• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לפעול בירידות

מה עושים בירידות? קונים
יורד עוד? קונים עוד
אבל איך? מה אם יש סכום כסף גדול ברגע זה שאני מעדיף למקסם עבורו את הירידות הפוטנציאליות? אתה קונה הכל עכשיו? מנסה לקנות עוד כל עשר אחוז ירידה? ואם לא ירד? מישהו יודע להצביע על טקטיקה מעניינת על איך כדאי להכניס סכום כסף גדול כאשר השוק כלכך היסטרי בצורה שמנסה לנצל את המינימומים?
*למה אני בכלל שואל.. כולם יגידו לי שהם שכחו את הכדורי בדולח שלהם בבית...*

אני הייתי ממצע פחות קשה פסיכולוגית...

אבל איך? מה אם יש סכום כסף גדול ברגע זה שאני מעדיף למקסם עבורו את הירידות הפוטנציאליות? אתה קונה הכל עכשיו? מנסה לקנות עוד כל עשר אחוז ירידה? ואם לא ירד? מישהו יודע להצביע על טקטיקה מעניינת על איך כדאי להכניס סכום כסף גדול כאשר השוק כלכך היסטרי בצורה שמנסה לנצל את המינימומים?
*למה אני בכלל שואל.. כולם יגידו לי שהם שכחו את הכדורי בדולח שלהם בבית...*
אתה בא לפורום של טבעונים ומבקש מתכון לקציצות בשר?

אם אסטרטגיית ההשקעה היא למכור כשיש ירידות לדעתי עדיף שלא להשקיע מלכתחילה.
נגזר מכך שפשוט כדאי לבנות את התיק מראש בהתאם לצרכים הפיננסיים ולסיבולת הסיכון ולהמנע מהחלטות נוספות אם אין שינוי במצבו של המשקיע.

Back
למעלה