• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מלחמת התשה עם פסגות

Mars1

משתמש רגיל
דירוג
181
אני וזוגתי החלטנו לכסות את המשכנתא (שני מסלולים מתוך שלושה), ולצורך כך זוגתי ביקשה לפדות את קרן ההשתלמות שלה. "פסגות" מערימים עליה קשיים, והיום זו הפעם הרביעית (!) שהיא קיבלה תשובה שהטפסים ששלחה לא מולאו כראוי, ושעליה לשלוח להם שוב. לפני כשבוע דברתי עם אחת הנציגות בטלפון והיא אמרה שהיא תעביר את זה למנהל שלה, אבל כאמור היום הם שוב חזרו על אותו טימטום. יש עוד משהו שאפשר לעשות פרט ללשלוח להם שוב טפסים, אולי איזה גוף שאפשר להתלונן או משהו כזה? עושה רושם שהם סתם מנסים להתיש.
תודה.

קח חצי יום חופש ותגיש את הטפסים ביד, כמובן אם זה חשוב לך...

יש עוד משהו שאפשר לעשות פרט ללשלוח להם שוב טפסים
לי זה נראה טריוויאלי, אבל לפי ההתנהלות שלהם אולי לא, הם הסבירו מה היה לקוי?

יש עוד משהו שאפשר לעשות פרט ללשלוח להם שוב טפסים, אולי איזה גוף שאפשר להתלונן או משהו כזה? עושה רושם שהם סתם מנסים להתיש.
שולח מייל/פקס על זה שהם כושלים לכל מי שיש לו תיבת מייל באתר שלהם+נציב תלונות הציבור
בראש המייל רושם "נציב תלונות הציבור - בנק ישראל"
ואז כנראה מישהו ישלח הודעה למישהו אחר שיתייחס אליך.

מנסיוני,
המנהל בנק שלי תמיד מתקשר אליי ומבקש שאפסיק לשלוח מיילים מעל הראש שלו כי אז נוזפים בו.
[מיותר לציין למה אין טעם להסביר לו כי הוא חי בפעם]

שאלת אותם מה היה שגוי בטופס ?
אם לא ויש בעיה אז ברור שתקבל דחיה חוזרת ...
בד"כ לא מבצעים בעיה במשיכה
צריך למלא, לחתום, לצרף צילום תז וצילום של ציק מבוטל או אישור מהבנק חתום על ניהול חשבון היעד .

תבדקו את עצמכם ותשאלו בדיוק מה לא מולא נכון.
אם לפסגות אין תשובה לזה אז יש לכם קייס. ואם זה דחוף אז באמת תגיעו בעצמכם.

אני וזוגתי החלטנו לכסות את המשכנתא (שני מסלולים מתוך שלושה), ולצורך כך זוגתי ביקשה לפדות את קרן ההשתלמות שלה. "פסגות" מערימים עליה קשיים, והיום זו הפעם הרביעית (!) שהיא קיבלה תשובה שהטפסים ששלחה לא מולאו כראוי, ושעליה לשלוח להם שוב. לפני כשבוע דברתי עם אחת הנציגות בטלפון והיא אמרה שהיא תעביר את זה למנהל שלה, אבל כאמור היום הם שוב חזרו על אותו טימטום. יש עוד משהו שאפשר לעשות פרט ללשלוח להם שוב טפסים, אולי איזה גוף שאפשר להתלונן או משהו כזה? עושה רושם שהם סתם מנסים להתיש.
תודה.
ברגע שאתה שולח פקס תלונה לרשות קופות הגמל, תוך כמה ימים פותחים עבורך קריאה באינטרנט. הבעיה זה הטופס בפקס הזה
https://mof.gov.il/hon/Consumer-Information/Pages/Public-Inquiries.aspx

תנסה לשלוח מייל לתלונות הציבור של אותו גוף (אמור להיות פרטים באתר האינרנט שלהם).
הייתה לי בעבר בעיה עם אחת מחברות הפנסיה. במשך חודשים הייתי בקשר עם נציגי שרות שלהם ולא קרה כלום. אחרי ששלחת מייל למחלקת התלונות כל הבעיות שלי סודרו תוך שבוע.

אין צורך להוסיף דבר.
כן, אבל אחרי זה הם ממש בסדר, אתר אינטרנט שבו רואים איך טיפלו בנושא-נותנים לך קוד ואפשר לראות את כל מה שבוצע בנושא והתגובה שקיבלו מהחברה. הפקס הזה זה באמת מוזר

ברגע שאתה שולח פקס תלונה לרשות קופות הגמל, תוך כמה ימים פותחים עבורך קריאה באינטרנט. הבעיה זה הטופס בפקס הזה
https://mof.gov.il/hon/Consumer-Information/Pages/Public-Inquiries.aspx
אין צורך להוסיף דבר.
הם מקבלים אותו למחשב...האא..איך זה לשנת 2019 , הופתעת? :)
אז לא צריך לשלוח יונת דואר או לאותת בעשן?
חברים, תסתכלו בלינק ש @Nina T צירפה - יש שם אפשרות להגיש תלונה באופן מקוון :)

מתוך האתר -
ניתן להגיש תלונה או לפנות בשאלה בכל אחת מהדרכים הבאות:
  1. באמצעות מערכת הפניות המקוונת - להגשת תלונה בקישור הבא, לפניה בשאלה בקישור הבא
  2. באמצעות משלוח טפסי הגשת תלונה או פנייה בשאלה באמצעות פקס מס' 02-5695352
  3. בדואר רגיל לכתובת: המפקח על הביטוח, היחידה לפניות הציבור - רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, רח' עם ועולמו 4, ירושלים מיקוד 9546304

@Glazgo אני לא מבין למה אתה מתעקש להרוס לי את האכזבה מהבירוקרטיה הישראלית.
מקווה שאתה מרוצה!

@סטרבו - אני פשוט בטוח שהיא תעניק לך עוד הזדמנויות רבות להתאכזב.. לא מודאג בכלל ;)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ד פיצוי על הפסקת חוזה שכירות - מלחמת חרבות ברזל מיסים 0
TalYaro1 חישוב והשוואת ריביות משכנתא בזמן מלחמת חרבות ברזל. נדל"ן 1
Shnizelia מלחמת "שמחת תורה" עם פוטנציאל למלחמת לבנון ה-3 פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 4099
K השפעת מלחמת רוסיה-אוקראינה על הכלכלה העולמית פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 2411
S שאלה בעקבות מלחמת הסחר בין ארה"ב-סין שוק ההון 49
unrealx מלחמת סחר עם סין שוק ההון 34
Benjamin W מלחמת קוריאה של האלף השלישי שוק ההון 110
ד השפעת מכירת פסגות על פסגות טרייד שוק ההון 3
B פסגות או אקסלנס שוק ההון 4
ש מיואשת מהממשק של פסגות (מסחר עצמאי) פוסטים מאיכות נמוכה 19
עלילה מסלול פסגות שלי ואני פוסטים מאיכות נמוכה 1
ז רכישת ETF אמריקאי במערכת מסחר של פסגות שוק ההון 1
א עזרה במציאת קרנות איריות (להשקעה בדולרים) דרך פסגות טרייד שוק ההון 8
D פסגות טרייד נמחקו מעל פני האדמה צרכנות פיננסית 7
O קיזוז רווחים מול הפסדים - פסגות טרייד פוסטים מאיכות נמוכה 1
T השלכות מכירת פסגות לאלטשולר על פעילות הברוקראז' שוק ההון 9
M פסגות - קופת גמל ישנה / נזילה שוק ההון 0
T פסגות טרייד: המערכת נמצאת בתחזוקה יומית, נא לנסות להתחבר מאוחר יותר תודה. צרכנות פיננסית 7
M השוואה בין: קסם SP500 KTF לעומת SP 500 PTF (פסגות)/קסם SP MidCap400 ETF שוק ההון 11
A פסגות 3/2020 שוק ההון 5
klayhamn מידע על פסגות קה"ש IRA? צרכנות פיננסית 20
שיקלר העלאת דמי ניהול ב'פסגות' שוק ההון 2
ImCarryGG התלבטות בין נתיבי השקעה ובית השקעות(פסגות מול IBI) שוק ההון 26
קורא הדוק תשלום על נתוני מסחר - פסגות שוק ההון 0
A פסגות, IBI או מיטב דש צרכנות פיננסית 59
Y פסגות פרו - pro שוק ההון 27
J אני קווה שזה בסדר שאני שואל, מישהו פה סוחר דרך פסגות טרייד? שוק ההון 3
אורן משקיע בלי להבין (פריגו, הוט, פסגות, מגדל וכו'...) שוק ההון 10
jenglender המרת מט"ח של פסגות - סיוע למשקיע חדש צרכנות פיננסית 5
c881 בית השקעות פסגות התקשרו אלי היום שוק ההון 1
E פסגות מחקה ת"א 100 מעלה דמי ניהול שוק ההון 8