• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מכונת גילוח לשיער צפוף ונוקשה

Myrath

משתמש רגיל
דירוג
450
בדקתי בכל פורום ובלוג שהצלחתי לאתר בנושא, אבל לא הגעתי לתשובה קונקרטית או מוסכמת יחסית.
יש זיפים צפופים מאוד שלאחר גילוח יומיומי נראים מאוד בולטים וגסים ואף נוטים גם לקבל מעין גוון "ירוק" (תופעה שלפי בדיקתי הינה מוכרת - https://www.quora.com/Why-does-my-face-have-a-green-tint-after-shaving).

האם למישהו יש רעיון איך לטפל בתופעה עד כמה שניתן? אני מבין שאני מעט חריג, ובכל זאת לא מדובר בדבר נדיר ונראה כי אנשים אחרים בעלי זקן בנוסח המזרח התיכון מצאו פתרון מתקבל על הדעת.
בעבר הייתה ברשותי מכונה יחסית יקרה של פיליפס (3 ראשים מסתובבים, סדרת RQ, עלתה 900) שלא עשתה את העבודה.

מוכן במקרה הזה לחרוג מהעקרונות הסולידיים (שיחסית משקפים אותי) ולרכוש גם את המכונות היקרות ביותר.

הבנתי שדווקא מכונות גילוח בסגנון של בראון (ראש אחד שטוח) הן הפתרון המיטבי למצב.

* אני מבין שאי אפשר לנצח תכונות מולדות של הגוף, ואוכל להתפשר במקרה הצורך על כל פתרון סביר (כלומר, כזה שלא יאלץ אותי להתגלח בבוקר יום עבודה ולהראות כאילו לא התגלחתי).
** אשמח גם לטיפים כלליים של גילוח ותחזוקה מתאימה של המכונה לתוצאה ראויה...
אודה לכל הכוונה וייעוץ :)

בפנים זה די מפחיד אותי (ומכל מקום דורש כח סבל יוצא דופן למיטב ידיעתי).

או שאולי לא הבנתי את כוונתך...

לא, אבל ממה שידוע לי לא מדובר בפרוצדורה הכי בטוחה - גם מבחינת נזקים וגם מבחינת תוצאות (ומדובר בפנים...)
מה גם שהסטנדרטים שלי בגילוח לא בשמיים, אני פשוט רוצה לצאת מהמצב הנוכחי שאני כלל לא נראה כאילו התגלחתי.

חשבתי על האופציה של לייזר, ואין לי בעיה לוותר על זיפים/זקן FOR GOOD, אז אפשר לומר שאם יש לך המלצות בכיוון הזה אשמח לקחת גם אותן בחשבון.

סכין? לגדל זקן?

לא יכול בסכין.
אני נראה רע מאוד עם זקן וזה לא מקובל במקום העבודה...

מוכן להסתפק בגילוח סביר נוכח המצב, השאלה אם לפחות לשם אוכל להגיע.

אני מגדל זקן ופעם בשבוע מדלל עם מכונת תספורת. אין לי סבלנות להתגלח כל יומיים אז אני הולך עם זקן.

יש לי מכונת תספורת של פיליפס שעלתה לי 100 שקל באייבורי, והמסרק מידות שלה מאוד נוח לטעמי.

אני מגדל זקן ופעם בשבוע מדלל עם מכונת תספורת. אין לי סבלנות להתגלח כל יומיים אז אני הולך עם זקן.

יש לי מכונת תספורת של פיליפס שעלתה לי 100 שקל באייבורי, והמסרק מידות שלה מאוד נוח לטעמי.

לא מתאפשר לי. נראה רע מאוד במקרה שלי (אפילו כשספר מקצועי עשה לי) ולא מקובל בעבודות.

לא מתאפשר לי. נראה רע מאוד במקרה שלי (אפילו כשספר מקצועי עשה לי) ולא מקובל בעבודות.
קשה לי להאמין שזה לא מקובל במקומות עבודה, בהנחה שלא מאמצים את מראה ה"דר רחוב" (Homeless)
רואים לא מעט עורכי דין, רואי חשבון, בנקאים, רופאים, שחקני כדורגל (חחח..) ושאר בעלי מקצועות "מכובדים" בעלי זקן.
אני אישית לא מגלח, אלא פעם בשבוע מקצץ עם מכונת תספורת.

לא ידעתי שקיימת האופציה של הסרת שיער פנים בלייזר...
אני אישית, טרם מצאתי מכונת גילוח איכותית שעונה על הדרישות שלי (גם זיפים מאד צפופים) צריך כל יומיים לגלח.

@Myrath - לפי הכתבה אתה אמור לייחל דווקא לעבוד "באיזה סטארט אפ".

אני באותו סיפור. עברתי לנוהל שבועי - בשבת, לפני המקלחת, מקצר את הזקן ל-3 מ"מ. מחזיק יפה למשך השבוע ונראה מסודר יחסית :)

@Myrath - לפי הכתבה אתה אמור לייחל דווקא לעבוד "באיזה סטארט אפ".

הייתי מייחל לכך מסיבות נוספות...

אני באותו סיפור. עברתי לנוהל שבועי - בשבת, לפני המקלחת, מקצר את הזקן ל-3 מ"מ. מחזיק יפה למשך השבוע ונראה מסודר יחסית :)

זה נראה אצלי כמו שיער שנשתל מהראש רק על הפנים...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א רכישת מכונת כביסה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ת התלבטות בין 2 מכונת כביסה Bosch או Constructa ? צרכנות פיננסית 16
נ האם קונה יכול להתקין מכונת כביסה בעצמו או שצריך טכנאי מוסמך אוף טופיק 16
G מכונת כביסה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
hommie ניקוי מכונת נספרסו אוף טופיק 17
S קרח-מכונת קרח/מורה נבוכים צרכנות פיננסית 28
E גיבור ''מכונת הכסף'', מייקל ברי: הצלחתי לזהות את הבועה הבאה בשוק שוק ההון 48
M שאלה לגבי מכונת שטיפה אוף טופיק 0
Mamaof מכונת קפה חצי אוטומטית - בדיקה ליד שניה אוף טופיק 12
א שעת מזגן, הפעלת מכונת כביסה וכו'- עלות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
א מיקרוגל+מכונת כביסה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
C מכונת מסטיקים להשקעה :) שוק ההון 5
עומר המלצת סרט: "מכונת הכסף" (The Big Short) אוף טופיק 76
amidar מכונת קפה אוף טופיק 115
Stardust סכיני גילוח סיניים לג'ילט - האם מישהו ניסה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
NightStyle חיסכון בסכיני גילוח לטווח הארוך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 63
N החלקה אורגנית לשיער מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12

נושאים דומים

Back
למעלה