• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

משחק החבילה עוברת ממשיך: הפניקס מעבירה את הקופות בניהול אישי לחברת גלובל נט ניהול קופות גמל בע"מ - מי אלו?

דיברתי עם גמלנט היום, אחרי שהעברתי להם אישור הפקדה מהמתווך הפנסיוני.
הנציג אמר לי שרק ב 15 במאי הם קיבלו את רשימת חשבונות הבנק, ושהכסף צריך להיות משוייך עד ה 10 ביוני.
זה מה שאמרו גם לי היום.

אגב שאלה למי שיודע - המעסיק ממשיך להפקיד באותה הדרך?אין שינוי מבחינתו? בגלובל אישרו שהכל ממשיך כרגיל מבחינת המעסיק ולא צריך לעדכן אותו אבל אני חושד שיכולה להיות פה דיסאינפורמציה.

בגלובל אישרו שהכל ממשיך כרגיל מבחינת המעסיק ולא צריך לעדכן אותו אבל אני חושד שיכולה להיות פה דיסאינפורמציה.
אם אמרו לך שהכל כרגיל אז העל כרגיל.
למה שהם יטעו אותך?

היום גיליתי מהמעסיק שלי שהיתה בעיה בהעברת כספי ההשתלמות כי מספר החפ של קופת היעד של גלובלנט לא היה מעודכן בהרגל (מערכת ניהול המשכורות של המעסיק).

כן ממליץ לבדוק עם המעסיקים שלכם.

גם אני דיברתי עימם. חווית לקוח נעימה בינתיים. לא זוכר שעדכנו כאן שמספרי הקופות לא השתנו.

היום גיליתי מהמעסיק שלי שהיתה בעיה בהעברת כספי ההשתלמות כי מספר החפ של קופת היעד של גלובלנט לא היה מעודכן בהרגל (מערכת ניהול המשכורות של המעסיק).

כן ממליץ לבדוק עם המעסיקים שלכם.
פתחת קופה חדשה? כי אם לא, הם הריי מעבירים לאותו מספר של הפניקס, אז איך יש בעיה?

פתחת קופה חדשה? כי אם לא, הם הריי מעבירים לאותו מספר של הפניקס, אז איך יש בעיה?
לא יודע. לא פתחתי קופה חדשה. חשבת השכר רק אמרה שמספר הקופה ב"הרגל" עבור גלובלנט לא היה נכון.

אם אמרו לך שהכל כרגיל אז העל כרגיל.
למה שהם יטעו אותך?
בנושאים כאלה אני מעדיף לעשות דאבל צ'ק מכמה כיוונים. לפעמים יש בלבול ודיסאינפורמציה שלא מתוך זדון.
בכל אופן שמח לשמוע שהכל נשאר כרגיל.

הופה, נכנסה ההפקדה לקרן השתלמות.

גם לי לא נכנסה ההפקדה להשתלמות עדיין

אצלי נכנס גם לגמל וגם להשתלמות

לי לא נכנסה ההפקדה. ניסיתי להתקשר למספר שלהם, אבל לא קיבלתי מענה - הם מוכנים לקבל את מספר הטלפון שלי אבל לחזור רק מחסוי, מה שאני לא יכולה מסיבות שונות. אני לא מבינה למה לא ניתן להמתין למוקד ולנהל שיחה בזמן שנוח לי, לא בזמן שנוח להם.
ניסיתי להשאיר טופס פניה באתר (לא חזרו כמה ימים) וגם ניסיתי לפנות במייל ישיר.
לצערי, נראה שהשירות הוא מתחת לכל ביקורת. אני שוקלת לנייד ובודקת אפשרויות אחרות.

אצלי היום נכנס גם לגמל וגם להשתלמות, לא הייתי צריך לפנות אליהם או למעסיק.

דיברתי איתם אתמול בקשר לקה"ש.
אמרו לי שיש בעיה מול בנק מזרחי והכסף ייכנס עד ה 10.6.

• אהבתי
Reactions: HHH
ההפקדות של משכרות חודש אפריל נכנסו אתמול גם אצי ואצל אישיתי (קה"ש + קופ"ג) - וקיבלתי מייל עם לינק איזור אישי בו ניתן לראות את כל הדברים.
כולי תקווה שהבלאגן מאחורינו. אגב, חיכיתי בסבלנות ולא התקשרתי אליהם.

האם מישהו הצליח שייצרו איתו קשר מגלובלנט?
התקשרתי למספר הטלפון. ענתה מישהי שלא היה לה מושג. אמרה שהיא לא שירות הלקוחות והדרך ליצור איתם קשר היא בפניה דרך האתר ויחזרו.
שלחתי פניה גם בדוא"ל וגם דרך האתר. ציינתי שאני מעוניין שיחזרו כדי לבדוק ניוד כספים נוספים. יש לי אצלם סכום גדול כרגע.
מחכה כבר למעלה משבוע ולא זכיתי לכל תגובה.
מהיום שהכספים יצאו מהלמן/ אי.בי.אי, איני מצליח לדבר עם מישהו בגופים שמנהלים את כספי ומקבלים דמי ניהול בגינם.
הניסיון הקצר הזה מסמן שהמצב לא השתפר.
אשמח לשמוע חוויות מלקוחות הוספים או להבין איך הצלחתם ליצור קשר בהנחה שהצלחתם.
תודה

האם מישהו הצליח שייצרו איתו קשר מגלובלנט?
התקשרתי למספר הטלפון. ענתה מישהי שלא היה לה מושג. אמרה שהיא לא שירות הלקוחות והדרך ליצור איתם קשר היא בפניה דרך האתר ויחזרו.
שלחתי פניה גם בדוא"ל וגם דרך האתר. ציינתי שאני מעוניין שיחזרו כדי לבדוק ניוד כספים נוספים. יש לי אצלם סכום גדול כרגע.
מחכה כבר למעלה משבוע ולא זכיתי לכל תגובה.
מהיום שהכספים יצאו מהלמן/ אי.בי.אי, איני מצליח לדבר עם מישהו בגופים שמנהלים את כספי ומקבלים דמי ניהול בגינם.
הניסיון הקצר הזה מסמן שהמצב לא השתפר.
אשמח לשמוע חוויות מלקוחות הוספים או להבין איך הצלחתם ליצור קשר בהנחה שהצלחתם.
תודה
אני שלחתי להם מייל וגם וואטסאפ, וחזרו אלי אחרי יומיים טלפונית

נושאים דומים

Back
למעלה