• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קבוצת גיל אורלי

מצב
הנושא נעול.

שבי12347

משתמש רשום
דירוג
1
האם מישהו מהמשקעים עבר את הקורס סוד הכסף של קבוצת גיל אורלי .והאם זה עזר ביצרת נכסים בכלל ובשוק ההון בפרט ??

מסרטון שלו שנחשפתי אליו בעבר, זה היה נראה שהוא בעיקר תירגם לעברית תכנים מ"אבא עשיר אבא עני". לא שזה רע בהכרח, ואולי יש לו עוד הרבה להציע מעבר למה שהיה באותו סרטון.

לא מכיר אותו, אבל משהו במה שהוא כותב, בווייב שלו, מייצר כל כך הרבה אנטיגוניזם בתגובות טוקבקים
די דומה לתגובות ארסיות שכותבים לדורין בבלוג, אבל הוא מקבל את זה ממש קיצוני

אין לי היכרות אישית עם גיל, בגדול אני די מזדהה עם הדרך שהוא מציע, חשוב להתחבר אליו במידה ורוצים ללמוד את הקורס. לגבי המשמיצים יתכן ונוח להם להשמיץ מאשר לעשות את השינוי. כדי להרגיש בנוח מומלץ לבחור מנטור שעשה את מה שהוא מלמד באופן תיאורטי כמו שנעדיף מאמן כושר אישי עם קוביות בבטן.

לפי האינטרנט חברת הצקאפ הפיננסי והליווי שלו פשטה רגל ב 2014
איזה רוע. רוע.
רק לרוץ ולחפש דברים רעים באינטרנט... למה אתה לא מוכן לנסות להאמין?
תחשוב כמו בן דב וטאו, תחשוב חיובי, תמשיך איתו הלאה לאורנג'.
ROTFLMAO

ברור.

אני עוקבת אחריו כבר כמה שנים, עוד מתקופתו בחברת "יבולים" שכאמור פשטה את הרגל.
הוא מנחה מעולה בעיניי ויש לו ידע וניסיון גדול מאוד.
לפי הבנתי הוא קודם כל עושה אימון פסיכולוגי סטייל אבא עשיר אבא עני, עמודת נכסים והתחייבויות, אפשרויות הגדלת ההכנסה (כמו מסחר מקוון בebay, פרסומות בגוגל, בעלות על מכונות אוטומטיות וכו), חסכון והצבת מטרות ויעדים להשקעה בנדל"ן מניב. יש לו כל מני סימולציות שהוא פיתח על מצב פיננסי וכל מני מחשבונים נוספים.
למען האמת גם אני חשבתי להצטרף פעם לקורס (הוא כותב בצורה משכנעת כאילו יש לו איזה סוד שאף אחד לא יודע).
הייתי שמחה לשמוע חוות דעת של מישהו שהיה בקורס ויש לו את הידע של אנשי הפורום...האם זה באמת חידש/תרם?

אני באופן אישי מבינה כבר טוב מאוד את חשיבות החסכון והשקעה, לא מעוניינת להתפזר מבחינת מקורות הכנסה כרגע, חוסכת כ50% מהמשכורת ולא מעונייינת בדירה כהשקעה אלא השקעה פסיבית בשוק ההון. אלו היו השיקולים שלי בכל אופן לא להצטרף לקורס אבל שוב לא עשיתי אותו, זו הערכתי בלבד.

אני עוקבת אחריו כבר כמה שנים, עוד מתקופתו בחברת "יבולים" שכאמור פשטה את הרגל.
הוא מנחה מעולה בעיניי ויש לו ידע וניסיון גדול מאוד.
לפי הבנתי הוא קודם כל עושה אימון פסיכולוגי סטייל אבא עשיר אבא עני, עמודת נכסים והתחייבויות, אפשרויות הגדלת ההכנסה (כמו מסחר מקוון בebay, פרסומות בגוגל, בעלות על מכונות אוטומטיות וכו), חסכון והצבת מטרות ויעדים להשקעה בנדל"ן מניב. יש לו כל מני סימולציות שהוא פיתח על מצב פיננסי וכל מני מחשבונים נוספים.
למען האמת גם אני חשבתי להצטרף פעם לקורס (הוא כותב בצורה משכנעת כאילו יש לו איזה סוד שאף אחד לא יודע).
הייתי שמחה לשמוע חוות דעת של מישהו שהיה בקורס ויש לו את הידע של אנשי הפורום...האם זה באמת חידש/תרם?

אני באופן אישי מבינה כבר טוב מאוד את חשיבות החסכון והשקעה, לא מעוניינת להתפזר מבחינת מקורות הכנסה כרגע, חוסכת כ50% מהמשכורת ולא מעונייינת בדירה כהשקעה אלא השקעה פסיבית בשוק ההון. אלו היו השיקולים שלי בכל אופן לא להצטרף לקורס אבל שוב לא עשיתי אותו, זו הערכתי בלבד.

האם גיל אורלי הוא עצמאי כלכלית ללא תלות בשכר מעבודה ? אין לי מענה לשאלה זו ( גם אם התשובה לשאלה זו שלילית זה עדיין לא פוסל אותו, אך אני מעדיף כמנטורים את אלו שעשו את מה שהם מלמדים), במהלך השנים במסע שעברתי את הידע המשמעותי קיבלתי ממשקיעי נדל"ן בחו"ל שעשו את זה, דיברו על עובדות מתוך נסיון, הם אלו שעזרו ברגעים פחות טובים להאמין ולהתמיד בדרך.

נראה שמישהו מריץ קמפיין אפילייט אגרסיבי לטובת הקורס הזה, שבמסגרתו אנשים מתגומלים עבור הפניית נרשמים. מחקתי וחסמתי כבר 3 משתמשים שנרשמו במיוחד וניסו לנצל שרשור זה. במיוחד הטריד אותי לגלות שב-URL של הרפרנס כתוב "hasolidit", כאילו שהוחלט "להתלבש" במיוחד על האתר שלי. בהתאם למדיניות הפורום - לא נותנת לזה יד. במאמר מוסגר אציין שלשלם כסף כדי ללמוד על כסף זה, איך נאמר בעדינות, מהלך אנטי-סולידי.

ננעל לצמיתות.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ מחפש קבוצת רכישה לקרן השתלמות זולה (עדיף IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
ברק א. שינויים בעמלות הנגבות בגמל ובהשתלמות בגלובלנט (קבוצת חסמבא במקור) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
איל1 הפרת הסכם קבוצת רכישה 8200 על ידי הפניקס וגלובלנט, והבעיה הכללית של שינויי בעלות בשוק הקרנות תוך הפרת הסכמים עם הלקוחות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Cleo קבוצת דיון לבעלי דירות להשכרה בישראל? נדל"ן 49
K העלת דמי ניהול בהשתלמות וגמל של קבוצת סנופי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
נ הקמת קבוצת רכישה קרן השתלמות צרכנות פיננסית 2
mudale222 האם עסקת קומבינציה = קבוצת רכישה? נדל"ן 5
א האם מישהו מכיר קבוצת וואטסאפ של משקיעים ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
hommie יש לנו קבוצת טלגרם? אוף טופיק 4
XpH משכנתא של קבוצת רכישה - קיצור תקופת ההלוואה נדל"ן 8
י קבוצת רכישה לבנייה דירות מגורים נדל"ן 35
ר קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 1
I מניית קבוצת דלק שוק ההון 0
oz1987 קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 34
ש קבוצת השקעה נדל"ן 110
B האם יש קבוצת מפגשים באזור המרכז ואם כן כיצד אפשר להצטרף? אוף טופיק 21
ס קבוצת רכישה נדל"ן 23
א ארגון קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 16
R קבוצת רכישה לביטוחי בריאות (של סייבי) צרכנות פיננסית 2
אל ניניו קבוצת רכישה - נדל"ן מסחרי, רגע לפני החתימה... נדל"ן 34
F יש קבוצת רכישה IRA שמקבלת מצטרפים חדשים? צרכנות פיננסית 52
N קבוצת רכישה - בנק צרכנות פיננסית 3
עמיתא קבוצת חשיבה ויזמות התפתחות אישית 15
א אינטרגמל SP500 בדמי ניהול של 0.35 VS חשבון IRA דרך קבוצת חסמבה צרכנות פיננסית 92
R קבוצת רכישה חברית נדל"ן 26
ח דעתכם על התנאים שהושגו ובית השקעות שזכה במכרז קבוצת הרכישה צרכנות פיננסית 437
Fitch [קבוצת רכישה] קרן הפנסיה "הפניקס" - מסלול מחקה מדדי מניות חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 343
I קבוצת רכישה חדשה לקופת גמל שוק ההון 43
מ האם יש דבר כזה קבוצת רכישה לפקדון צרכנות פיננסית 6
O קבוצת רכישה להוזלת המרת מט"ח שוק ההון 57
גרהם הפקדות לקה"ש (קבוצת איליה) שוק ההון 25
G למי שהצטרף ל-IBI דרך קבוצת סנופי, אם תרצו לפתוח קופה חדשה לא תקבלו את ההטבה שוק ההון 16
עש לילה קבוצת רכישה "אירה" - קרנות השתלמות בניהול אישי (IRA) צרכנות פיננסית 121
D קבוצת חיסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
ע "קבוצת רכישה" IRA צרכנות פיננסית 158
ס Mastermind Groups | קבוצת חשיבה | רב מוח התפתחות אישית 19
גרהם קבוצת רכישת קה"ש יוצאת לדרך צרכנות פיננסית 7
I חוק חינוך חינם עד גיל 3 - יש כזה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 110
Z שאלה לגבי שיעור מרבי למס רווח הון לפני ואחרי גיל 60 פוסטים מאיכות נמוכה 1
כ הקלות מס רווחי הון מעל גיל 60 - כולל קרנות נאמנות? מיסים 35
מ IRA לאחר גיל 67 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
בובין חוט-השני פנסיונר מעל גיל 60 - קרנות השתלמות, קופות גמל והגיון בשיגעון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
י תכנון מס דיבידנד זר מעל גיל 60 מיסים 8
deussex קופות גמל לאישה אחרי גיל פנסיה במקום העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
ס בניית תיק השקעות-גיל 20 שוק ההון 19
H הפרשה פנסיונית לאחר גיל פרישה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
F לאיזה גיל מתייחס 'פנסיה צפויה' פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
א חסכון / השקעה בבורסה על שם קטין עם הגבלת גיל פתיחה שוק ההון 19
J דיווח מאמצע מסע - לקראת גיל 50 יומני מסע אישיים 34
מ יומן מסע אישי - גיל 33 יומני מסע אישיים 10

נושאים דומים

Back
למעלה