• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יציאה למסעדות סולידית

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך

Shaz

משתמש בכיר
דירוג
3,150
לא הייתי בטוח איפה לפתוח את זה בדיוק

אבל בעקרון הכוונה זה להטבות שאפשר לקבל במסעדות ובתי קפה
אותה ההנאה בפחות כסף פשוט ככה
אז אשמח אם אנשים ישתפו מה שהם מכירים שיכול לעזור

אני אתחיל :

אפשר להיות חבר במוזס אשדוד ללא עלות בכלל וכבר מעל שנה באופן קבוע כל יום שני יש הנחה של 50% על עד שתי מנות עיקריות או סלטים בנוסף יש צרבירה של 10% או 5% (לא לגמרי זוכר) מההזמנה שאפשר לנצל בכל יום שהוא לא יום שני

אבל זה רק מקום אחד ורק בשני אז אשמח לשמוע עוד דברים דומים לזה שאנשים מכירים..

אני אישית גר לייד אשדוד אבל תפרסמו איפה שאתם מכירים אולי זה יכול לעזור לאחרים

אני רוצה להוסיף עוד מקום

אפשר להיות חבר בבנדיקט בצומת בילו בחינם ואפשר לקבל או מנה ראשונה חינם או פיינקיק קטן (תאמת הוא היה דיי גדול לפחות בשבילי)
ובנוסף צוברים איזה שהו אחוז מסויים של כסף בכל קניה

בבנדיקט יש גם מנה חינם ביום הולדת לדעתי.
BBB חברי מועדון יש 1+1 על ההמבורגרים בימי ראשון.

ג'וז ולוז בתל אביב - אין תפריט - אתה מתיישב, המלצרים שואלים מה אתה אוהב והם פשוט יביאו מנות עד שתבקש להפסיק- בסוף אתה משלם כמה שאתה רואה לנכון (גם אם לא תשלם זה מקובל עליהם).

BBB חברי מועדון יש 1+1 על ההמבורגרים בימי ראשון.
א. מצטרף, כמעט בכל מקום יש בורגוס ואפשר פשוט לתת את הנייד של החבר/אח/משפחה וזה בסדר
[מניסיון, לא בקטע של "לגנוב", זה מקובל עליהם]

ב. אם מישהו מאיזור חדרה/עמק חפר, יש פאב חדש שנקרא "מיני גוס" שמה יש בכל יום א'
ערב ללא תחתית ב-80 ש"ח על כל הבירות+האוכל.
לא האמנתי. [אלכוהוליסט]. אמת ויציב.
פיצות.המבורגרים.צ'יפס.בייקון וכל השאר, עד שתמות.
מדהים.

אני מוצא דילים טובים בגרופון לפעמים (למרות שגם יש נפילות). וגם כל מיני תלושים שאנחנו מקבלים מהעבודה. גם חומוסיה טובה זה סולידי :)

.
ג'וז ולוז בתל אביב - אין תפריט - אתה מתיישב, המלצרים שואלים מה אתה אוהב והם פשוט יביאו מנות עד שתבקש להפסיק- בסוף אתה משלם כמה שאתה רואה לנכון (גם אם לא תשלם זה מקובל עליהם).

מה? רציני?

מה? רציני?
כן, אני אישית לא הייתי שם אבל הקונספט לפי מה שאני מכיר עדיין רץ.
אבל - המטבח מוציא מנות לפי מה שהרוב רוצה ולפי נתוני עבר (אם אני זוכר נכון) - ככה שיכול להיות ששום דבר ממה שיגיע לשולחן שלך לא יהיה משהו שהיית מזמין לו יכולת.
עוד דבר- כדאי שתחליט מה הטווח שאתה רוצה לשלם עוד לפני שתצא מהבית, ותכניס לתמחור גם את החוויה.
נניח x עבור חוויה טובה y עבור בינונית וz עבור רעה.
מכמה סיבות:
תוך כדי הארוחה, המלצרים מנסים לדחוף כמה שיותר מנות לשולחן שלך, כמובן כדי שתרגיש שאכלת הרבה ולכן תשלם יותר. (אתה יכול לבקש להוריד את הקצב).
המנות קטנות יחסית, כדי לגרום לך לאכול עוד, וכולן נראות כמו מנה במסעדות גורמה, כדי שתחשוב שחומרי הגלם יקרים.
המלצרים סופר נחמדים - אין תפריט, לכן אין 10-15% שנהוגים חברתית גם אם השירות טוב, והם סומכים עליך שתעגל יפה יפה כלפי מעלה ולא תחשב 10%.

אחרת, כשתצטרך לשלם אתה תתחיל לחשוב איך לתמחר כל מנה, ביחס למסעדות שאתה מכיר, אבל זה גורמה,ופה אכלתי הרבה, ואולי עוד אחזור אז לא נעים לשלם מעט, אבל אולי אני משלם יותר מדי...

זה בכל הסניפים? ולהיות חברי מועדון זה חינם?
בכל הסניפים, לגבי מחיר אני לא סגור
כשאני עשיתי זה היה בחינם אבל זה משתנה לפעמים.
גם אם עולה כמה עשרות שקלים- כנראה תקבל המבורגר חינם או את העלות של החבר מועדון לבזבוזים ברשת.
בכל מקרה, כמו שכתבו מעליי, לחברי מועדון יש הרבה מבצעים, תוסיף קופונים של אייסטודנט ואלה וזה יכול לצאת משתלם.

גרופון מנצח בגדול. איזה פעם בחודש נכנסת וסוקרת מה יש חדש באיזור תל אביב, תמיד מוצאת דיל טוב לדייט.
אגב, גם בקטגוריית הפאסט פוד- קניתי לפני כמה שבועות גרופון שעלה 30 שקלים לארוחה של 10 כנפיים+ציפס בברוסטר צ'יקן. ערך טוב מבחינתי, כי אני לא אוהבת להכין מטוגן בבית

גרופון מנצח בגדול. איזה פעם בחודש נכנסת וסוקרת מה יש חדש באיזור תל אביב, תמיד מוצאת דיל טוב לדייט.
אגב, גם בקטגוריית הפאסט פוד- קניתי לפני כמה שבועות גרופון שעלה 30 שקלים לארוחה של 10 כנפיים+ציפס בברוסטר צ'יקן. ערך טוב מבחינתי, כי אני לא אוהבת להכין מטוגן בבית

גרופון לדייט זה "Big No No" אצל נשים

בגרופון ומועדונים שונים (כמו בהצדעה) יש לפעמים דילים נורא נחמדים.
רכשתי בדיוק אותו קופון וקיבלתי קלקול קיבה D: יש להם עוד דרך ארוכה כדי להגיע לרמה של KFC...

BBB-
יש להם שיטת נקודות. כלומר, כל פעם שאתה יושב שם אתה צובר ניקוד. ובעזרת הניקוד אתה נכנס לחנות הטבות וירטואלית באפליקציה שלהם וקונה לך הטבות כמו המבורגר חינם לישיבה הבאה. די נחמד.

מקדונלס-
כל קניה מעל 50 ש"ח מזכה אותך במילקשייק/ ציפס/סלט חינם להזמנה הבאה.

כל קניה מעל 100 ש"ח מזכה אותך בהמבורגר / טורטית עוף וכו' חינם להזמנה הבאה. גם די נחמד וחוסך כסף באכילה שם ( חיב להזין יום הולדת שלך בסוף כל הזמנה ולמלא סקר קצר.).

רכשתי בדיוק אותו קופון וקיבלתי קלקול קיבה D: יש להם עוד דרך ארוכה כדי להגיע לרמה של KFC...

כל כךךךך...
הייתי בחול שבוע שעבר- דלי של 10 כנפיים+צ'יפס+שתייה בחמש יורו וחצי...
והיה כל כך טעים וטרי וחם וקריספי, וללא תופעות לוואי אחרי חחח

כל כךךךך...
הייתי בחול שבוע שעבר- דלי של 10 כנפיים+צ'יפס+שתייה בחמש יורו וחצי...
והיה כל כך טעים וטרי וחם וקריספי, וללא תופעות לוואי אחרי חחח
בקטנה KFC חוזרים לארץ עוד כמה חודשים ותוכלי לאכול אותו דבר.... למרות שבמקום 20 ש"ח אותה ארוחה תעלה סביבות 50.
לא מובן לי למה המחירי מסעדות בארץ מול אירופה וארה"ב בתכל'ס לא שונים בהרבה, אבל במסעדות אוכל מהיר כמו דומינוס בורגר קינג מקדונלדס בארץ המחירים פי 3...

בקטנה KFC חוזרים לארץ עוד כמה חודשים ותוכלי לאכול אותו דבר.... למרות שבמקום 20 ש"ח אותה ארוחה תעלה סביבות 50.
לא מובן לי למה המחירי מסעדות בארץ מול אירופה וארה"ב בתכל'ס לא שונים בהרבה, אבל במסעדות אוכל מהיר כמו דומינוס בורגר קינג מקדונלדס בארץ המחירים פי 3...

לא בדקתי משהו אחר, אבל במקדונלדס ההמבורגר גם גדול פי 3 D:

למרות שבמקום 20 ש"ח אותה ארוחה תעלה סביבות 50.

בול הבעיה. אם אני משלמת 50 שקלים לארוחה אז שיהיה כבר משהו יותר איכותי... פאסט פוד זול נותן הנאה מסוג שונה.

@unrealx אני חושבת שזה רק ההמבורגרים מקטגוריית big (אמריקה, צרפת, יפן...) שגדולים יותר. אני בדרך כלל אוכלת ביג מאק במקדונלדס וזה בדיוק אותו גודל בחו"ל

kfc הודיעו שהמחירים יהיו זולים יותר ב 20% מבעבר והמוצר יהיה טעים יותר בגלל שהם לא יהיו כשרים ויוכלו להוסיף את החמאה לציפוי המיתולוגי שלהם.
הסניפים הראשונים ייפתחו בצפון, בלוטות הטעם כבר מתחילות לעבוד....

kfc הודיעו שהמחירים יהיו זולים יותר ב 20% מבעבר והמוצר יהיה טעים יותר בגלל שהם לא יהיו כשרים ויוכלו להוסיף את החמאה לציפוי המיתולוגי שלהם.
הסניפים הראשונים ייפתחו בצפון, בלוטות הטעם כבר מתחילות לעבוד....
ממה שהבנתי הם מתמקדים בעיקר במגזר הערבי הפעם (כנראה כי הם לא מפרידים בשר-חלב).
כלומר כנראה שלא יהיו סניפים בערים הגדולות במרכז הארץ, לפחות לא בשלב הראשון.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
I האם החוק מתיר יציאה מדירה מושכרת לפני הזמן? נדל"ן 28
O דיבידנדים מול מדדים בהקשר של יציאה לחופש כלכלי - איך כדאי להתנהל דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 88
M נקודת יציאה בפיקדון. 3% או מדד? צרכנות פיננסית 13
ט יציאה לדרך חדשה בחיים לאחר מכירת דירה יומני מסע אישיים 53
P הפקדת אישור יציאה מהארץ, כשבחו"ל? אוף טופיק 1
deussex סוגיית צביעת דירה לפני יציאה/כניסת דייר - אשמח לתובנות נדל"ן 29
S מס יציאה (סעיף 100א) מיסים 13
Cleo הצהרה במשטרת הגבולות על יציאה/כניסה מהארץ בנתב"ג באותו יום (עבור תיירים) - אולי מישהו יודע אוף טופיק 1
P יציאה מעבודות זמניות / עבודות שכר מינימום בגיל מתקדם יחסית לעבודות "רציניות" יותר פוסטים מאיכות נמוכה 35
ה דיאטן שאתה בהליך יציאה מחובות.. התפתחות אישית 11
A יציאה לפנסיה בגיל פרישה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
O יציאה לפנסיה לפני גיל 67 - מספר שאלות מטופשות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ה מה לעשות עם קופות גמל לא פעילות אחרי יציאה לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
האזרח החשדן השקעה עם תחנות יציאה תכופות שוק ההון 7
זריקת תבונה מסע יציאה מבור כלכלי - חיסול הלוואות בגובה 90 אש"ח תוך שנה וקצת יומני מסע אישיים 28
ש יציאה מכלוב הזהב? התפתחות אישית 16
P שאלת תם - יציאה לשם כניסה שוק ההון 34
K יציאה לפנסיה בגיל 67 - נקודות והחלטות חשובות שצריך להכיר צרכנות פיננסית 3
P יציאה לדרך חדשה ועזיבת בית ההורים לראשונה בגיל 31 יומני מסע אישיים 9
צ יציאה לעצמאות התפתחות אישית 2
O יציאה לפנסיה מוקדמת, ממילים למעשים נדל"ן 4
ז שאלות לגבי יציאה לפנסיה, הלכה למעשה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 3
unrealx הפקדות חדשות לאחר יציאה מאיזון התיק שוק ההון 2
מ בניית תיק אחרי יציאה לפנסיה שוק ההון 28
oz1987 יציאה לקולנוע צרכנות פיננסית 59
G השקעה סולידית לטווח קצר/בינוני, עם אפשרויות יציאה שוק ההון 2
adamshalev האם כדאי להמשיך לשלם דמי ביטוח לקרן פנסיה אחרי יציאה לפנסיה? צרכנות פיננסית 10
ש דרך חישוב מחיר כינסה / יציאה בקרן - כיצד? שוק ההון 1
מתכנת לאיזה סוג חופשה לשייך יציאה מוקדמת לחופשת לידה? אוף טופיק 11
c881 "יציאה מעוני עוברת דרך חיסכון וצבירת נכסים ולא דרך הכנסה" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
א השקעה סולידית בדולרים שוק ההון 2
F פרישה מוקדמת סולידית בארה"ב פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 24
M השקעת 100K ביורו סולידית שוק ההון 8
א דרך סולידית ויעילה להכנסה שוטפת מאגח שוק ההון 28
ש הצמדה סולידית ליורו שוק ההון 18
ה בת זוג סולידית אוף טופיק 41
D מיקסום השקעה סולידית ל-3 שנים שוק ההון 14
K עיר סולידית- לרווקים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
yossik סולידית וחגיגית: ראיון טוויטר עם אושיית הרשת דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
Avi W האם השקעה בתל בונד היא סולידית? שוק ההון 19
Tsachi01 האם קופאית בסופר יכולה להיות סולידית? אוף טופיק 53
S השקעה במנית דיבידנד סולידית (פייזר כמשל) שוק ההון 10
Y כניסה ראשונה להשקעה עצמאית סולידית שוק ההון 8
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
Adrian חתונה סולידית בזמן הקורונה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 29
S השקעה סולידית לאזרח אמריקאי שוק ההון 35
ל התיעצות: אסטרטגיית השקעה לא סולידית שוק ההון 2
R השקעה סולידית לשנה וחצי שוק ההון 0
ט קבועי זמן להשקעה סולידית שוק ההון 4
Bjron Rangarson קרן השקעות סולידית/פסיבית שוק ההון 51

נושאים דומים