• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נתקלתם בבעיות טכניות? דווחו כאן

אפשר לעשות שאם הגבתי בשרשור מסוים אקבל התראה אם יש תגובה חדשה שם ולא אצטרך לשים אותו במעקב, לקבלת התראה על תגובה? מה זה סימון פורומים כ נקראו?

נערך לאחרונה ב:
אפשר לעשות שאם הגבתי בשרשור מסוים אקבל נתראה אם יש תגובה חדשה שםותא אצטרך לשים אותו במעקב, לקבלת התראה על תגובה? מה זה סימון פורומים כ נקראו?
אתה מקבל אלרט בצד שמאל למעלה.

יש לאחרונה בעיה של פרסומות שמסתירות את הטקסט בראש הדף. הבעיה מופיעה כשאני לא מחובר; אחרי שאני מתחבר הן פתאום מתנהגות יפה ומופיעות לאחר ההודעה הראשונה בדף.

נערך לאחרונה ב:
פורמט ה-RSS בעייתי.

כשיש הודעות חדשות ב-thread מיוצרים items חדשים, עם תאריך ההודעה האחרונה, אבל הקישור והמזהה (guid) הם קבועים, רק ל-thread הראשי.
חלק מהתוכנות לא מתייחסות לזה כעדכון, אז לא רואים את זה.

פורמט ה-RSS בעייתי.

כשיש הודעות חדשות ב-thread מיוצרים items חדשים, עם תאריך ההודעה האחרונה, אבל הקישור והמזהה (guid) הם קבועים, רק ל-thread הראשי.
חלק מהתוכנות לא מתייחסות לזה כעדכון, אז לא רואים את זה.
אני עם אייפון עכשיו אבל גם הכרום באנדרואידהיה אותו דבר...הולכים לתקן את זה ?

מה ההבדל בין הודעות חדשות להודעות אחרונות ?
הדעות חדשות = כל ההודעות החדשות שלא קראת עדיין
התראות = הודעות חדשות שאתה עוקב אחריהן.

הדעות חדשות = כל ההודעות החדשות שלא קראת עדיין
התראות = הודעות חדשות שאתה עוקב אחריהן.
הודעות אחרונות זה התראות?הודעות חדשות זה פוסט שיצא לאחרונה מהחדש ביותר לישן שלא נכנסתי אליו עוד בעבר?

הודעות אחרונות זה התראות?הודעות חדשות זה פוסט שיצא לאחרונה מהחדש ביותר לישן שלא נכנסתי אליו עוד בעבר?
הודעות אחרונות = כל ההודעות האחרונות מהחדש לישן בלי קשר אם אתה עוקב אחריהן או שהגבתה אליהן או שאתה פותח השרשור - פשוט רשימה כנונולוגית..
זה ממש self explanatory, תלחץ על הכפתורים השונים ותראה מה קורה.

הודעות אחרונות = כל ההודעות האחרונות מהחדש לישן בלי קשר אם אתה עוקב אחריהן או שהגבתה אליהן או שאתה פותח השרשור - פשוט רשימה כנונולוגית..
זה ממש self explanatory, תלחץ על הכפתורים השונים ותראה מה קורה.
אז מה זה הודעות חדשות בדיוק?

נערך לאחרונה ב:
יש לאחרונה בעיה של פרסומות שמסתירות את הטקסט בראש הדף. הבעיה מופיעה כשאני לא מחובר; אחרי שאני מתחבר הן פתאום מתנהגות יפה ומופיעות לאחר ההודעה הראשונה בדף.
רציתי לעדכן שהבעיה נפתרה/נעלמה. (חיכיתי עם העדכון כדי לראות שהבעיה לא חוזרת).

נושאים דומים

Back
למעלה