• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הקבלן מסרב להראות את החוזה הסופי

מצב
הנושא נעול.
אני מסתובב כמה שפחות בבתי עסק בגלל הקורונה ועם 3(!) מסכות בו זמנית על האף!
2 מסכות רגילות ומעליהן מסכת צַבעים מפלסטיק עם 2 פילטרים עגולים גדולים בצדדים. כואב לדבר דרכה, נשמע עמום.
יפה שאתה מצליח להמשיך להיות פעיל פחות או יותר, למרות המצב שלך

זה עוד כלום, אמי רעה! בריאה פיזית יותר ממני וממך, צועקת ומסכנת אותי, שונאת אותי ממש.
אני רציני, 6-7 מטפלות ברחו ממנה למרות שאין עבודה פיסית אתה בכלל! לא הרמה, לא החתלה, כלום
ואני נותן כסף ותנאים מעולים
התגרשתי בשנית בקוזי מרמאית מולדבית שגנבה את שארית שנותי וכספי...
אני לא ישן טוב מזה שנים. אני מאוד, אבל מאוד, אוהב לעבוד בידי, בונה, וכ"ו ובבית התקנתי מתקנים, זו עבודה, לא הכסף
למשל, אני כבר מס/ שנים מעביר את מי המזגן הגדול 2 טיפולים ואני שותה רק את המים שלו, כולל הצמחים
ו

טוב, אתה מתחיל להטריל ולא רציני.
לא יודע מה נהיה עם הפורום, יש את זה שלא מוכן לשלם 100 ש"ח עבור העברת תיק ויש את ההוא שעושה ניתוחים טכנים בטסלה...
צריך לעשות קצת סדר.

זה עוד כלום, אמי רעה! בריאה פיזית יותר ממני וממך, צועקת ומסכנת אותי, שונאת אותי ממש.
אני רציני, 6-7 מטפלות ברחו ממנה למרות שאין עבודה פיסית אתה בכלל! לא הרמה, לא החתלה, כלום
ואני נותן כסף ותנאים מעולים
התגרשתי בשנית בקוזי מרמאית מולדבית שגנבה את שארית שנותי וכספי...
אני לא ישן טוב מזה שנים. אני מאוד, אבל מאוד, אוהב לעבוד בידי, בונה, וכ"ו ובבית התקנתי מתקנים, זו עבודה, לא הכסף
למשל, אני כבר מס/ שנים מעביר את מי המזגן הגדול 2 טיפולים ואני שותה רק את המים שלו, כולל הצמחים
ו
טוב, קרול.
אתה חוטף את השרשור שלך......
ננעל

מצב
הנושא נעול.
Back
למעלה