• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אוטומציה

במה זה שונה מאפשרות הסינון המובנית בג'ימייל?
בעקרון אפשר לעשות גם בג'ימייל. האתר הזה עובד גם על מיילים אחרים ובעקרון מתייק את כל המיילים הכבדים. נכון, במחיר של הרשאות לא אהודות במיוחד.

זה אותו דבר, רק לעצלנים
לא עצלנים. יעילים.
וזאת מטרת כל הדיון פה - ייעול ואוטומציה של החיים.

. האתר הזה עובד גם על מיילים אחרים ובעקרון מתייק את כל המיילים הכבדים.
אני מנסה להבין את המשמעות.
בג'ימייל יש לי אפשרות לבודד מיילים כבדים באמצעות שורת החיפוש - נניח size:5000000
ואז אני מוחקת מה שבא לי.
במה find big mail שונה?

וגם לי יש המלצה לסוג של אוטומציה, לא ראיתי שהוזכר:
באתר feedly.com אפשר לבנות לעצמך פיד מכל הבלוגים והאתרים שאתה עוקב אחריהם.
אפשר לשמור פוסטים לקריאה מאוחרת, לחלק לרשימות קריאה. נורא נוח.

במה find big mail שונה?
לא שונה. בקליק שניים היא עושה לך את העבודה וממיינת מיילים כבדים מ-5MB, 10MB ואת ה-TOP20 הכבדים. כמובן שאפשר לעשות הכל ידנית אבל דיברנו על אוטומציות ועצלות. גם להיכנס לכל הבלוגים שמעניינים אותך את יכולה לעשות ידנית ובכל זאת בוחרת ב-FEEDLY.

אני עצמאי שעובד בעיקר מחוץ לבית, כל פרויקט במשרד אחר ולכן מייעל את כל מה שיאפשר לי התנהלות והתניידות חלקה.
כמה אוטומציות שעוזרות לי:

2. zapier.com ו-ifttt.com - שתי מערכות שעושות אותו הדבר פחות או יותר - מלכות האוטומציה שמתיימרות לחבר בין פלטפורמות. ג'ימייל לטוויטר, סירי לדרופבוקס וכו' וכו'. אפשר גם לבנות 'מתכונים' לבד. פשוט להיכנס ולהתרשם. יעיל ורלבנטי בעיקר לאמריקאים ולחובבי גאדג'טים.

בהמשך להמלצות האוטומציה הקודמות שלי, אני מעדכן שלאחרונה ניסיתי יותר את האפליקציה IFTTT.
אזהרה - בשל השימוש המוגבר שלה במיקום ובחיבוריות להמון אפליקציות אחרות דוגמת גוגל דרייב וסושיאל, דרושות פה הרבה הרשאות. לא להיבהל.

בקצרה, יש שם הרבה חיבור בין מיקום הסלולרי והפעלה של פעולות שרשרת למיניהן. עכשיו אני בוחן את מעקב שעות העבודה שלי על בסיס המיקום. בהפעלה פשוטה הגדרתי את ההתנייה שכל פעם שאני מתקרב למקום העבודה הוא מוסיף שורה עם תאריך ושעה בגוגל שיט. התנייה נוספת מעדכנת אוטומטית את אישתי בסמס כשאני יוצא מהעבודה.

אני יודע שבשוק האמריקאי שמפותח מאוד בבית החכם יש הרבה שימושים יפים (אזעקות, תאורה וכו'). האם עוד מישהו משתמש באפליקציה הזאת ומצא שימושים רלבנטיים אלינו עם הבתים הטפשים שלנו?

נ.ב.
אם למישהו יש עוד רעיונות לאוטומציה בחיים - תמיד אשמח לשמוע.

32. FIND BIG MAIL לאיתור מיילים כבדים ודילול התיבה בג'ימייל.

תוספת לשירות דומה לזה לניקוי התיבה, הפעם עם כוונות אקולוגיות CLEANFOX, שלוקחת את התיבה שלכם, מנתחת אותה (הרשאות רחבות, רבותיי...), מוחקת (באישורכם מייל מייל) מיילים בתפוצות נאטו ושולחת בשמכם בקשות לביטול רישום (בדומה ל-UNROLLME). אני הצלחתי בדרך הזאת למחוק מעל ל-10K מיילים ובטח לחסוך ממני משרתי ג'ימייל עוד אלפי מיילים קדימה. רק תחשבו על החסכון בזמן ובהפרעות שמיילים לא רלבנטיים עושים לנו. במחשבה שנייה, פרויקטים כאלה צריכים לבוא מתוך גוגל עצמם. בטח חוסך להם טונות של זכרון על השרתים.

אגב, באג'נדה הירוקה של האתר, הוא ישר חישב לי כמה עצים חסכתי. חורשה. לא רע...

LOOK AT WHAT YOU'VE ACHIEVED SO FAR!
86.38 kg CO2 saved
  • 10,849 cleaned emails​
  • 17 saved trees​
  • 100% of your inbox cleaned up​

הנושא האהוב עליי!
ממליץ לכל חובבי התכנות, להתקין אפליקציית Tasker לפלאפון. אתם יכולים לחשוב עליה בתור ה-IFTTT של האנדרואיד שלכם
ויש הרחבה ל-Tasker שמתקינים על המחשב שנקראת Event ghost. וככה עולם השליטה שלכם מתרחב גם למחשב ה-windowsי
תקנו גם "בית חכם" מבית Broadlink - חברה סינית שיש לה חנות ב-AliExpress. סדר גודל של 150 ש"ח ואתם יכולים לשלוט על כל מה שהוא Infrared בבית + ניתן לקנות הרחבות - על כל הדברים הללו ניתן לשלוט עם Tasker
כדי לקבל רושם של איזה דברים ניתן לממש באמצעות Tasker חפשו בגוגל : "tasker ideas" או "tasker profiles"

נושאים דומים

Back
למעלה