• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הפרת הסכם קבוצת רכישה 8200 על ידי הפניקס וגלובלנט, והבעיה הכללית של שינויי בעלות בשוק הקרנות תוך הפרת הסכמים עם הלקוחות.

איל1

משתמש רשום
דירוג
0
אני חבר בקבוצת הרכישה של 8200 שהייתה באדולבי הלמן ב-2019.
מאז, אדולבי נקנתה על ידי הפניקס ובהמשך פעילות ה-IRA עברה לגלובלנט.
אני במאבק עם הפניקס כבר כחצי שנה שיעמדו בהסדר של 8200 לאחר שהם החליטו להעלות לי עמלות בניגוד להסדר.
ההסדר שלנו נותן 0.3% בקרנות ו-0.2% ב-IRA ל-8 שנים החל מ-2019 או 90 יום לאחר חתימת ההסכם לפי המאוחר שבהם.
שאלות:
1. לא הצלחתי לאתר עותק של ההסכם. האם יש למישהו? בפרט אני מחפש את התאריך הקובע שציינתי לעיל.
2. אני מחפש מי ה-"רפרנט" של ההסכם ופרטי קשר שלה. נאמר לי שזו אולי יפעת מזרחי. בפניקס לא מכירים מישהי בשם הזה. באתר שלהם אגב רשום שהיא המנכלית...
3. זו לא פעם ראשונה שיש לי בעיה כזו. היה אותו סיפור כשהלמן אלדובי קנו את איי בי איי, והייתי אז בקבוצת רכישה סנופי והיה בדיוק אותו סיפור. במקרה ההוא הסתבר ש-IBI הם אלו שהעלו את העמלות, אבל עד שגיליתי את זה באלדובי כבר לא היה עם מי לדבר ("מי זה סנופי?"). והיו כמה שנים של מאבקים ועצבים עד שתיקנו לי את העמלות. בסנופי אגב ההסדר היה קצת פחות טוב מ-8200 אבל הוא היה ללא הגבלת זמן... וכמובן שמעתי שהפניקס עושים בעיות גם למי שעדיין בסנופי. מעניין גם אם כשמסתיימות ה-8 שנים של 8200 זה חוזר אוטומטית לתנאים של סנופי ללא הגבלת זמן... בכל מקרה, הייתי רוצה להבין מי הגוף במשרד האוצר שמלווה את הרכישות האלו ובודק שהרוכש עומד בהתחייבויות שלו כלפי הלקוחות של הנרכש. כי הם לא.
4. האם יש כאן עוד אנשים שנתקלו בבעיה שלי בהקשר של הסדר 8200? ולאיזה פתרונות הגעתם אם בכלל? כרגע נראה שזה הולך להיפתר "לפנים משורת הדין תודה באמת" כאשר הם יאשרו לי עד סוף 2026 (ומגיעים לי אולי עוד כמה חודשים שבשביל זה אני מחפש את התאריך שהזכרתי.), וזה משאיר את העניין הנוסף הבא:
5. ה-IRA עבר לגלובלנט - שכבר נכתב עליהם כאן, ואף ראיתי שהמנכל הגיב - אז אולי גם יגיב כאן. אני לא יודע מה זה גלובלנט, אבל אני יודע שאני בהסכם של 8200 שמאפשר לי לנייד קרנות ל-IRA בעמלה של 0.2%. אבל, ותראו מופתעים, גולבלנט לא שמעו על 8200, הלמן אלדולבי, יפעת מזרחי, IBI, סנופי, יוסף, וגם לא עלי. אני לא לקוח שלהם, אין לי כרגע IRA, ולשיטתם אני מוזמן להצטרף על פי ההסכם הרגיל שלהם. אז ככה. קודם כל עצם הפיצול הזה הוא בעייתי כי הוא מקשה עלי לנייד כספים הלוך וחזור בין המסלולים, שזה כבר פגיעה בתנאים. אבל גם אם אבלע את הצפרדע הזאת נראה שזה שוב פותח חזית של מאבק על לקבל את העמלות שמגיעות לפי לפי ההסכם. וזה כבר הפעם השלישית שזה קורה. וזה נמאס לי. אז אולי יתכבד מנכ"ל גלובלנט להצהיר שחברי 8200 יקבלו עמלה של 0.2% ב-IRA 8 שנים מ-2019 או 90 יום לאחר חתימת ההסכם מול אדולבי הלמן. לפי המאוחר שבהם.
סליחה ותודה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y עיצום כספי בסך 350,000 ש"ח הוטל על חברת אקסלנס נשואה בשל הפרת הוראות חוק איסור הלבנת הון צרכנות פיננסית 0
M הסכם הצטרפות של ברוקרים - להיות רגוע? שוק ההון 18
M מיסוי דירה לאחר הסכם ממון נדל"ן 2
סול מי שעצמאי חייב - חייב - הסכם ממון אוף טופיק 11
O מס רכישה בדירה של בן זוג אחד עם הסכם ממון מיסים 18
S הגשת דוח שנתי 1301 כשישנו הסכם ממון ברקע מיסים 1
ישראלי מצוי מחיר למשתכן - דירה מלפני הנישואים + הסכם ממון והפרדת רכוש נדל"ן 1
P אפשרות לשיפוצים לפני מלוא ביצוע הסכם קניה/מכירה? נדל"ן 16
unrealx הסכם שכירות - מה לוודא כדי לא להדפק? פוסטים מאיכות נמוכה 10
A בדיקה של חברה יזמית והשלכות חתימה על הסכם פינוי בינוי נדל"ן 17
E עלות הסכם ממון אוף טופיק 21
M הסכם ממון - התלבטיות אוף טופיק 277
E שאלה בקשר לפרטי הסכם פתיחת חשבון מסחר בIBI. שוק ההון 3
Y הסכם שיתוף ברכישת מגרשים נדל"ן 2
N האם כל פעם לפני שאתם עוברים לגור עם בן/בת זוג חדשים, אתם עורכים הסכם ממון? אוף טופיק 60
S הסכם תיווך נדל"ן 3
ע התייעצות על הסכם שכר בהייטק אוף טופיק 4
ע התייעצות על הסכם שכר בהייטק אוף טופיק 18
לא חשוב שמות מקור לבירור המשמעויות של הסכם פשרה בתאונות דרכים? אוף טופיק 4
מ מחפש קבוצת רכישה לקרן השתלמות זולה (עדיף IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
ברק א. שינויים בעמלות הנגבות בגמל ובהשתלמות בגלובלנט (קבוצת חסמבא במקור) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Cleo קבוצת דיון לבעלי דירות להשכרה בישראל? נדל"ן 49
K העלת דמי ניהול בהשתלמות וגמל של קבוצת סנופי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
נ הקמת קבוצת רכישה קרן השתלמות צרכנות פיננסית 2
mudale222 האם עסקת קומבינציה = קבוצת רכישה? נדל"ן 5
א האם מישהו מכיר קבוצת וואטסאפ של משקיעים ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
hommie יש לנו קבוצת טלגרם? אוף טופיק 4
XpH משכנתא של קבוצת רכישה - קיצור תקופת ההלוואה נדל"ן 8
י קבוצת רכישה לבנייה דירות מגורים נדל"ן 35
ר קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 1
I מניית קבוצת דלק שוק ההון 0
oz1987 קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 34
ש קבוצת השקעה נדל"ן 110
B האם יש קבוצת מפגשים באזור המרכז ואם כן כיצד אפשר להצטרף? אוף טופיק 21
ס קבוצת רכישה נדל"ן 23
א ארגון קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 16
R קבוצת רכישה לביטוחי בריאות (של סייבי) צרכנות פיננסית 2
אל ניניו קבוצת רכישה - נדל"ן מסחרי, רגע לפני החתימה... נדל"ן 34
F יש קבוצת רכישה IRA שמקבלת מצטרפים חדשים? צרכנות פיננסית 52
N קבוצת רכישה - בנק צרכנות פיננסית 3
עמיתא קבוצת חשיבה ויזמות התפתחות אישית 15
א אינטרגמל SP500 בדמי ניהול של 0.35 VS חשבון IRA דרך קבוצת חסמבה צרכנות פיננסית 92
R קבוצת רכישה חברית נדל"ן 26
ח דעתכם על התנאים שהושגו ובית השקעות שזכה במכרז קבוצת הרכישה צרכנות פיננסית 437
Fitch [קבוצת רכישה] קרן הפנסיה "הפניקס" - מסלול מחקה מדדי מניות חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 343
I קבוצת רכישה חדשה לקופת גמל שוק ההון 43
מ האם יש דבר כזה קבוצת רכישה לפקדון צרכנות פיננסית 6
O קבוצת רכישה להוזלת המרת מט"ח שוק ההון 57
גרהם הפקדות לקה"ש (קבוצת איליה) שוק ההון 25
G למי שהצטרף ל-IBI דרך קבוצת סנופי, אם תרצו לפתוח קופה חדשה לא תקבלו את ההטבה שוק ההון 16

נושאים דומים

Back
למעלה