• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מלחמת "שמחת תורה" עם פוטנציאל למלחמת לבנון ה-3

?six day war was over in 6 days, why cant we finish hamas in 6 days​
כי זה כבר לא קרבות שריון בשריון. זו לוחמה אסימטרית מול אויב שנטמע באוכלוסיה אזרחית.
גם האמריקאים נכשלו בעירק/אפגניסטן/וייטנאם. לא פשוט בכלל.

באפגניסטן הם נסוגו אחרי 20 שנה והארגון פשוט התגלגל החוצה מהמערות...

אולי אם מצרים היו פותחים את מעבר רפיח...
אבל אחרי מה שהפלסטינים עשו לכווית/ ירדן/ לבנון... אני לא הייתי בונה על זה.

ובכלל, אחרי שאתה יוצר פצצה לאויב ומשחרר אותה, אתה לא הולך לאסוף אותה חזרה.

חסמת את עצמך?
זאת תופעה שראיתי מספר פעמים ואני לא מצליח להבין אותה. יש אנשים, שמדקלמים הסתה ביביסטית, אבל טוענים בתוקף שהם לא ביביסטים. לי הם נראים הכי ביביסטים שיכולים להיות, אבל הם טוענים שלא. אז מי הם אם לא ביביסטים? מצביעי גנץ?
בוא תבחר איזשהי מילה אחרת במקום "ביביסטים" שאתה לא, ואני אפליץ את אותו טקסט עליך כי אנחנו פשוט מפליצים כינויים ונה נה בננה וקקי בידיך. היטלריסט! לניניסט! מרקסיסט! ביידניסט! רייגניסט! גנציסט!

אתה פשוט קשקשן בלתי נסבל. לא יכול להיות שאתה עיוור לכמה אירוני זה שאתה קורא לכל מי שלא מסכים איתך ביביסט, שזה בדיוק מה שביביסטים עושים עם המילה שמאלני. אתה באותה רמה כמוהם ואני יודע שבשביל אחד כמוך זה העלבון הכי נורא. גם האובססיה שלך לראות כל דבר, פיזית כל דבר, בפריזמה של ביבי והשפעתו זהה 1 ל-1 לסגנון המחשבה של הביביסטים.
בגלל שאתה כזה מקארתיסט ואני צריך להוכיח שאני לא ביביסט בפני שמש העמים היודע כל ועונה לכינוי Leo1 - לא הצבעתי מאז 2019. נתניהו כישלון כלכלי ומנהיגותי מובהק + וכעת ברור שגם בטחוני. הוא אחראי מוחלט ל07/10 וצריך לעוף על טיל יחד עם כל בכירי מערכת הביטחון והמודיעין שנושאים איתו באשמה יחד.

יאללה שא ברכה וסע לשלום נביא ואסטרטג בשקל. כועס על עצמי שאני מבזבז זמן בלהגיב לאחד כמוך אבל זאת בהחלט פעם אחרונה (בדיוק כמו המראה שלך Nuqo, מצדיקים את שם התת-פורום מרעין בישין).

נערך לאחרונה ב:
לא הצבעתי מאז 2019. נתניהו כישלון כלכלי ומנהיגותי מובהק + וכעת ברור שגם בטחוני. הוא אחראי מוחלט ל07/10 וצריך לעוף על טיל יחד עם כל בכירי מערכת הביטחון והמודיעין שנושאים איתו באשמה יחד.
אם לא הצבעת, זה אומר שהצבעת ל-כולם כי "מבחינתי כולם אותו דבר", אם תמשיך לא להצביע, לא תהיה תחלופה.

אם לא הצבעת, זה אומר שהצבעת ל-כולם כי "מבחינתי כולם אותו דבר", אם תמשיך לא להצביע, לא תהיה תחלופה.
אפילו יותר גרוע כי זה נותן הכי הרבה כוח יחסי למפלגה הגדולה ביותר. אם נבדוק מי היו המפלגות הגדולות ביותר, ניתן להסיק שמי שאינו מצביע - חושב שהליכוד הם מפלגה ראויה (שזה תקין). בנוסף, נועם קיבלו את אחד המקומות האחרונים ברשימה של הציונות הדתית ועוצמה יהודית בבחירות האחרונות. מכאן אפשר להסיק שמי שאינו מצביע חושב שנעם היא מפלגה ראויה (לא תקין?)

מכאן אפשר להסיק שמי שאינו מצביע חושב שנעם היא מפלגה ראויה (לא תקין?)
מי שלא מצביע מחזק כל אחד ממי שעברו את אחוז החסימה. גם את נועם, גם את הערבים, גם את החרדים.

לא להחליט זה החלטה. כמו בהשקעות - לא להחליט הוא לרוב החלטה גרועה יותר מרוב ההחלטות והפשרות.

ביביסט מבחינתי הוא מי שמפיץ את עלילות הדם נגד הציבור שלא תומך בביבי, שמקורן במכונת התעמולה של ביבי. לדוגמה הטענה השקרית והמרושעת כאילו עיתון הארץ מפרסם בכוונה דברי שקר כדי לפגוע בישראל, כפי @Tim_Duncan כתב.
נתקלתי לא פעם באנשים שהם לגמרי ביביסטים לפי ההגדרה הזאת, אבל טוענים בתוקף שהם נגד ביבי. קשה לי להבין את הדבר הזה, ואם זה מה שחושבים חלקים גדולים בציבור מתוך אלה שלא מצביעים לביבי, אז מצבה של ישראל חמור יותר אפילו ממה שחשבתי קודם.

מה שלא יהיו הסיבות ש"הארץ" הוא כמות שהוא, קשה להכחיש את הכיוון המערכתי שלו.

כמו עלילת הדם מהכתבה שהוזכרה קודם, פלוס הכותרת שלה:
"אם היה נוהל חניבעל צריך לדבר על זה. עכשיו"
"עולה הרושם שצה"ל הפעיל "נוהל חניבעל" על האזרחים"

או ציטוטים שהוזכרו קודם, מכתבה של עמירה הס. נראה לי שנתקלתי לאחרונה במשהו שרמז שאפילו גדעון לוי הסתייג מהס, אבל אולי אני טועה.

איפה בדיוק עלילת הדם? הכותרת מתארת במדוייק את תוכן הכתבה ואת מה שפורסם על המקרה גם בעבר.

או ציטוטים שהוזכרו קודם, מכתבה של עמירה הס. נראה לי שנתקלתי לאחרונה במשהו שרמז שאפילו גדעון לוי הסתייג מהס, אבל אולי אני טועה.
הכתבה מספרת על מקרה שקרה ואף מציינת בהגינות כי יש גם שיקולים נגד הבירור שהיא מציעה לערוך.

מתברר שפותש חזה נכון וביבי רוצה לשנות את שם המבצע לאחת מ3 אפשרויות שאחת מהן היא "מלחמת שמחת תורה".
אני בעד "המחדל" .

הממשלה הזאת מתעסקת כל כך הרבה בהסברה, אז הנה ההישגים שלה בתחום ההסברה:
51% מהאמריקנים בני 24-18 חושבים שהפתרון לסכסוך הוא השמדת ישראל ומתן השלטון על כל השטח לחמאס ולפלסטינים. אלה צעירים, שמכירים רק את ישראל של ביבי, ולא מכירים את ישראל של פעם.

אלה גם הצעירים שחושבים ש-בין לאדן הוא גאון וחבל שנרצח על ידי "יחידת חיסול של צי ארה"ב"?

מערכת הביטחון משיבה אש.
כבר בשעות הראשונות לאחר האסון היה מי שטרח להפיץ בתקשורת שהמחדל הוא צבאי בלבד ואפילו ראש הממשלה צייץ בעניין זה והשחיר את ראשי הצבא (והתנצל לאחר מכן).
כצפוי, האמת שונה ובכתבה המצורפת נטען שראש הממשלה פעל בניגוד לעמדת מערכת הביטחון והתעקש על מימון החמאס.
יהיה מאד מעניין בועדת החקירה, רק חבל שרוב הדיונים יהיו חסויים.

מערכת הביטחון משיבה אש.
כבר בשעות הראשונות לאחר האסון היה מי שטרח להפיץ בתקשורת שהמחדל הוא צבאי בלבד ואפילו ראש הממשלה צייץ בעניין זה והשחיר את ראשי הצבא (והתנצל לאחר מכן).
כצפוי, האמת שונה ובכתבה המצורפת נטען שראש הממשלה פעל בניגוד לעמדת מערכת הביטחון והתעקש על מימון החמאס.
יהיה מאד מעניין בועדת החקירה, רק חבל שרוב הדיונים יהיו חסויים.
התגובה של ממשלת הימין על מלא-מלא:"איפה הייתם לפני? למה אתם רצים לתקשורת?"
א. לפני הם היו מול מר בטחון והביאו בפניו את הנתונים שכנראה היו חסויים לציבור וטוב שכך.
ב. מי הראשון שרץ להשמיץ את המערכת ביום האסון? הודעות ה"לא ידעתי, לא שמעתי עד 6:31 או בולשיט כזה"

יש לנו ראש ממשלה עם משפט פלילי, שרים שהיו יעדים של השכב, בזיזה של הקופה הציבורית לצרכים קואליציוניים בעת מלחמה...אין קו אדום שהממשלה הזו והתומכים שלה לא עברו.
הגיע הזמן שהצד השני ישחק באותו משחק וכל הכבוד לכל ראשי מערכת הבטחון שלא שותקים ומציגים את הצד שלהם.
עזבו רגע את העבודה שהראשים של מערכת הבטחון כבר מזמן לקחו אחריות וראש הממשלה שלנו שותל שאלות במסיבות עינתואיים אבל לקחת אחריות? עד לבן גוריון הוא הגיע.

נושאים דומים

Back
למעלה