• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רווח מהיר מהפרשי שער

Shnizelia

משתמש בכיר
דירוג
2,020
לאור הזינוק בשער הדולר והצפי של citi bank שהוא יגיע די מהר ל-4 שקלים חשבתי לרכוש כ-$50,000 בשער הנוכחי ולהמר על עליית שער. אם הדולר אכן יגיע לאזור ה-4 שקלים אוכל לעשות כ-15,000 שקל רווח (אולי יותר) תוך מספר שבועות.

מה דעתכם?

1 שאין לך שום מידע עודף על השוק שקבע את השער הנוכחי (ועם כל הכבוד, גם ל- city bank אין. למעשה, נדמה לי שהם נוטים במיוחד לפספס)
2. נניח שאיכשהו הצלחת והרווחת 15K שקלים. אתה באמת תמיר עכשיו את הדולרים לשקלים כאשר השקל במגמת התרסקות?

לאור הזינוק בשער הדולר והצפי של citi bank שהוא יגיע די מהר ל-4 שקלים חשבתי לרכוש כ-$50,000 בשער הנוכחי ולהמר על עליית שער. אם הדולר אכן יגיע לאזור ה-4 שקלים אוכל לעשות כ-15,000 שקל רווח (אולי יותר) תוך מספר שבועות.

מה דעתכם?
אני במקומך הייתי מהמר בדיוק הפוך, כי הסיכוי שזה יעלה במשך השנה הקרובה ב36 אגורות או שזה ירד ב35 אגורות לדעתי הסיכוי הרבה יותר גבוה שירד ב36 אגורות.

מה דעתכם?
שזה הימור מושכל.
אני שוקל לעשות משהו דומה אבל באופציות עם סכום קטן בהרבה. הריגוש דומה וההפסד הפוטנציאלי קטן יחסית.

נערך לאחרונה ב:
אז למה רק 50,000 דולר ולא 500,000 דולר? אם ההימור שלך יתקיים תוכל להרוויח 150,000 ש"ח ואף יותר.

• אהבתי
Reactions: HHH
כי אין לי 500,000 דולר.
אם הייתי יודע בביטחון רב מה יעשה שער החליפין בטווח זמן קצר הייתי גם לוקח הלוואה, זה רווח גדול נקי ממס.
הערה: אין לראות בדברים המלצה. הימורי שער חליפין יכולים להסתיים רע מאוד.

אם הייתי יודע בביטחון רב מה יעשה שער החליפין בטווח זמן קצר הייתי גם לוקח הלוואה, זה רווח גדול נקי ממס.
הערה: אין לראות בדברים המלצה. הימורי שער חליפין יכולים להסתיים רע מאוד.

אתה יכול להגיד את זה על כל השקעה. לאף אחד אין כדור בדולח. כולנו לוקחים סיכונים מחושבים.

מה דעתכם?
דעתי שאם היית מבין מה אתה עושה היית עושה את זה בדיוק אחרי שנגמרו הבחירות.
הפיחות כמובן יכול להחמיר ובמצב הנוכחי אני גם לא מחזיק שקלים כחלק מניהול סיכונים.
בכל מקרה ספקולציה מומלץ לעשות עם כסף קטן עד שיש לך מספיק ידע וניסיון.
הרי אתה לא רוצה להיות במצב בו אתה מסכן יותר מידי ואתה וממונף כי אז ההפסד כואב.
רוב מי שעושה דברים כאלה מוחק את החשבון שלו לא מעט פעמים עד שהוא מתחיל להרוויח.

נערך לאחרונה ב:
זה נקרא חוכמה בדיעבד. בוא, אף אחד אחרי הבחירות לא חשב שיפתחו בחקיקת בליצקריג שתשנה את מדינת ישראל מהיסוד.

זה נקרא חוכמה בדיעבד. בוא, אף אחד אחרי הבחירות לא חשב שיפתחו בחקיקת בליצקריג שתשנה את מדינת ישראל מהיסוד.
אז אולי בחוכמה בדיעבד תדע שאף אחד לא התכוון באמת להחריב את ישראל, והפשרה הייתה צפוייה?

זה הקטע עם העתיד, שלא יודעים אותו.

אתה יכול להגיד את זה על כל השקעה.
אני לא יודע כמה ניסיון יש לך עם עצמך בהשקעות בסגנון כזה, כי גם אם אתה צודק בתאוריה והשקל באמת ייחלש ל4 אבל בדרך כלל יש תנודות ונניח שבהתחלה זה מגיע ל3.8 אבל אתה לא תרצה לממש את הרווח כי תכננת לקחת את הסיכון, בשביל רווח של 10 אחוז, ולא בשביל אחוזים בודדים, ואז מתחיל ירידה ל3.4 ואז אתה מבטיח לעצמך שברגע שזה יגיע ל3.64 אתה נועל את הפוזיציה, ואז לא הרווחת כלום, או אולי אפילו נועל קצת לפני כי כבר העסק מתחיל להפחיד... בקיצור העסק הזה צריך בו הרבה ניסיון ואיפוק עצמי כדי לעמוד בתוכנית המקורית, וברגע שלא עומדים בתוכנית המקורית רוב הסיכויים שתפסיד מהעניין, וכל זה עוד בהנחה שהכול יעבוד לפי התוכנית, כי בלי זה אתה ברור תפסיד...

אז אולי בחוכמה בדיעבד תדע שאף אחד לא התכוון באמת להחריב את ישראל, והפשרה הייתה צפוייה?

זה הקטע עם העתיד, שלא יודעים אותו.

אתה יכול להגיד את זה על כל השקעה. אתה גם לא יודע מה יקרה עם מניות, נדל"ן ועוד אלף ואחד דברים. אבל בעיקרון אני מסכים שהשקעה במט"ח זה מהשקעות היותר מסוכנות שיש.

אתה יכול להגיד את זה על כל השקעה. לאף אחד אין כדור בדולח. כולנו לוקחים סיכונים מחושבים.
נכון. אז תחליף את המילה שקל במילה טסלה או גוגל או כל מניה ותקבל את אותה תשובה.

אני לא מתיימר לדעת לצפות את זה מראש עם כמות הזמן שאני מקצה לזה, אבל אני חושב שזה משהו שהיה ניתן לצפות.
כמובן כדי לתפוס דברים כאלה מדובר במשרה מלאה שאף אחד לא מבטיח לך שתרוויח ממנה.
ובסוף הכל סטטיסטי, מדובר בניהול סיכונים ואי אפשר להיות צודק כל הזמן אבל כן אפשר לדעת איפה הרווח גדול והסיכון קטן ולכוון את הפוזיציה בהתאם.

נערך לאחרונה ב:
אתה יכול להגיד את זה על כל השקעה. אתה גם לא יודע מה יקרה עם מניות, נדל"ן ועוד אלף ואחד דברים. אבל בעיקרון אני מסכים שהשקעה במט"ח זה מהשקעות היותר מסוכנות שיש.
ללא ספק.

אבל מניות עולות בטווח הארוך כי יש מאחוריהן חברות שמייצרות רווחים.

מה עומד מאחורי הכיוון של ההימור שלך?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Z מס יסף על רווח הון במכירת RSU מיסים 1
לאץ' מס הכנסה מול מס רווח הון מיסים 11
U קיזוז רווח דיבידנד בחול כנגד הפסד במניות בארץ מיסים 8
Y פטור ממס רווח הון לעולה חדש מיסים 3
Y קרן השתלמות הטבת פטור ממס רווח הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
נ שאלה בנוגע להחזר מס רווח הון מיסים 3
בן מלך חסכון במס רווח הון מיסים 1
א האם רווח והפסד הון מתקזז גם אם זה ריאלי ונומינלי ? שוק ההון 7
S חישוב רווח: קופגל"ה מול ניהול עצמי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M מיסוי רווח הון ורילוקשיין מיסים 6
Z תוספת 5% מס בדרישה להכרת הוצאות רווח הון מיסים 6
Z קיזוז רווח הון חצי שנתי (למי שמדווח כך) מיסים 4
Z שאלה לגבי שיעור מרבי למס רווח הון לפני ואחרי גיל 60 פוסטים מאיכות נמוכה 1
I רווח הון/הפסד הון - ישנה הצמדה ? שוק ההון 1
Z האם ניתן לקבל הטבות מס בשל הפקדות לפנסיה מהמס ששולם על רווח הון בשוק ההון? מיסים 14
C האם יש תקרת רווח בקרן השתלמות ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א Etrade וקיזוז רווח הון מיסים 1
C האם מידע על רווח והפסד לא נכלל בטופס 1042-S? מיסים 3
A מס רווח הון בחשבון משותף מיסים 9
R החזר מס רווח הון ששולם בעקבות הפסד הון בשלב מאוחר יותר מיסים 1
א חישוב מס רווח הון - הפקדות לקרן השתלמות (עצמאי) מעל לתקרה המזכה: מיסים 7
Z האם Exposure fee באינטראקטיב ברוקר ניתנים לקיזוז רווח הון כעמלות קניה ומכירה או שדרישה לקזזם תעלה את שיעור המס רווח הון ל30% במקום 25%? פוסטים מאיכות נמוכה 3
Cfy תשלום מיסים על רווח הון דולרי ב-IBI מיסים 0
Michel פטור רווח הון ע"י שימוש בתיקון 90 לבן זוג שאינו עובד. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
F מדינות באירופה ללא מס רווח הון (אוגוסט 2023) מיסים 53
ס קיזוז רווח הון כנגד הפקדה עצמאית לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
מ מס יסף על רווח הון של ידועים בציבור מיסים 15
S רווח אבסולוטי VS תשואה אישית שוק ההון 19
4 האם ניתן לקזז הפסד שבח ממכירת דירה מול רווח כלשהו? נדל"ן 4
F 1322: חשבון IB, יש הפסד רווח הון, אבל על דיבידנדים שולם מס במקור - למלא 2 טפסים? מיסים 7
ריש-לקיש קיזוז מס - רווח בקופת גמל להשקעה והפסד בחשבון האישי העצמאי מיסים 5
S מס רווח הון ריאלי ESPP/RSU מיסים 4
ש מכפילי רווח ותשואות דיבידנדים של מדדים פוסטים מאיכות נמוכה 4
D קיזוז הפסד הון אל מול רווח ממישוש RSU לפני תקופת החסימה (שנה לאחר הענקה) מיסים 1
P מס רווח הון על מכירת נדל"ן בחו"ל שהתקבל בירושה מיסים 5
R שאלה לגבי קיזוזי רווח דיבידנדים והפסד ממסחר במניות מיסים 8
Plato כמה מהצבירה שלי היא רווח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
Y דוח שנתי - ברוקר זר המרת מטח בברוקר מציגה רווח לא ברור בפירוט פעולות מיסים 2
D רווח בVT לעומת שווי תיק פוסטים מאיכות נמוכה 8
Z מה הן מדינות הכי כדאיות מבחינת מס רווח הון? מיסים 10
Z האם נישום יכול לבחור שנה אחת לדרוש הוצאות על תיק ההשקעות ואז לשלם 30% מס על רווח הון ושנה הבאה לא לדרוש מיסים 0
N מימוש הפסדי הון בIB כנגד רווח הון בRSU - מקרה דחוף מיסים 1
The Stoic האם עמלת הברוקר מקוזזת מחישוב מס רווח הון? צרכנות פיננסית 24
דו דו מס רווח הון על קרן כספית מיסים 2
F שאלה על רווח מאג״ח פוסטים מאיכות נמוכה 4
I חישוב מס רווח הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Regevkr חישוב רווח (הפסד) הון ריאלי ממניות מיסים 6
י תיאום לאינפלציה של רווח הון במכירה בחסר (שורט) - הוראות החוק והתקנות מיסים 6
חתולחתול מס רווח הון [ריאלי] ומכירת rsu/espp מיסים 3
M מס רווח הון לא ריאלי מיסים 13

נושאים דומים

Back
למעלה