניהול בהלמן לא תאחר להגיע.
באסה :(

אם גם IBI יעלו, הכף נוטה לכיוון IRA בהשתלמות ובגמל
לגביי קופגה"ש מניח שהרוב יתאספו מסביב לתחום ה 0.5%

כתוב "מקסימליים", מניח שהכוונה ל: "נתון למיקוח"
מניח שהמיקוח אפשרי רק אם יש צבירה מספיק גדולה. למצטרפים חדשים בלי צבירה בטח יהיה קשה להתמקח.

אז למי שלא שמע בטעות, החל מהיום אינטרגמל העלו את הדמי ניהול למצטרפים חדשים ל0.9%.
לאחר שיחה איתם נאמר לי שלמי שיש חשבון אצלם יכול להוסיף עוד קופות או כסף חדש בדמי ניהול הישנים.

לדעתי זהו יום שחור לכל משקיעי מדדים כי לדעתי העלאת דמי ניהול בהלמן לא תאחר להגיע.
באסה :(
מבעס ממש.
מה הקטע להוציא את העוקץ ממחקה מדד "זול" אם עדיף אצל בית השקעות וותיק בפחות דמי ניהול ?

מה הקטע להוציא את העוקץ ממחקה מדד "זול" אם עדיף אצל בית השקעות וותיק בפחות דמי ניהול ?
עם הנכלוליות שיש במדינה לא ירחק היום שבו בתי ההשקעות יעלו את דמי הניהול של המסלול הפסיבי כך שיהיו יותר גבוהים ממסלול מנוהל כי "מחקרים הראו שמסלול פסיבי מנצח מסלול מנוהל"

אז ממוצר טוב במחיר טוב ושירות גרוע,
הם הפכו למוצר טוב במחיר גרוע ושירות גרוע.
ממש עלו על דרך המלך.

חייב להגיד שאני מאוכזב אבל לא מופתע מאוד.
המודל שלהם לא יכול להחזיק מים

עם הנכלוליות שיש במדינה לא ירחק היום שבו בתי ההשקעות יעלו את דמי הניהול של המסלול הפסיבי כך שיהיו יותר גבוהים ממסלול מנוהל כי "מחקרים הראו שמסלול פסיבי מנצח מסלול מנוהל"

כ"כ נכון

• אהבתי
Reactions: HHH
מעניין לכמה זמן זה יתפוס, והאם הם לא ינסו לעלות דמי ניהול גם לבעלי חשבונות קיימים. כתוב איפשהו שהם מחויבים לדמי הניהול הקודמים (לתקופה מסוימת) למי שיש חשבון קיים?

מאוד מאכזב.

מעניין לכמה זמן זה יתפוס, והאם הם לא ינסו לעלות דמי ניהול גם לבעלי חשבונות קיימים. כתוב איפשהו שהם מחויבים לדמי הניהול הקודמים (לתקופה מסוימת) למי שיש חשבון קיים?
אני חושב שהם יחכו שנה-שנתיים ואז יעלו גם לבעלי חשבונות קיימים.
יש לנו זמן לחשוב לאן לנייד את הכסף.
חייב להגיד שאני מאוכזב אבל לא מופתע מאוד.
המודל שלהם לא יכול להחזיק מים
למה לא? מודל של ניהול רזה עם דמי ניהול נמוכים יכול לעבוד מעולה.

בפועל זה לא עבד כי כל התעשייה עובדת על שוחד.
הסוכנים מפנים לחברות שמשתפות אותם ברווחים (=העמלות שהסוכן מקבל). לכן סוכנים לא מפנים לאינטרגמל והחברה מסתמכת אך ורק על לקוחות שפונים אליה באופן עצמאי וזה שוק קטן מאוד.

אפשר לצבור ואז לקבל הצעות טובות יותר
אקסלנס, מיטב,הלמן,אינפיניטי, קל גמל, אינטרגמל

לא חייבים קבוצות רכישה, אפשר לנסות , מספיק גם 100 שח ( 6 שנות חיסכון בקרן השתלמות ...)

אפשר לצבור ואז לקבל הצעות טובות יותר
אקסלנס, מיטב,הלמן,אינפיניטי, קל גמל, אינטרגמל
מה הכוונה "לצבור" ?
כתוב "מקסימליים", מניח שהכוונה ל: "נתון למיקוח"
זה מצחיק. כי אני זוכר שבאחד מסרטוני השיווק הישנים שלהם הם התגאו בכך שדמי הניהול הם אחידים לכולם ואין קומבינות.

מישהו יודע איפה פורסמה העלאת דמי הניהול?
אני רואה שהם שינו את שיעור דמי הניהול באתר הרשמי אבל לא ראיתי שום כתבות בתקשורת.

נערך לאחרונה ב:
מה הכוונה "לצבור" ?
להגדיל את הסכום בקופה.
ככל שיש לך יותר כסף אצלהם לרוב יתנו לך תנאים טובים יותר אחוזית.
מישהו יודע איפה פורסמה העלאת דמי הניהול?
אני רואה שהם שינו את שיעור דמי הניהול באתר הרשמי אבל לא ראיתי שום כתבות בתקשורת.
למה שיהיו על זה כתבות בתקשורת?
לאינטרגמל אין אינטרס לפרסם את זה, והתקשורת גם ככה מעולם לא התעניינו בהם יותר מידי

למה שיהיו על זה כתבות בתקשורת?
לאינטרגמל אין אינטרס לפרסם את זה, והתקשורת גם ככה מעולם לא התעניינו בהם יותר מידי
זה אירוע משמעותי כשהחברה הכי זולה מעלה מחירים.

ככל שיש לך יותר כסף אצלהם לרוב יתנו לך תנאים טובים יותר אחוזית
הדרך להשיג את זה היא לאיים לעבור למקום אחר שיש לך הצעה זולה ממנו. זה כאב ראש.

זה אירוע משמעותי כשהחברה הכי זולה מעלה מחירים.
איזה אחוז מהלקוחות כבר יש לה?
איזה אחוז מהלקוחות בכלל שמעו עליה?
אני מהמר שהמספרים זניחים ממש. רוב האנשים לא שמעו בכלל על החברה ובטח שלא יודעים שהיא הייתה "החברה כי זולה".
הדרך להשיג את זה היא לאיים לעבור למקום אחר שיש לך הצעה זולה ממנו. זה כאב ראש.
לקבל מחיר זול זה כאב ראש. זאת האסטרטגיה של כל החברות.
זה נכון גם לקניות במכולת, גם לדירה (בין אם בקניה או בשכירות), וגם לבתי השקעות/גמל.

אני כל 3 שנים משדרג את תנאי .גמל והפנסיה על ידי מעבר, אף פעם לא קיבל י הצעה אטרקטיבית לשימור לקוחות לפני המעבר
ברוב המיקרים לפני הניוד קיבלתי ניפנוף
בתחילת הניוד הצעה קצת זולה
ובדקה ה90 השוואת תנאים,
בשום מקרה לא חזרתי בי, אחרי שעוברים את כל התהליך וזוכים לחוסר התייחסות לא מבטלים את ה "גרושים" בדקה ה 90.
זה בעיני מחיר שגופים צריכים להפנים (@נדב)

אני התחלתי עם 0.5% דמי ניהול וכיום אני ב 0.11% ועוד היד נטויה. כשהצבירה עולה מעריכית ...

Back
למעלה