• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

TD free trade

גם פידלטי מצטרפים לחגיגה:
https://www.fidelity.com/why-fidelity/pricing-fees
1.58% ריבית על המזומן.

גם פידלטי מצטרפים לחגיגה:
https://www.fidelity.com/why-fidelity/pricing-fees
1.58% ריבית על המזומן.
הסיפור הגדול זה להוזיל את דמי ניהול של הקרנות המחקות שיורד כל שנה

אני צריך לעדכן אותה.
ממש טוב אם יהיה עלויות של אייבי, שוואב, טידי במיוחד לאירופה כי באמריקה ניתן בטידי ושוואב לבצע עסקאות בלי עמלות לני"ע אמריקאים אז צריך להחליט לגבי קרנות איריות איפה העמלה הכי נמוכה עד שיבטלו עמלות לכל העולם.

ממש טוב אם יהיה עלויות של אייבי, שוואב, טידי במיוחד לאירופה כי באמריקה ניתן בטידי ושוואב לבצע עסקאות בלי עמלות לני"ע אמריקאים אז צריך להחליט לגבי קרנות איריות איפה העמלה הכי נמוכה עד שיבטלו עמלות לכל העולם.
לפי האתר של שוואב:
The Schwab Global Account is limited to individual and joint account registration types and U.S. residents living in the United States.
די הגיוני בסה"כ, הם יודעים איך לנכות מס במקור לאמריקאים, אבל זה יהפוך להם לסיוט בירוקרטי אם הם צריכים גם לדעת איך לנכות מס במקור לישראלי/צרפתי/ספרדי/קנדי/אוסטרלי שמשקיע באירלנד, יפן או כל בורסה אחרת מה-12 שהם מציעים שם.

לא זוכר באיזה שרשור זה היה, אבל שאלתי את טידי לגבי השקעה בלונדון לפני כשנה ואמרו לי שלא ניתן.

לגבי IB העמלות ידועות.

כל זה כבר נמצא בטבלא.

לפי האתר של שוואב:

די הגיוני בסה"כ, הם יודעים איך לנכות מס במקור לאמריקאים, אבל זה יהפוך להם לסיוט בירוקרטי אם הם צריכים גם לדעת איך לנכות מס במקור לישראלי/צרפתי/ספרדי/קנדי/אוסטרלי שמשקיע באירלנד, יפן או כל בורסה אחרת מה-12 שהם מציעים שם.

לא זוכר באיזה שרשור זה היה, אבל שאלתי את טידי לגבי השקעה בלונדון לפני כשנה ואמרו לי שלא ניתן.

לגבי IB העמלות ידועות.
להלן שיחה עם נציג שוואב בצאט שמדגיש שמניות וקרנות מחקות בלי עמלות לזרים, לא תושבי ארה"ב. משום מה לא נותן לי להעלות. צילום מסך עם סיומת פינג לתגובה פה. יכול להעביר לכל מקום אחר שתרצה. שוואב עונים ממש מהר וטוב בעוד אני לא מוצא את הצאט של אייבי בכלל בגוגל.

נערך לאחרונה ב:
להלן שיחה עם נציג שוואב בצאט שמדגיש שמניות וקרנות מחקות בלי עמלות לזרים, לא תושבי ארה"ב. משום מה לא נותן לי להעלות. צילום מסך עם סיומת פינג לתגובה פה. יכול להעביר לכל מקום אחר שתרצה. שוואב עונים ממש מהר וטוב בעוד אני לא מוצא את הצאט של אייבי בכלל בגוגל.
מה הקשר למה שכתבתי? אני הסברתי למה מסחר בבורסות מחוץ לארה"ב דרך שוואב מתאפשר רק לתושבי ארה"ב.

מה הקשר למה שכתבתי? אני הסברתי למה מסחר בבורסות מחוץ לארה"ב דרך שוואב מתאפשר רק לתושבי ארה"ב.
היתה אי הבנה והתייחסתי רק לציטוט שמתייחס לתושבי ארה"ב ולא הבחנתי בטעות שזה מתייחס לני"ע לא אמריקאים.... ;)

נערך לאחרונה ב:
ומאחר שTD כבר חינמית, וIB עדיין לא, יש הגיון בלהעביר כספים לחשבון בIB ומשם לTD כדי לחסוך בעלויות המסחר?

ומאחר שTD כבר חינמית, וIB עדיין לא, יש הגיון בלהעביר כספים לחשבון בIB ומשם לTD כדי לחסוך בעלויות המסחר?
בשביל לחסוך כ50 ש"ח בשנה?

יותר, אם מדובר במסחר אקטיבי
זה כבר משהו אחר, תבדוק על כמה כסף בעמלות מדובר ותעשה חשבון אם זה שווה לך כל ההתעסקות הזו או שלא.

נושאים דומים

Back
למעלה