• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מלחמת "שמחת תורה" עם פוטנציאל למלחמת לבנון ה-3

תזכיר לי, אתה לא אותו משתמש שהזדעק כשציטטו מאמר מהעיתון החרדי המודיע וטען שעושים הכללות?
אתה צודק, אז אבהיר את דבריי.

אני לא מכתים את כל השמאל בגללה, ברור לי שהיא חלק מאוד קטן.

הטענה שלי הייתה נטו נגדה, לא נגד כל העיתון.
הוא עשה השוואה בין המאמר שלה לחוזרת בתשובה שמעלה טיקטוק.
לכן עניתי שלענ״ד ההשואה לא נכונה, כי רב ביוטיוב שאומר שהאסון בגלל חילול שבת (וההשפעה שלו היא מאוד מועטה) לעומת עיתונאית שהיא חלק מגוף רציני יותר - מ.ש.ל

אז ראוי לציין שהיא הוסיפה תיקון לפיו כשהדברים נכתבו היא לא היתה מודעת לכל העובדות בקשר לאסון
אם עיתונאית ב09.10 לא הייתה מודעת לכמות האזרחים שנרצחו בדם קר מה יגידו אזובי הקיר?

לא הכתמתי את כל השמאל. וברור לי שהיא חלק מקבוצה קטנה וסהרורית. אין קשר למספר המנדטים. גם אם היה 0.
סוף כל סוף יש הבדל בין חוזרת בתשובה שמעלה סרטון לטיקטוק לבין עיתונית בגוף עם המון השפעה
אתה יודע כמה אמירות איומות של רבנים רבי השפעה אפשר למצוא? כולל בקשר לאשמת חילונים באסונות

אם עיתונאית ב09.10 לא הייתה מודעת לכמות האזרחים שנרצחו בדם קר מה יגידו אזובי הקיר?
שהיא עיתונאית מוטה ולא מאד טובה. יש גם כאלו.
אבל בוא נודה על האמת, המאמר נכתב כנראה ב 8.10 כשמימדי האסון טרם היו ידועים במלואם. יש עוד כמה אנשים, בכירים ומיודעים בהרבה מהס, שלא היו חותמים היום על תגובתם באותו יום.

אתה יודע כמה אמירות איומות של רבנים רבי השפעה אפשר למצוא? כולל בקשר לאשמת חילונים באסונות
נכון, יש.
אבל גם כנראה אנחנו מגדירים רבי השפעה אחרת. לא כל רב שאתה שומע עליו הוא בעל השפעה בעולם הדתי.
וגם אם תמצא אחד כזה, עדיין יש הבדל בין השפעה שנובעת מקהל מאזינים גדול נטו, לבין קשרים ותפקידי מפתח בציבוריות.

שיעור החשיפה של העיתון עומד על 5.1% בימות השבוע ו-5.5% בסופי השבוע.
וסביר שהרוב המוחלט של קוראי הארץ לא מסכימים עם עמירה הס ועם גדעון לוי הביביסט. לי יש מנוי, ואני לא מבזבז זמן על לקרוא מאמרי דעה שלהם כי זה פשוט טמטום.

נכון, יש.
אבל גם כנראה אנחנו מגדירים רבי השפעה אחרת. לא כל רב שאתה שומע עליו הוא בעל השפעה בעולם הדתי.
וגם אם תמצא אחד כזה, עדיין יש הבדל בין השפעה שנובעת מקהל מאזינים גדול נטו, לבין קשרים ותפקידי מפתח בציבוריות.
נו באמת. שמעת על הרב מאזוז שחושב שבגלל שאוחנה הומו נגרם אסון מירון?
יש לו יותר קשרים והשפעה מאשר לעמירה הס תומכת חד"ש. ויש עוד המון דוגמאות.

נערך לאחרונה ב:
נו באמת. שמעת על הרב מאזוז שחושב שבכלל שאוחנה הומו נגרם אסון מירון?
יש לו יותר קשרים והשפעה מאשר לעמירה הס תומכת חד"ש. ויש עוד המון דוגמאות.
אני מבין אותך וגם אני לא מסכים כלל עם ההתבטאויות האלו. וגם לא צורת הדיבור

אך עדיין חושב שהיחס לא נכון. לא בכמות ולא באיכות.

נ.ב.
הרב מאזוז הוא רב גדול, רק שתדע שזה בעיקר נובע מסגנון. גם הרב עובדיה היה כך וגם בנו.
אני חושב שזה מזיק ולא נכון בשום צורה. אבל כשאתה מכיר מאיפה הסגנון מגיע, זה טיפה פחות צורם.

אני חושב שזה מזיק ולא נכון בשום צורה. אבל כשאתה מכיר מאיפה הסגנון מגיע, זה טיפה פחות צורם.
כמו הסגנון של האוהדים שצועקים "מוות לערבים" ועושים קולות של קוף לשחקנים בעלי עור כהה. גם הם ראו את הוריהם מתנהגים כך.

אתה חולט דמות שלמה בגלל דברים בעייתיים. אי אפשר לשפוט ככה אדם
מאזוז הוא ממילא לא אדם שדעתו חשובה בעיני. הפניתי לדבריו בקשר להשפעה של התבטאויות בעייתיות משמאל ומימין.

@גרהם שוב הגעת לנקודה של "מישהו מהשמאל אמר משהו - איך אתם לא מגנים אותו? כלומר, אתם מסכימים עם דעתו!"
לעומת "מנהיג רוחני מהימין צולם בשיעור (לפחות כל מי שבאולם המצולם) בא ללמוד ממנו! איך אתם לא מגנים אותו?
הוא מייצג רק את עצמו"
שלא נדבר על כך שאם מישהו מהצד הימני של המפה, כנראה שלך אסור לשפוט אותו לפי מה שכתוב בתקשורת...

העבירו כבר את החוק שרבנים לא אחראים אם מישהו פועל לפי מה שהם כתבו והטיפו לו?

אז כש מרן הראש"ל רבי יצחק יוסף אומר בערב שמחת תורה שפיקוח נפש של חילונים זה לא סיבה לחלל שבת, אז אחת מהשתיים:
1) תפקידי הרב הראשי לישראל ונשיא מועצת הרבנות הראשית הם כן תפקידי מפתח, והחרדים ישמעו לו ולא יחללו שבת בשביל להציל חילונים -> לא אותו דם, לא אותו עם. אפילו לא אנושיות בסיסית.
או
2) הרב הראשי לישראל ונשיא מועצת הרבנות הראשית זה לא תפקידי מפתח בציבוריות החרדית או הדתית, ועל אחת כמה וכמה כל הרבנים שמתחתיו גם הם חסרי כל חשיבות, וכל מנגנון הרבנות הוא רק [עוד] שקר שתפקידו להניב משכורות שמנות לאנשים חסרי השפעה וחשיבות על חשבון הציבור ?
???

נערך לאחרונה ב:

איזה שוק...
מפלגת "למגן בתי ספר זה אופנתי"/"כיפת ברזל היא הקללה שלנו" חותמת על תקציב שמעביר כספים למגזר שלה.

כולם לצעוק "מלחמה עכשיו!, שאלות ב-6 אחרי המלחמה".
אתמול ראיינו איזה ראש ישיבה שאיבדה 7 מבוגריה במלחמה (אחרי 30 שנות קיום)...
היה חשוב לו לציין ש"חייבים להמשיך יחד (להעביר כספים למגזר הנכון), אל תפלגו אותנו"
איזה שוק שלקורבנות יש מטרה "להרגיש שתרמנו את חלקנו"

אתמול ראיינו איזה ראש ישיבה שאיבדה 7 מבוגריה במלחמה (אחרי 30 שנות קיום)...
בביה״ס הראלי נערכה לא מזמן אזכרה ל-9 נופלים במלחמה.
ולא, הם לא הראשונים בקיר היזכור.
אף אחד לא העלה על דעתו שזו סיבה לתעמולה בכל גופי התיקשורת.

בביה״ס הראלי נערכה לא מזמן אזכרה ל-9 נופלים במלחמה.
ולא, הם לא הראשונים בקיר היזכור.
אף אחד לא העלה על דעתו שזו סיבה לתעמולה בכל גופי התיקשורת.
גם בליידי דייויס היו 6 חללים (אולי אני לא מעודכן ויש עוד בינתיים)

אבל אם תדבר על גיוס חרדים מיד יקפצו לך עם
ראה ערך היפי נפש מצפון תל אביב.

מעניין אם אשקלון ימשיכו להצביע לליכוד?
על מי אני עובד?

לא ביבי מצליח ביביסט לקרוא ביביזם את ביבס ההודעה שרה שלך, אתה במקלדת על שפת רק-ביבי-רק-לא-ביבי?
האם לדעתך גם את הרג שלושת החטופים ביום שישי המציאו בעיתון הארץ כדי לתת חומר תעמולה לפרו-פלסטינים?
ולצערי אני ממש לא אופתע אם הם הרימו ידיים, ונורו ע"י חייל תומך קואליציה, שרצה לסמן 3 איקסים על הנשק.

א. אני לא אופתע.
ב. https://www.haaretz.co.il/news/poli....premium/0000018c-6ecd-d798-adac-eeef0b8c0000
הצבא כבר נותן להם את התירוץ:
בצה"ל אמרו שהתקרית התרחשה ברחוב, באזור שאליו נאסרה כניסת אזרחים ושהתנהלו בו חילופי אש עם חמושים בימים האחרונים. חמאס מפעיל באזור הזה תצפיתנים לא חמושים שמעבירים מידע לחמושים הנלחמים בשטח.

נושאים דומים

Back
למעלה