• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נתקלתם בבעיות טכניות? דווחו כאן

כן. בתחתית כל תגובה מופיעים שני היפרליניקם: בפורמט "מחבר התגובה", "תאריך התגובה".
לחיצה על על "תאריך התגובה" תתן לך את ה-URL הספציפי של הפוסט בתוך השרשור.

כן. בתחתית כל תגובה מופיעים שני היפרליניקם: בפורמט "מחבר התגובה", "תאריך התגובה".
לחיצה על על "תאריך התגובה" תתן לך את ה-URL הספציפי של הפוסט בתוך השרשור.
רוב תודות!

איך מתייגים אנשים עם השטרודל? לא מצאתי את הדרך לעשות את זה.

אני רואה שאת יודעת לתייג עם שטרודל, תוכלי בבקשה להסביר איך את עושה את זה?
פשוט רושמים @ ואת השם שאתה רוצה, צמוד ללא רווחים, אחרי שתיים-שלוש אותיות תקבל רשימה של יוזרים מתאימים שתוכל לבחור ממנה.

שאלה - מה מטרת התיוג של 'משתמשים במעקב'?
בכמה פורומים אחרים המערכת שולחת התראה למתייג כאשר המתוייג מוסיף פוסט או תגובה חדשה ללא קשר אם הנושא במעקב או לא.

@הסולידית לא יודע אם זה משהו זמני או רק אצלי - אבל כשרציתי לתקן מלל באחת התגובות שלי עכשיו, שמתי לב שלא מופיע קישור "עריכה" מתחת לתגובה (רק "דיווח" ומשמאל - "צטט הודעה")

כן, תקין עכשיו. תודה.

נתקלתי בבעיה חמורה יחסית.
ערכתי את אחת התגובות שלי באשכול של מידע על מניות דיבידנד בשביל לתקן שגיאות כתיב:
http://www.hasolidit.com/kehila/threads/מידע-על-השקעות-במניות-דיבידנד.655/

אחרי שערכתי את ההודעה שלי גיליתי כי כל התגובות שפורסמו אחריה (שלי ושל אחרים) נמחקו!

**עריכה**:
אני עורך הודעה זו אחרי שההודעות הבאות פורסמו:
בפעמיים הראשונות חשבתי שדמיינתי את זה, בפעם השלישית הבנתי שזה באמת קרה.
יכול להיות שזה קשור איכשהו לעובדה שאני כתבתי את ההודעה הראשונה באשכול, לא בדקתי אם זה קורה באשכולות של אחרים.
אני אנסה את זה עכשיו פה.

נערך לאחרונה ב:
נתקלתי בבעיה חמורה יחסית.
ערכתי את אחת התגובות שלי באשכול של מידע על מניות דיבידנד בשביל לתקן שגיאות כתיב:
http://www.hasolidit.com/kehila/threads/מידע-על-השקעות-במניות-דיבידנד.655/

אחרי שערכתי את ההודעה שלי גיליתי כי כל התגובות שפורסמו אחריה (שלי ושל אחרים) נמחקו!
מוזר בטירוף. בטוח שזו לא הייתה בעיה בריפרוש או משהו כזה?

מוזר בטירוף. בטוח שזו לא הייתה בעיה בריפרוש או משהו כזה?
בפעמיים הראשונות חשבתי שדמיינתי את זה, בפעם השלישית הבנתי שזה באמת קרה.
יכול להיות שזה קשור איכשהו לעובדה שאני כתבתי את ההודעה הראשונה באשכול, לא בדקתי אם זה קורה באשכולות של אחרים.
אני אנסה את זה עכשיו פה.

**עריכה**
באשכול הזה זה לא קרה וזה מחזק את ההשערה שזה קורה רק באשכול שאני התחלתי.

טעיתי באחת ההודעות שלי "מינימליזם חסכנות ואנטי צרכנות", ביחס לבנו של אסי דיין, שנתן לכך ביטוי , היום בתוכנית של "הכל כלול" במקום זה כתבתי בטעות אסי דיין מתנצלת על הטעות. אודה לסולידית אם הדבר יתוקן או על פי הבנתה, תודה.

לאחרונה כשאני קורא את הפורום בטלפון ( IOS )
הדף אינו מותאם למסך, יש פרסומת בערך באמצע הדף שמרחיבה אותו כך שהטקסט נמצא בערך בשליש מסך ( מבחינת הוחב )
אם זה לא מובן אוכל להעלות צילום מסך מאוחר יותר.
צילום מסך:
http://tinypic.com/r/mkjcrp/8

נערך לאחרונה ב:
תודה. נדמה לי שהבעיה נפתרה כרגע.

כן, עכשיו בסדר
תודה:lol:

שלום,
שאלה של טכנו-פובית: איך אני יכולה לעבוד עם קובץ האקסולידית? נשמרת
לי גרסה לצפייה בלבד בגוגל דוקס..
תודה רבה

@נעמי עליך להוריד את הקובץ למחשבך האישי ולערוך אותו שם.

נושאים דומים

Back
למעלה