• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הנשיא דונאלד טראמפ נדבק בנגיף COVID-19

לדעתי זה *מאוד* מוזר שהצוות הרפואי נתן לטראמפ טיפול נסיוני. זה מסוכן כעיקרון, אבל עם אדם בן 74 שהוא גם נשיא ארה"ב ואסור להם לפשל איתו?

• אהבתי
Reactions: HHH
רב סרן שמועתי אומר שאיך קוראים לה? היילי? שהיתה שגרירת ארה"ב לאו"ם, [אוהדת ישראל, ימנית כלכליסטית וביטחוניסטית אבל שפויה] תגיש את מועמדותה לראשות המפלגה ואם תקבל אותה, היא תביס את ביידן בפער ענק שעדיין לא היה כזה בארה"ב.
הלוואי, ארה"ב חייבת קצת שפיות וממלכתיות כי המצב מדרדר שם.
לא חושב שיש מישהו יותר מתאים מהיילי עכשיו גם לארה"ב וגם לישראל.
עריכה: אבל כמה שהיא מוצלחת, לא רואה אישה לא-לבנה מנצחת גבר לבן במירוץ לנשיאות.
לא הבנתי למה לא לבנה?

לא הבנתי למה לא לבנה?

היא ממוצא הודי, שמה המקורי הוא נימראטה ראנדווה.

לא חושב שיש מישהו יותר מתאים מהיילי עכשיו גם לארה"ב וגם לישראל.

גם אם זה נכון, הבייס הרפובליקני מורכב מהרבה אנשי "עליונות לבנה" מיזוגנים. לא משנה כמה היילי מתאימה ועתירת הישגים, אנשים כאלו יעדיפו גבר לבן אקראי שעבר ברחוב עליה.

גם אם זה נכון, הבייס הרפובליקני מורכב מהרבה אנשי "עליונות לבנה" מיזוגנים. לא משנה כמה היילי מתאימה ועתירת הישגים, אנשים כאלו יעדיפו גבר לבן אקראי שעבר ברחוב עליה.
לי זה נשמע כמו הגזמה, זה שוליים( קולניים).
בכול מקרה אפילו הם לא יעדיפו את ביידן, במקרה "הגרוע"(לרפובליקנים) פשוט לא יצביעו.

לי זה נשמע כמו הגזמה, זה שוליים( קולניים).

במהלך הדיבייט המנחה ביקש מטראמפ לגנות ארגוני עליונות לבנה, וטראמפ הורה לאנשים האלו "Stand back and stand by". אלו לא שוליים במפלגה הרפובליקנית. אלו האנשים שהעמידו את טראמפ כמועמד לנשיאות פעמיים.

בכול מקרה אפילו הם לא יעדיפו את ביידן, במקרה "הגרוע"(לרפובליקנים) פשוט לא יצביעו.

כוונתי הייתה שהם יעדיפו כל גבר לבן כמועמד המפלגה הרפובליקנית על אישה ממוצא הודי, לא שהם יצביעו לביידן.

אלו לא שוליים במפלגה הרפובליקנית. אלו האנשים שהעמידו את טראמפ כמועמד לנשיאות פעמיים.
אז אליהם המפלגה הרפובליקנית מתבססת?
כמה מחברי ארגוני העליונות הלבנה מהווים מסך מצביעי המפלגה הרפובליקנית?
לדעתי אחוז זניח אלה עם את מחשיבה שמרנים כמו אוונגליסטים ועוד קבוצות מתונות יחסית(אבל גם קצת מטורללות)אבל אז לדעתי מדובר ברחבה לא נכונה למושג "עליונות לבנה".
בקיצור אחרי שבחרו נשיא שחור בשם חוסיין אני חושב שארה"ב מוכנה גם להיילי.
לא שאני חושב שהסיכוי שהיא תגיע להתמודדות כרגע משמעותי אבל כן מאמין שהיא מנצחת את ביידן במידה וזה יקרה.

בקיצור אחרי שבחרו נשיא שחור בשם חוסיין אני חושב שארה"ב מוכנה גם להיילי.

המפלגה הדמוקרטית העמידה את אובמה לבחירה, לא הרפובליקנית. הרפובליקנים הם אלו שדרשו לראות את תעודת הלידה שלו. כדי לרוץ לנשיאות היילי צריכה קודם כל להיבחר כמועמדת מטעם המפלגה שלה.

• אהבתי
העיקר הוא לעג לביידן שהוא זקן...
ללא ספק הדבר הכי אירוני שקרה השנה

ביידן 40 שנה פוליטיקאי ולא עשה שום דבר משמעותי לפוליטיקה האמריקאיתי. העביר הרבה חוקים אנטי שחורים בעברו וטוען כי שחור שלא מצביע לו הוא אינו שחור. לצערנו הבעיה של הדמוקרטים שם היא הבעיה של השמאל פה ובשאר העולם, זיוף. אומנם איני מתחבר לצד הימני של המפה הפוליטית, אך לפחות אני יודע מה אני רואה ואני יודע למה לצפות. הצד השני תמיד שם מסיכה של זכויות אזרח, אהבה וחמלה... עד שזה מגיע לחצר האחורית שלהם.

ביידן 40 שנה פוליטיקאי ולא עשה שום דבר משמעותי לפוליטיקה האמריקאיתי. העביר הרבה חוקים אנטי שחורים בעברו וטוען כי שחור שלא מצביע לו הוא אינו שחור. לצערנו הבעיה של הדמוקרטים שם היא הבעיה של השמאל פה ובשאר העולם, זיוף. אומנם איני מתחבר לצד הימני של המפה הפוליטית, אך לפחות אני יודע מה אני רואה ואני יודע למה לצפות. הצד השני תמיד שם מסיכה של זכויות אזרח, אהבה וחמלה... עד שזה מגיע לחצר האחורית שלהם.
לא הייתי מגדיר את טראמפ כאדם שאני יודע מה לצפות ממנו. אני רואה את זה אחרת- הימין (דוגמת טראמפ וביבי) מוכר משהו. גזענות או לאומיות- המתבונן יחליט, אבל הוא מוכר. השמאל (גנץ, ביידן וכו') מוכרים ממלכתיות, וזה כבר לא מוכר. גנץ הוא טפלון. הוא על המפה הפוליטית כבר עשרים שנה (או ככה מרגיש הזמן שעבר מאז הבחירות הראשונות) והוא לא מייצג בערך כלום חוץ מ"אני ממלכתי ולא ביבי". בעולם אחר זה אולי מספיק, בעולם שלנו לא ממש.

לא הייתי מגדיר את טראמפ כאדם שאני יודע מה לצפות ממנו. אני רואה את זה אחרת- הימין (דוגמת טראמפ וביבי) מוכר משהו. גזענות או לאומיות- המתבונן יחליט, אבל הוא מוכר. השמאל (גנץ, ביידן וכו') מוכרים ממלכתיות, וזה כבר לא מוכר. גנץ הוא טפלון. הוא על המפה הפוליטית כבר עשרים שנה (או ככה מרגיש הזמן שעבר מאז הבחירות הראשונות) והוא לא מייצג בערך כלום חוץ מ"אני ממלכתי ולא ביבי". בעולם אחר זה אולי מספיק, בעולם שלנו לא ממש.

תיקון: הימין מוכר לאומיות, השמאל מוכר בינלאומיות.

הדוגמא הכי טובה היא טראמפ מול אובמה. טראמפ בא עם הסיסמה "America First" , ואילו אובמה הוא אזרח העולם שזכה לפופולריות בעולם , לא פחות ממה שהוא זכה בארה"ב.

בישראל יש בלבול מושגים טוטאלי בין שמאל לימין, כך שאין טעם להתייחס.

לא חושב שהעניין הזה לבדו ישפיע מהותית , תקופת הבחירות באופן כללי תהיה תנודתית מטבע הדברים.
זה רעש רקע אלה אם כן הוא יסיים את חייו וזה יהיה מצער , אני מעריך שכל קוקטייל אפשרי באיכות הגבוהה ביותר יכנס לגוף שלו לפני אז הסיכוי לטובתו. השוק לא התרגש שערים שלמות בארה"ב נסגרו וצבא שמר על חלק מהשכונות (גם של יהודים) בהתפרעויות שכללו ביזה שלא נראתה זמן רב אם בכלל בארה"ב. שם לדוג' ממש הופתעתי שהשוק לא סופר את זה. אנשים שגרים שם וראו את הדברים סיפרו לי שלא האמינו למה שהתרחש באותו הרגע.

בישראל יש בלבול מושגים טוטאלי בין שמאל לימין, כך שאין טעם להתייחס.
הימין מוכר לאומיות, השמאל מוכר בינלאומיות.
+1
לא רק שיש בלבול (ולא רק בישראל) אלא שזה כל-כך רדוד לקטלג עמדות פוליטיות בימין או שמאל, שמרנות מול ליברליות, חילוניות מול דתיות וכן הלאה.
כולנו מבינים שהעולם הוא מורכב ולא שחור או לבן, כולנו מבינים שפוליטיקאים נדרשים להצגה רדודה וקליטה של דעתם - הבעיה היא אנשים רוצים לקטלג את עצמם בצורה רדודה שכזאת. אני, למשל, כותבת על עצמי שאני שמאלנית גאה בכל מיני שרשורים ומיד כולם "מבינים" מהי עמדתי לגבי ערבים/דתיים/כלכלה/חברה אבל מה לעשות והדעות שלי הן גם מורכבות יותר וגם נוטות להשתנות בהתאם לשינויים בתפישת המציאות שלי?

במידה וטראמפ הולך לעשות את אמריקה נהדרת יותר בשמיים, מישהו פה יודע מה קורה לקולות שכבר הוטלו של טראמפ/פנס? אני מניח שהם לא עוברים אוטומטית למועמד הרפובליקני הבא

במידה וטראמפ הולך לעשות את אמריקה נהדרת יותר בשמיים, מישהו פה יודע מה קורה לקולות שכבר הוטלו של טראמפ/פנס? אני מניח שהם לא עוברים אוטומטית למועמד הרפובליקני הבא
הייתה על זה כתבה בynet,תחפש. מסתבר שזה די מסובך כי זה תלוי מתי הוא ימות (או הופך ללא כשיר) : אם זה קורה לפני בחירות, אחרי הבחירות ולפני הצבעת האלקטורים, אחרי ההצבעה אבל לפני ההשבעה וכו'..
וזה גם סוגיה משפטית שעדיין לא נדרשו לה בארהב

הסטרואידים שטראמפ מקבל גורמים לו לקצב ציוצים מטורף.
תופעות לוואי של סטרואידים על האיש שהיד שלו על הכפתור האדום זו לא סיטואציה פשוטה.

• אהבתי

נושאים דומים

Back
למעלה