• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קריסת Sillicon Valley Bank

יש לי סכום גדול של דולרים ששוכב בIB,
IB מעבירים את זה לבנקים, ואז נותנים ללקוח חלק מהריבית
מתלבט אם לקנות בזה איזה משהוא יציב, כדי שלא יהא בפקדון,
מה דעתכם?
איפא IB שמים את המזומנים? באיזה בנקים?

זה מה שנקרא וואטאבאוטיזם. פעם השמאל עשה משהו שלא מוצא חן בעיניך (כנראה שאפשר להקים מדינה יש מאין בלי כלכלה ריכוזית) אז אפשר לבטל את הפרדת הרשויות?
זה מה שנקרא טענת איש קש. איפה ראית שאני בעד ביטול הפרדת רשויות?

תגידו לי,
גם את השרשור הזה אתם מנסים להרוס.
די, יש מספיק שרשורים בנושאים פוליטיים.

FRC הוא בנק גדול יותר מבנק עמק הסיליקון, והוא פשוט מתפורר מול העיניים,
למרות העזרה יש בהלה

בקיצור מתי אנחנו מתחילים לקבל אוכל ממשאית צבאית?

הממשל האמרקיני מודיע שהוא לא ״ייחלץ״ את SVB, עם זאת הוא גם מעדכן שהפיקדונות ימתינו לציבור האמריקאי כשיצטרכו.
כך צייץ הנשיא ביידן.
הוא הוסיף שהציבןר האמרקיני יכול להיות ״בטוח במערכת״ ושזה לא יהיה על חשבון משלם המיסים.

1) המדפסת תחזור להדפיס?
2) האינפלציה לאן?

הממשל האמרקיני מודיע שהוא לא ״ייחלץ״ את SVB, עם זאת הוא גם מעדכן שהפיקדונות ימתינו לציבור האמריקאי כשיצטרכו.
כך צייץ הנשיא ביידן.
הוא הוסיף שהציבןר האמרקיני יכול להיות ״בטוח במערכת״ ושזה לא יהיה על חשבון משלם המיסים.

ברגע שנשיא אומר כזה דבר תהיה בטוח שהמערכת הפיננסית על סף קריסה. מי שלא מאמין שיעשה גוגל מה אמר נשיא/יו"ר פדרל רזרב ערב 2008/2001/1929

ברגע שנשיא אומר כזה דבר תהיה בטוח שהמערכת הפיננסית על סף קריסה. מי שלא מאמין שיעשה גוגל מה אמר נשיא/יו"ר פדרל רזרב ערב 2008/2001/1929
ארוכה הדרך לקריסה המדוברת. בנתיים הכח יתנקז סליחה יתרכז ל..

לפי איך שהאירועים מתפתחים ארה"ב בקרוב תבקש מאוקראינה את הכסף שלה חזרה.

נערך לאחרונה ב:
והמדפסות הופעלו. זהו QT הגיע סופית לסיומו. הצליחו לצמצם את המאזן ב-600 מיליארד דולר לפני שהכלכלה התחילה לקרוס 1929 style

Capture_386.jpg

נושאים דומים

Back
למעלה