• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

המרה והעברת כספים לחו"ל

מה דרוש כדי לפתוח חשבון?
מילוי טפסים וצילומי מסמכים בעיקר.
יש פעולות נוספות (הגעה פיזית, דיווח למס הכנסה) או כל משהו בסגנון?
לא. אם אתה רק משתמש ב-IB כצינור, אין מה לדווח.
פתיחת חשבון, המרה והעברה זה עניין של יום יומיים או הרבה יותר?
אין לדעת את העומסים כרגע. לי לקח יומיים לפתוח ב-IB ויומיים ב-TW.
אם תבחר לא לעבוד מול IB ישירות, אין לי מושג כמה איטי המתווך הישראלי.

סליחה על הבורות אני מבין שאתה מתכוון לאינטראקטיב ישראל ?
מה דרוש כדי לפתוח חשבון? פתיחת חשבון, המרה והעברה זה עניין של יום יומיים או הרבה יותר? (אני מחפש פתרון זריז...)
מתכוון לאינטראקטיב ברוקרס. אפשר ישירות דרך האתר ואפשר דרך אינטרקטיב ישראל (אם כי שים לב שהם לא באמת השלוחה הישראלית של ib). קודם צריך זיהוי ואימות כלשהו כדי לפתוח חשבון. ממה שזכור לי סביב 5 ימים. העברה מהארץ אליהם בהעברת זהב זה מיידי או יום אחרי. המרה זה מיידי. מכאן יש שתי אופציות. או להעביר לחשבון וירטואלי borderless של חברת transferwise (שתצטרך לפתוח במקביל, גם 4-5 ימים, אבל כאמור במקביל ...) ומשם העברת sepa לפורטוגל שזה באותו יום. סהכ מעריך כ10 ימים לגמור הכל. אלטרנטיבה נוספת, לבקש מאינטראקטיב ברוקרס העברה לצד ג׳. צריך לבקש טלפונית, להתעקש ולהסביר שזה דחוף ואין לך חשבון זר ואתה תקוע וזה לעסקת נדלן חשובה .יבקשו שתשלח העתק של החוזה ותסביר מי הצד השלישי. רצוי שזה יהיה escrow נורמלי כלשהו כמו עורך דין (עיין ערך התגובה השניה שלי אליך...).

• אהבתי
Reactions: DDD
@DDD אגב חשבת מה תעשה עם ההכנסה משכר דירה? גם שם תהיה בבעיה, אם כי כנראה פחות קשה.
חשבת לפתוח חשבון בנק פורטוגלי?

@DDD אגב חשבת מה תעשה עם ההכנסה משכר דירה? גם שם תהיה בבעיה, אם כי כנראה פחות קשה.
חשבת לפתוח חשבון בנק פורטוגלי?
כן, אני רוצה להתייעץ עם יועץ מס ולהחליט איך ומה בדיוק (במקרה הזה מדובר בפליפ אז יש לי קצת יותר זמן)

מתכוון לאינטראקטיב ברוקרס. אפשר ישירות דרך האתר ואפשר דרך אינטרקטיב ישראל (אם כי שים לב שהם לא באמת השלוחה הישראלית של ib). קודם צריך זיהוי ואימות כלשהו כדי לפתוח חשבון. ממה שזכור לי סביב 5 ימים. העברה מהארץ אליהם בהעברת זהב זה מיידי או יום אחרי. המרה זה מיידי. מכאן יש שתי אופציות. או להעביר לחשבון וירטואלי borderless של חברת transferwise (שתצטרך לפתוח במקביל, גם 4-5 ימים, אבל כאמור במקביל ...) ומשם העברת sepa לפורטוגל שזה באותו יום. סהכ מעריך כ10 ימים לגמור הכל. אלטרנטיבה נוספת, לבקש מאינטראקטיב ברוקרס העברה לצד ג׳. צריך לבקש טלפונית, להתעקש ולהסביר שזה דחוף ואין לך חשבון זר ואתה תקוע וזה לעסקת נדלן חשובה .יבקשו שתשלח העתק של החוזה ותסביר מי הצד השלישי. רצוי שזה יהיה escrow נורמלי כלשהו כמו עורך דין (עיין ערך התגובה השניה שלי אליך...).
מילוי טפסים וצילומי מסמכים בעיקר.

לא. אם אתה רק משתמש ב-IB כצינור, אין מה לדווח.

אין לדעת את העומסים כרגע. לי לקח יומיים לפתוח ב-IB ויומיים ב-TW.
אם תבחר לא לעבוד מול IB ישירות, אין לי מושג כמה איטי המתווך הישראלי.
תודה חברים אבל מאחר והתהליך דורש זמן הפתרון הזה נראה כרגע זה פחות רלוונטי אבל אשקול להמשך

מנסיוני עם קוברסי (2 העברות בסכומים שהם באותו סדר הגודל הנ"ל) קיבלתי התחייבות לשער טוב מכל בנק, ועלות העברה של 39 שח
בשתיהן הכסף עבר תוך ימים ספורים, וכמובן דרך חשבון נאמנות

1) שאל חלפני כספים, האם יש להם אפשרות לעשות את זה (אולי יש להם בעייה רגולטורית).
2) פתיחת חשבון יורו בבנק שלך. קניית יורו אצל חלפן זול בהעברה בנקאית. הוא יפקיד את היורו לחשבון היורו שלך בארץ. נראה לי שכך לפחות תוכל לחסוך הרבה על שער החליפין ועמלת חליפין.

מנסיוני עם קוברסי (2 העברות בסכומים שהם באותו סדר הגודל הנ"ל) קיבלתי התחייבות לשער טוב מכל בנק, ועלות העברה של 39 שח
בשתיהן הכסף עבר תוך ימים ספורים, וכמובן דרך חשבון נאמנות
הם מקשקשים, העלויות מאוד גבוהות דרכם.

הי,
תודה לכולם, חיפשתי ב-trustpilot תחת קטגוריית העברת כספים ומצאתי כמה חברות
hifx היא אחת מהן ונראה שעובדת עם שח.
מישהו מכיר?

• אהבתי
Reactions: Roi
הי,
תודה לכולם, חיפשתי ב-trustpilot תחת קטגוריית העברת כספים ומצאתי כמה חברות
hifx היא אחת מהן ונראה שעובדת עם שח.
מישהו מכיר?
נראה לא רע. עדיין יעלה לך 1000 שקל, אבל באמת שזה עלות קטנה לעסקה כזו. זה בהנחה והבנתי נכון, הם לוקחים 0.4 אחוז מעל שער בין בנקאי? (מצאתי את המידע באתר חיצוני שזה קצת מחשיד, אז תברר, אצלם לא מצאתי בחיפוש זריז).

האתגר האמיתי הוא איך אתה מעביר להם שקלים.

אם יש לי llc בארהב על שמי, אני יכול להעביר שקלים מחשבון בנק ישראלי, ל אינטרקטיב ברוקרס להמיר לדולר ולהעביר דולרים לחשבון llc שלי?

אם יש לי llc בארהב על שמי, אני יכול להעביר שקלים מחשבון בנק ישראלי, ל אינטרקטיב ברוקרס להמיר לדולר ולהעביר דולרים לחשבון llc שלי?
לא פשוט, בעיקרון יש להם אופציה להעברה לצד ג' אבל זה עובר אישור ידני שלהם ולא תמיד מאושר.
במקרה שלך אני מאמין שכן יאושר.

או בנוסף להצעה של אורי, להשתמש גם ב-Transferwise כשלב ביניים.

למה הכוונה? להפרשי שערים?
בדיוק.
למשל בדוגמא של פותש- בשביל להעביר 60 אלף יורו עכשיו - צריך 257,826 שקל. הם מחשבים לפי שער של 4.2965, כשהשער הנוכחי (לפי ביזפורטל כרגע) 4.2555- כלומר 0.96% עמלה על המרווח. מדובר על בערך 600 יורו, או 2500 שקל. אז יכול להיות שהם זולים יותר מהבנק בגלל עמלת המרה של 39, אבל מספיק שיש לך איזושהי הטבת שער בבנק, וזה לא כזה דבר נדיר - והבנק יוצא יותר משתלם. בכל מקרה, לא להיט.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
caterpillar המרה והעברת ניירות שקליות לחשבון זר שוק ההון 7
F המרה והעברת מט"ח לחו"ל צרכנות פיננסית 14
S העברת דולרים ללא המרה מבנק הפועלים בישראל לחשבון דולרי בבנק WISE צרכנות פיננסית 3
B לירות שטרלינג (GBP) המרה לשקלים דרך BI שוק ההון 2
B העברת דולרים ללא המרה מישראל לחשבון Mercury מבנק מזרחי מיסים 0
S הזמנות באינטרנט בחו"ל - עדיף לשלם בשקלים בפייפאל או מטבע חוץ באשראי (1% המרה)? צרכנות פיננסית 3
Flex עמלת המרה בIBKR פוסטים מאיכות נמוכה 2
ט מעבר למדינה אחרת, מה הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינת המרה? צרכנות פיננסית 0
ס עלויות המרה סמויות ברכישת בלאקרוק שקלי שוק ההון 2
מ עמלות מט"ח והפרשי שער המרה צרכנות פיננסית 9
א המרה של שקלים לדולרים - אזרח ישראלי + אמריקאי עם חשבון בנק בישראל ובארה״ב שוק ההון 2
C מהו בעצם אותו ״מרווח המרה״ בהמרת מט״ח בבנק? צרכנות פיננסית 2
א משיכת כספי IRA במט"ח ללא המרה לחשבון בחו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ח המרה והעברה של יורו נדל"ן 2
צ מרווח המרה במיטב דש שוק ההון 4
ש עמלת המרה במסחר עצמאי מיסים 1
E עמלת המרה לדולרים באשראי ישראלי צרכנות פיננסית 1
T המרה משקל לדולר והעברתו לחשבון בחו"ל צרכנות פיננסית 1
R המרה לדולרים בברוקר זר זה משהו שצריך לדווח עליו למס הכנסה? מיסים 2
S עמלת המרה במיטב דש בסכומים קטנים שוק ההון 2
D מקדם המרה ודמי הניהול אחרי גיל הפרישה צרכנות פיננסית 1
Yos המרה למט"ח מחוץ לשעות המסחר שוק ההון 4
S עמלות המרה TransferWise צרכנות פיננסית 3
ש אפשר לפתוח חשבון ברבולט ולא לשלם עמלות המרה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
ש השוואת דמי המרה בין מיטב לפסגות צרכנות פיננסית 5
Liron2035 מחפש להבין את זמינות הכסף אחרי המרה ב-IB שוק ההון 6
always.smile העברות כספיות מצד שלישי לאינטרטקטיב ברוקרס + עמלות המרה שוק ההון 0
ק עמלות המרה של אינטראקטיב ברוקרס ישראל (מקסן) שוק ההון 1
S IRA בבנק לאומי - שער המרה לפי יום הרכישה או יום התשלום? שוק ההון 17
mudale222 כרטיס אשראי טוב לקניות באינטרנט (עמלת המרה 1%) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
שלי העלאת מחירים ועמלות המרה -ישראכארט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 65
K עמלת המרה אקסלנס מול IB שוק ההון 8
Y המרה מט"ח משקל לדולר - איך ואיפה? שוק ההון 12
אמירב התייעצות לגבי מרווח המרה של דולרים שוק ההון 0
Yesmad שערי המרה בסיסיים בכרטיסי אשראי\דביט צרכנות פיננסית 6
O כרטיס ללא עמלות המרה צרכנות פיננסית 13
R עמלת המרה מיטב דש IRA שוק ההון 4
בועז ברמן המרה של תיק מבוסס קרנות ישראליות לתיק מבוסס קרנות אמריקאיות מיסים 5
N אז לכל מי שרצה כרטיס אשראי ישראלי עם 1% עמלת המרה צרכנות פיננסית 178
F עמלת המרה פייפאל פיוניר בבקשה עזרה צרכנות פיננסית 0
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
L עמלות המרה למט"ח צרכנות פיננסית 9