• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ביעור כמה מושגים ב IB

כי גובה ההלוואה שלך לא רלוונטי, זה כמה EQUITY אתה צריך בשביל לשמור על הפוזיציה הנוכחית שלך
שזה בדיוק מה שלא מסתדר לי..
כרגע אין לי שום מינוף. אז למה שתהיה לי בכלל דרישת Equity כדי לשמור על הפוזיציות שלי? זכותי גם שירדו לאפס.. אז בוודאי שהמספר הזה לא אומר שינזילו לי אם אני ארד לפחות ממנו

כרגע אין לי שום מינוף. אז למה שתהיה לי בכלל דרישת Equity כדי לשמור על הפוזיציות שלי? זכותי גם שירדו לאפס.. אז בוודאי שהמספר הזה לא אומר שינזילו לי אם אני ארד לפחות ממנו
ככל שערך הפוזיציות יורד אז גם הMM יורד, אם התיק ירד ל0 גם הMM יהיה 0.
הMM נגזר באחוזים משווי התיק.
הMM הוא 1 מינוס שווי לבטחונות כפול שווי הני"ע.

ככל שערך הפוזיציות יורד אז גם הMM יורד, אם התיק ירד ל0 גם הMM יהיה 0.
הMM נגזר באחוזים משווי התיק.
הMM הוא 1 מינוס שווי לבטחונות כפול שווי הני"ע.
קודם כל תודה על התשובות. מאוד מעריך את זה.

אז בעצם, כדבריך המקוריים, MM הוא השווי לבטחונות שצריך לפני MC.
אבל יחד עם זאת, זהו ערך דינאמי שיורד שככל ששווי התיק יורד?
אז בעצם הערך שמוצג בשדה הזה הוא לא באמת השווי לבטחונות שכשהתיק ירד אליו נקבל MC.. אלא יש מספר נמוך ממנו שאפשר לרדת אליו בפועל.

אתה עדיין חושב שההגדרה המקורית נכונה( המשפט הראשון)?

ואם כן, איך אפשר לדעת מה השווי *האמיתי* שכשהתיק ירד אליו נקבל MC? אם בכלל אפשר לדעת דבר כזה..( הרי כל נ"ע תורם אחרת לשווי ביטחונות לפי הסיכון שלו. לפחות ב PM)

ואם כן, איך אפשר לדעת מה השווי *האמיתי* שכשהתיק ירד אליו נקבל MC? אם בכלל אפשר לדעת דבר כזה..( הרי כל נ"ע תורם אחרת לשווי ביטחונות לפי הסיכון שלו. לפחות ב PM)
כשהשווי לבטחונות שלך קטן מסך האשראי שלך.
שזה אומר בעצם שהEXCESS LIQUIDITY שלך קטן מ0.
זה לא תלוי בשווי התיק, זה תלוי בשווי הבטחונות שלך כמו שאתה אומר, נייר יכול להיות שווה 0 עגול לבטחונות ויכול לרדת גם ב100% וזה לא ישנה דבר ביכולת המינוף שלך.

נושאים דומים

Back
למעלה