• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שעון חכם

winston

משתמש רגיל
דירוג
354
בוקר טוב,
האם למישהו יש המלצה/דיס המלצה לשעון חכם שמתאים לטלפון אנדרואיד, אמין נוח וטוב לשימושים בסיסיים של כושר גופני?
תודה

בוקר טוב,
האם למישהו יש המלצה/דיס המלצה לשעון חכם שמתאים לטלפון אנדרואיד, אמין נוח וטוב לשימושים בסיסיים של כושר גופני?
תודה
תקציב ?
איזה סוג של כושר ? ריצה , אופנים , בריכה, חדר כושר .....?

בעיקר ריצה, אבל גם מעקב כללי צעדים/דופק אולי שינה. אני מחפש משהו באיכות טובה ותמורה טובה ביחס למחיר. גם אם יהיה לא נמוך.
תודה!

יש לי דיסהמלצה לגבי שעונים מסדרת forerunner של גרמין, בסדרה שקניתי הייתה בעייה די נפוצה במסך, שלא גיליתי, כי לא עברתי מספיק לעומק על הביקורות, ובופן כללי ניכר שהם בנויים באיכות נמוכה, המזל הוא שקניתי מאמזון, ולא היבואן בארץ, אז קיבלתי החזר מלא בלי בעיה.

יכול להמליץ באופן אישי על סדרת fenix שלהם, המחירים די גבוהים בסדרה הזו, אבל אולי תצליח למצוא שעון מסדרה 5, שהיא כבר יחסית ישנה, אבל כנראה שיענה על הצרכים שלך, במחיר זול יותר.

היה לי גרמין vivofit, פשוט, נוח, מתאים לאנדרואיד, היתרון שלו הוא שיש לו סוללה רגילה של שעון, כך שהוא מחזיק מעמד שנה וחצי. עלה לי באמזון בערך 70 דולר.
לילדים שלי קניתי mifit של שיאומי. לה בערך 100 שקלים. עונה על כל הדרישות שלך, אבל דורש הטענה כל יומיים שלושה.

לילד שלי יש שעון סמסונג כלשהו, מתממשק יפה ודורש טעינה כאחת לשבוע. אבדוק מה הדגם.

בעיקר ריצה, אבל גם מעקב כללי צעדים/דופק אולי שינה. אני מחפש משהו באיכות טובה ותמורה טובה ביחס למחיר. גם אם יהיה לא נמוך.
תודה!
היעוד העיקרי שלו זה כושר, או שהיעוד העיקרי הוא כשעון חכם ליום יום, למשל להודעות, תזכירים וכדומה?
ניווט עם שעון מעניין אותך ? למשל טיולים בטבע, ושעון שיכול למשל לנווט אותך לנקודת המוצא בחזרה.
כשאתה עושה כושר (למשל בריצות) אתה תיקח איתך גם את הטלפון או רק את השעון ? (למוזיקה ופודקאסטים למשל)
יש לך יד קטנה או גדולה ?
מהנסיון שלך, שעון כבד מציק לך על היד ?
אתה מתכוון להתאמן בקצב לב מסויים ? או קצב ריצה מסויים ?

יש מלא דברים. אני אישית הצלחתי למצוא את השעון המתאים לי בצורה אופטימלית רק אחרי השעון השלישי. תלוי כמובן כמה כושר אתה מתכוון לעשות.
אצלי זה בסביבות 5-6 ריצות/ אופניים בשבוע ולכן ההתאמה והתכונות היו חשובים.

התחלתי עם polar,
עברתי ל51mm garmin fenix כמה גרסאות.
עכשיו כבר 3 שנים יש לי garmin 945.

אידיאלי בשבילי מבחינת המשקל, גודל, תכונות של כושר, זמן סוללה וניווט בטיולים בחו״ל (בייחוד בטיולי יום כשהסוללה בטלפון נגמרת) ואני אפילו אוהב איך שהוא נראה, כמו שעון קלאסי.

לא אידיאלי מבחינת התממשקות לאייפון. לכן בריצות למשל האייפון איתי לפודקאסטים. לכן גם השימוש ביום יום הוא כשעון פשוט ומקסימום לראות שקיבלתי הודעה.

עצה שלי היא לקנות את השעון הכי זול של חברה ידועה (garmin, polar, coros. יש עוד כמה). שכולל מדידת דופק ו GPS ונראה לך מבחינת צורה ויופי. אם תתמיד אתה תבין בדיוק במה אתה משתמש, מה אתה צריך ומה חסר לך.

נערך לאחרונה ב:
יש לי כבר שלוש שנים את huawei watch הראשון, שעון מעולה, מחזיק כמעט שבועיים בהטענה אחת, אני בעיקר משתמש בו לריצה, כושר, יומיום הוא מעולה ויש לו מסך מצויין, בזמנו עלה לי 100€.
היון יש גרסאות מתקדמות שלו שטוח יותר טובות.

חיסרון אחד, לא מציג עברית בפונט.

ההפך מהמלצה זה אזהרה, או לא להמליץ.
נדמה לי שזה פורום בעברית

תודה לכולם! אני מחפש שעון ורסטילי (או רב תכליתי למי שהעברית מאוד מטרידה אותו:). הייעוד העיקרי שלו יהיה קצת כושר ונתונים סביב דופק וכו' (אבל לא ריצות עם דופק מטרה וכו'), ולהציג הודעות וכו' בצורה טובה, עם אמינות טובה וסוללה שתחזיק באופן סביר. לא צריך לנווט איתו. נדמה לי שחלק מההמלצות שלכם מכוונות לכך, אז תודה. ואם יש עוד, אשמח.

תודה לכולם! אני מחפש שעון ורסטילי (או רב תכליתי למי שהעברית מאוד מטרידה אותו:). הייעוד העיקרי שלו יהיה קצת כושר ונתונים סביב דופק וכו' (אבל לא ריצות עם דופק מטרה וכו'), ולהציג הודעות וכו' בצורה טובה, עם אמינות טובה וסוללה שתחזיק באופן סביר. לא צריך לנווט איתו. נדמה לי שחלק מההמלצות שלכם מכוונות לכך, אז תודה. ואם יש עוד, אשמח.
יש לי גרמין venu sq ואני מאוד מרוצה ממנו.
רץ 2-3 פעמים בשבוע ומשתמש בו לניטור ריצה (עם gps), דופק, שינה וצעדים.
ניתן גם לקרוא בו הודעות מכל הסוגים בצורה יחסית סבירה אבל המסך יחסית קטן אז אני מניח שיש שעונים טובים ממנו באספקט הזה.
הסוללה צריכה טעינה בערך פעם ב 7-9 ימים.
בנוסף הוא גם יחסית לא מאוד מאסיבי (לי אישית זה חשוב אבל זה כמובן אינדיבידואלי).

נערך לאחרונה ב:
גרמין vivofit4 מצוין בשבילי, מאד וורסטילי.
משתמש בו כמעט כל יום בג'יפיאס.
הסוללה מחזיקה 4 ימים בשימושים שלי (לא מגיע לאפס אלא מטעין בסביבות 20%).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
flower שעון חכם שמסוגל לקבל התרעות פיקוד העורף אוף טופיק 6
לאץ' שעון מעורר עם נודניק פוסטים מאיכות נמוכה 16
D שעון יד מינימליסטי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
זרטוסטרא שעון דיגיטלי אוף טופיק 13
מתכנתגד שכנעו אותי לא לקנות שעון דופק! מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
aziz עשה זאת בעצמך - שעון התפתחות אישית 3
מ ביטול טיסות של חברות לואוקוסט - האם חכם? אוף טופיק 15
A התעייצות לגבי שימוש חכם ביתרת מט"ח גדולה להשקעה (חשבון ממוסה) שוק ההון 8
ר זהב במקום חיסכון בבנק, חכם או פחות??? פוסטים מאיכות נמוכה 19
יבגני_ל מזרן עם ויסות טמפרטורה חכם אוף טופיק 18
Fitch המלצה לשעון חכם לילדים פוסטים מאיכות נמוכה 17
C תמחור חכם אוף טופיק 16
R למישהו יש נסיון עם פעמון חכם לדלת ? אוף טופיק 3
Michel מאוורר חכם Jimmy פוסטים מאיכות נמוכה 5
סתןלי ת'כסף בית חכם "בקטנה" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
בורג אג"ח בתשואה שלילית, טעות או שהשוק חכם שוק ההון 26
Benjamin W בית חכם למניעת בזבוז חשמל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 66
C פרישה מוקדמת - מינימליזם וחסכנות לא באמת הכרחי אם אתה משקיע חכם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
Buffett שוק ההון - כסף חכם מול כסף טיפש שוק ההון 41

נושאים דומים

Back
למעלה