• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

portolio on google sheets עזרה טכנית

ilya1131

משתמש סולידי
הצטרף ב
6/3/18
הודעות
39
דירוג
8
אני בונה טבלת portfolio ב sheets ווהגעתי למצב שיש לי עמוד אחד עם טבלה של מניות והמידע עליהן, ועמוד אחד עם פעולות.
עכשיו מה שאני רוצה לעשות הוא מאין binding בין שני העמודים:
כאשר אני מוסיף שורה חדשה בפעולות אני בעצם מוסיף טיקר, ומס מניות ותאריך(כל השאר מושלם אוטומטית).
מה שאני רוצה זה לעשות קישור בין הטיקרים בעמוד פעולות לטיקרים בעמוד הראשי, ובעצם על כל פעולה שאני מבצע העמוד הראשי יתעדכן לפיה, כלומר קניתי 10 מניות בגוגל אני רוצה שהמניות של גוגל שיש לי בעמוד הראשי יגדלו ב10.

-עניין מסויים שיש לציין בעמוד של הפעולות אין שום מניע שיהיה לי מספר פעולות על אותו הטיקר כלומר נחזור לדוגמה הקודמת אם קניתי היום 10 מניות של גוגל ומחר 20 מניות של גוגל אז בעמוד פעולות יהיו שני שורות של קניה של מנית גוגל ובעמוד הראשי מספר המניות שתחת גוגל יגדל ב30, בעמוד הראשי כמובן גוגל צריך להיות מוצג פעם אחת.
לשאלה איך בונים פונקציה שתאפשר זאת?
 

ilya1131

משתמש סולידי
הצטרף ב
6/3/18
הודעות
39
דירוג
8
עבד מעולה תודה רבה!
אם אפשר עוד שאלה בנושא
אני רוצה לעשות את הטיקרים בצורה דינאמית כלומר בעמוד הראשי יופילו טיקרים על פי הטיקרים בעמוד פעולות, אם הוספתי טיקר שלא קיים עדין בעמוד הראשי אני רוצה שיתווסף אוטומטית עם כל המידע לגביו.
יש את הפונקיה unique שמתאימה פה כמעט העניין הוא שאני רוצה לחלק את הטיקרים לפי קבוצות- למשל מניות ETF וכו', ולפי כל סוג שיוסיף תחת אותה הקטגוריה של טיקרים
 

adamshalev

מודרטור
הצטרף ב
24/1/15
הודעות
10,965
דירוג
20,404
את הקטגוריות תשים ידנית במרווחים סבירים זה מזה, ואז תשתמש ב FILTER בשביל להשיג את הטיקרים שתואמים לקטגוריה ו-UNIQUE בשביל להוריד כפילויות
 
נושאים דומים

נושאים דומים

למעלה