• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קרינה דור 5 ואייפונים

uwillneverknow

משתמש רגיל
דירוג
26
עד היום הסתובבתי עם מכשירי אנדרואיד.
בשבוע שעבר רכשתי אייפון .
לאחר הרכישה ראיתי שרמות הקרינה באייפון די גבוהות לעומת המכשירים הקודמים שהיו לי 0.99 אל מול 0.2
בנוסף, האייפון החדש הוא תומך דור 5 ופתאום התחלתי להצטער שעברתי לאייפון , למרות שאין שום הוכחות מדעיות בנושא.

ראיתי שיש מדדי קרינה על הגוף ועל הראש אז האם יותר מסוכן לדבר או ללכת איתו בכיס רב שעות היום ?
התחלתי לחשוב על פתרון של סים כפול כך שאוכל להשתמש ב- 2 המכשירים, אולם זה כמובן בתוספת של כ- 20 שקלים בחודש.

אשמח לשמוע מה דעתכם בנושא.

אם זה מה שמטריד אותך אז תשתמש באוזניות..

אם אתה במשרד או בבית רוב הזמן תפעיל Wifi וגם Wifi calling
כל התעבורה תהיה על ה Wifi בעוצמות חלשות הרבה יותר וגם השיחות

יש לך אפשרות לכבות את הדור 5 במכשיר. גם חוסך סוללה. גם ככה אין כמעט תשתית בארץ עדיין, אין טעם להפעיל את זה.

עד היום הסתובבתי עם מכשירי אנדרואיד.
בשבוע שעבר רכשתי אייפון .
לאחר הרכישה ראיתי שרמות הקרינה באייפון די גבוהות לעומת המכשירים הקודמים שהיו לי 0.99 אל מול 0.2
בנוסף, האייפון החדש הוא תומך דור 5 ופתאום התחלתי להצטער שעברתי לאייפון , למרות שאין שום הוכחות מדעיות בנושא.

ראיתי שיש מדדי קרינה על הגוף ועל הראש אז האם יותר מסוכן לדבר או ללכת איתו בכיס רב שעות היום ?
התחלתי לחשוב על פתרון של סים כפול כך שאוכל להשתמש ב- 2 המכשירים, אולם זה כמובן בתוספת של כ- 20 שקלים בחודש.

אשמח לשמוע מה דעתכם בנושא.
אייפון יעבוד דור 4 כל הזמן, פרט למצב של תעבורה בקצב גבוה, שזה אולי כמה דקות ביום. דור 5 לוקח יותר הספק, ולכן הטלפון ישתמש רק כשצריך. אפשר גם לחסום דור 5 לחלוטין.
יחד עם זה, לא נמצא שום קשר בין קרינה כזו לבעיות בריאותיות.

לא מצאו קשר בין קרינה לא מייננת בעוצמות האלו(וגם הרבה יותר גבוהות) לבין פגיעה בריאותית, אז אלא אם אתה בתוך מיקרו אתה תהייה בסדר.
לעומת זאת השמש פולטת קרינה מייננת שמעבר לכל ספק עלולה לגרום לסרטן, אם אתה מפחד מקרינה הייתי מתחיל שם.

נערך לאחרונה ב:
למה אתה חושב שדור 5 שונה מדור 4 או 3 או 2?

לא מצאו קשר בין קרינה לא מייננת בעוצמות האלו(וגם הרבה יותר גבוהות) לבין פגיעה בריאותית
זה גם מה שאני יודע,
מה שלא ברור לי זה למה במעליות יש שילוט שאסור לדבר בטלפון

אמ;לק - פסיכולוגיה בלבד. במיוחד לאור העובדה שאנשים מרגישים לא נעים לדבר, אבל ממשיכים להשתמש באינטרנט הסלולרי בזמן שהם במעלית.

במיוחד לאור העובדה שאנשים מרגישים לא נעים לדבר, אבל ממשיכים להשתמש באינטרנט הסלולרי בזמן שהם במעלית.
לו הייתה סיבה טובה להימנע משיחה במעלית אפשר להבין שאינטרנט זה שונה כי (למעט וידיאו בלייב) לכאורה אינטרנט צורך פחות שימוש רדיו מאשר שיחה אנלוגית, רוב הזמן קוראים, כותבים, מדפדפים, זה idle time מבחינת הרדיו, בשיחה אנלוגית יש ערוץ פתוח כל הזמן.
אבל אולי אני מפספס משהו @דורון @roneng

כי מישהו חשב שצריך לשים במעליות את השילוט הזה, העולם מלא בדברים שרירותיים
אולי זה עודפים של מדבקות ממטוסים, שגם שם האיסור לא רלוונטי.

זה גם מה שאני יודע,
מעלית היא סוג של כלוב פאראדיי. הקליטה שם נמוכה מאוד יחסית, מה שגורם לטלפון לשדר בעוצמות גבוהות מאוד (יחסית).
גם בעוצמות כאלה לא נמצא שום סיכון, אבל אנשים הם חיות לחוצות.
או בקיצור:
פסיכולוגיה בלבד

לו הייתה סיבה טובה להימנע משיחה במעלית אפשר להבין שאינטרנט זה שונה כי (למעט וידיאו בלייב) לכאורה אינטרנט צורך פחות שימוש רדיו מאשר שיחה אנלוגית, רוב הזמן קוראים, כותבים, מדפדפים, זה idle time מבחינת הרדיו, בשיחה אנלוגית יש ערוץ פתוח כל הזמן.
אבל אולי אני מפספס משהו @דורון @roneng
אני מניח שזה שאלה על קרינה, לא על זה שצועקים לך ליד האוזן. הסטורית טלפונים אנלוגיים עלו בהספק כשאין קליטה, עד 0.5w של הספק שידור. במצב רגיל אולי אלפית או מליונית מזה או פחות בקליטה טובה. אז משם הפחד. הם גם שידרו ברציפות, מה שלא קורה היום אפילו בשיחת טלפון.

אני הייתי יותר מודאג מהfaceid אם כבר. כן אני יודע שאנחנו מקבלים את זה מהשמש כל הזמן ובעוצמות יותר גבוהות, הכל טוב ויפה, אבל השמש לא יושבת לי מול הפרצוף 24/7 במרחק סנטימטרים בודדים מהעיניים. אף אחד לא יכול להבטיח שלא יצאו מחקרים עוד 10 - 20 שנה שיגידו שזה אכן מזיק לעיניים.

ה גם מה שאני יודע, מה שלא ברור לי זה למה במעליות יש שילוט שאסור לדבר בטלפון
בממוצע במעלית המכשיר ישדר בעצמה חזקה בין פי 100 לפי 1000 מאשר מחוץ לה. אז נכון שלא ברור בכלל אם זה מזיק אבל לא לוקחים סיכון. בדיוק כמו שיש חוקים שמגבילים את המרחק המותר מאנשים במיקום אנטנה סלולארית.
הם גם שידרו ברציפות, מה שלא קורה היום אפילו בשיחת טלפון.
טלפון סלולארי בדור 3 משדר לגמרי ברציפות בעת שיחה.

לא ממש. אני מדבר על "דור 0", אנלוגי, זה שיחגוג 50 בקרוב. הפלאפונים המקוריים של מוטורולה, AMPS.
מה זה קשור? אני הגבתי על זה:
הם גם שידרו ברציפות, מה שלא קורה היום אפילו בשיחת טלפון.
וזה לא מדויק. כי בשיחת טלפון היום בדור 3 המכשיר בהחלט משדר ברציפות.

אני הייתי יותר מודאג מהfaceid אם כבר. כן אני יודע שאנחנו מקבלים את זה מהשמש כל הזמן ובעוצמות יותר גבוהות, הכל טוב ויפה, אבל השמש לא יושבת לי מול הפרצוף 24/7 במרחק סנטימטרים בודדים מהעיניים. אף אחד לא יכול להבטיח שלא יצאו מחקרים עוד 10 - 20 שנה שיגידו שזה אכן מזיק לעיניים.

אוקיי זה כבר מעניין, שימו לב להצהרה של אפל בנושא הבטיחות לעיניים -
he TrueDepth camera system is safe to use under normal usage conditions. The system will not cause any harm to eyes or skin, due to its low output.

אם הם ציינו שזה לא יגרום לשום נזק למה באותה נשימה ציינו under normal usage? מה זה normal מבחינתם? הם לא מציינים. ומה קורה אם זה לא ״אנדר נורמל יוסג׳?״ הם גם לא מציינים . ומענייין עוד יותר שהם מציינים שזה לואו אינפוט, אבל לא מוכנים לחשוף לציבור מספרים מדוייקים על האינפוט הזה. אז אף אחד לא באמת יודע על העוצמה בתכלס, כי אצל אפל הכל חייב להיות סוד מדינה..

אינפרא רד באופן כללי ברמות מאוד גבוהות, מאוד כן?, יכול לפגוע בעיניים כמו גרימת קטרקט (עקב חימום החלבון בעדשה), לא סתם עובדים בריתוך עובדים עם משקפיי מגן.
אז כן, האינפרא רד ברמות נמוכות מהfaceid לא אמור להיות בעייתי, אבל אנחנו שוכחים שזה צמוד לעיניים שלנו ונמצא מולם כמה שעות ביום במרחק אפסי.
ואנחנו שוכחים שהחברות לא משחררות מספרים מדוייקים על הלואו אינפוט שלהם. ואנחנו שוכחים שמדובר בטכנולוגיה חדשה שנמצאת איתנו רק שנים בודדות ( 2016 -2017 זה נכנס לראשונה לטלפונים).

אז כן, אתם פותחים את הטלפון שלכם רק מספר פעמים בודדות ביום, אבל הtrue depth פועל כל הזמן ברקע. כל הזמן.
משנה זהירות ויותר מחקרים בנושא לדעתי נדרש. העיניים שלנו כה מורכבות ורגישות, אני אישית מעדיף טביעת אצבע.

נושאים דומים

Back
למעלה