• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

portolio on google sheets עזרה טכנית

ilya1131

משתמש סולידי
דירוג
9
אני בונה טבלת portfolio ב sheets ווהגעתי למצב שיש לי עמוד אחד עם טבלה של מניות והמידע עליהן, ועמוד אחד עם פעולות.
עכשיו מה שאני רוצה לעשות הוא מאין binding בין שני העמודים:
כאשר אני מוסיף שורה חדשה בפעולות אני בעצם מוסיף טיקר, ומס מניות ותאריך(כל השאר מושלם אוטומטית).
מה שאני רוצה זה לעשות קישור בין הטיקרים בעמוד פעולות לטיקרים בעמוד הראשי, ובעצם על כל פעולה שאני מבצע העמוד הראשי יתעדכן לפיה, כלומר קניתי 10 מניות בגוגל אני רוצה שהמניות של גוגל שיש לי בעמוד הראשי יגדלו ב10.

-עניין מסויים שיש לציין בעמוד של הפעולות אין שום מניע שיהיה לי מספר פעולות על אותו הטיקר כלומר נחזור לדוגמה הקודמת אם קניתי היום 10 מניות של גוגל ומחר 20 מניות של גוגל אז בעמוד פעולות יהיו שני שורות של קניה של מנית גוגל ובעמוד הראשי מספר המניות שתחת גוגל יגדל ב30, בעמוד הראשי כמובן גוגל צריך להיות מוצג פעם אחת.
לשאלה איך בונים פונקציה שתאפשר זאת?

עבד מעולה תודה רבה!
אם אפשר עוד שאלה בנושא
אני רוצה לעשות את הטיקרים בצורה דינאמית כלומר בעמוד הראשי יופילו טיקרים על פי הטיקרים בעמוד פעולות, אם הוספתי טיקר שלא קיים עדין בעמוד הראשי אני רוצה שיתווסף אוטומטית עם כל המידע לגביו.
יש את הפונקיה unique שמתאימה פה כמעט העניין הוא שאני רוצה לחלק את הטיקרים לפי קבוצות- למשל מניות ETF וכו', ולפי כל סוג שיוסיף תחת אותה הקטגוריה של טיקרים

את הקטגוריות תשים ידנית במרווחים סבירים זה מזה, ואז תשתמש ב FILTER בשביל להשיג את הטיקרים שתואמים לקטגוריה ו-UNIQUE בשביל להוריד כפילויות

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ספייק לי שימוש בנוסחאות google finance ב- google sheets לבורסת תל אביב אוף טופיק 2
M מחיר דינמי בחישוב שווי RSU עם Google Sheets שוק ההון 13
R האם יש דרך לקבל את מדד המחירים לצרכן ב-Google Sheets? מיסים 6
מ קובץ google sheets / excel של ניהול פיננסי פוסטים מאיכות נמוכה 0
Shnizelia יש בעלי Google Pixel בקהל? יש לי שאלה לגבי ה-Voice Recorder פוסטים מאיכות נמוכה 5
וינסנט שגיאות Loading data ב-Google Sheets אוף טופיק 6
ת כרטיס אשראי "שופרסל" לא נתמך באפליקציית Google Pay? צרכנות פיננסית 18
c881 עמידה ב-GDPR, כנראה שצריך להסיר את Google Analytics פוסטים מאיכות נמוכה 5
R משיכת נתוני קרנות סל ישראליות ל גוגל שיטס-GOOGLE SHEETS, אוף טופיק 5
D שינויים קטנים בשער הדולר ב google sheets שוק ההון 7
ש מעקב אחרי ETF של ishares ב- google sheet אוף טופיק 7
tomer111 איך למצוא מחיר אג״ח בארץ דרך googlefinance google spreadsheet שוק ההון 1
Roi בעיה בעדכון נתונים ב Google Finance שוק ההון 13
flower סקר - עוזר\ת וירטואלית - Alexa/Bixby/Cortana/Siri/Google אוף טופיק 19
unrealx Google Sheets - לייבא מחיר של קרן חוץ אוף טופיק 8
שמנת חמוצה Google שוק ההון 40
V מעקב אחר פיקדונות ותשואת אג"ח ב google sheets שוק ההון 0
totoguy Google Voice מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
unrealx מעקב אחר מנייה עם GOOGLE FINANCE שוק ההון 13
ל מסמך שלי לניהול הכנסות והוצאות (google spreadsheet) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
O GOOGLE FINANCE שוק ההון 3
mudale222 יש כאן מישהו שעבד עם google drive api? אוף טופיק 0
stass נוסחאות ל-GOOGLE SHEETS שוק ההון 25
Y ציטוטים מת"א ב-Google Spreadsheets? שוק ההון 8
adamshalev Google Spreadsheet התפתחות אישית 2
adamshalev איך עוקבים אחרי הני"ע הישראלים ב-Google Spreadsheets ? אוף טופיק 30
דניאל פינקלברג עזרה בגוגל Sheets, חישוב רבית לילד אוף טופיק 6

נושאים דומים

Back
למעלה