1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

העלאת דמי ניהול ב'פסגות'

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י שיקלר, ‏28/7/19.

data-full-width-responsive="true">
  1. שיקלר

שיקלר משתמש רשום

אהלן,
    פסגות, הברוקר דרכו אני מנהל את המסחר שלי בניירות ערך ישראליים, שלחו לי מייל בזו הלשון:
    "לקוח יקר, בהתאם לסעיף [...] דמי הטיפול הנגבים ממך יעודכנו באותו המועד, כדלקמן: דמי ניהול חודשיים - 20 ש"ח, דמי ניהול קודמים: 10 ש"ח"

כלומר, הם בחרו להעלות את דמי הניהול בחשבוני ב100%, מבלי שיש לי אפשרות לצאת מזה. התקשרתי לפסגות ואפילו איימתי בעזיבה. הם קיבלו את הטלפון בחום ואף הציעו לעזור לי במכירת כל האחזקות שלי.
    כמובן שלא משתלם לי למכור את האחזקות (ולשלם את המס) או אפילו לשלם את עמלות העברת האחזקות לבית השקעות אחר.

האם יש איזשהו פיתרון שאתם מכירים על מנת למנוע מדבר כזה לקרות שוב? או אפילו להשיג חזרה את דמי הניהול הקודמים שלי (10 ש"ח בחודש)?

תודה :)

ניצן המצוין אוהב/ת את זה.
  2. c881

c881 משתמש בכיר

א. היה כבר שרשור בנידון.
    ב.עובדה שיש לך אפשרות לצאת.
    נייד לבית השקעות אחר/בנק. זה לא מכירה ולא ארוע מס.
    אם הניירות הן בחו''ל, ממליץ לעבור לבית השקעות מחו''ל.

doc29 אוהב/ת את זה.
  3. WhatIsMoney

WhatIsMoney משתמש ותיק

דמי העברת ני"ע הן פר סוג של נייר ערך ולא פר כמות אז אם לא משתלם לך כנראה שאין ברוקר אחר בארץ ישתן לך תנאים טובים יותר. בכל מקרה זה מתכזז עם העמלות שאתה משלם אם זה מעל 40 ש"ח

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
העלאת דמי ניהול בקרנות ישראליות פינת המשקיעים ‏29/12/19
איך להמנע ממלכודת העלאת דמי הניהול? פינת המשקיעים ‏27/7/18
העלאת דמי ניהול בקרן פנסיה פינת המשקיעים ‏14/5/18
הודעה על העלאת דמי ניהול פינת המשקיעים ‏1/11/16
לגבי העלאת ריבית פינת המשקיעים ‏9/4/19
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.