• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בהקשר לחסכנות ואנטי-צרכנות - אפשר בבקשה הסבר על הסרטון הבא?

תגיד אתה אמיתי? נראה לך שאנשים פה יסכמו לך סרטון של חצי שעה?
גם של 24 שעות, אם הוא יעניין אותם ;)

תהיה בטוח שלהניח כאן את הקישור מהווה הרבה יותר ערך לאנשים אחרים מאשר הערך שאקבל אם יסבירו לי אותו.

תגיד אתה אמיתי? נראה לך שאנשים פה יסכמו לך סרטון של חצי שעה?
אוף טופיק: אם אתם צופים בסרטונים ביוטיוב במהירות רגילה, אתם מבזבזים מלא זמן על כלום, אישית לראות סרטון במהירות רגילה מאוד מעיק לי כי אני מרגיש כאילו כלום לא זז, אז אני צופה במהירות 1.5, ככה 30 דקות הן בעצם 20.

אוף טופיק: אם אתם צופים בסרטונים ביוטיוב במהירות רגילה, אתם מבזבזים מלא זמן על כלום, אישית לראות סרטון במהירות רגילה מאוד מעיק לי כי אני מרגיש כאילו כלום לא זז, אז אני צופה במהירות 1.5, ככה 30 דקות הן בעצם 20.
ברןך הבא לפורום!
איך צופים במהירות 1.5?

איך צופים במהירות 1.5?
בנוסף לקישור של אדם, היות ואני משתמש בשינוי מהירות צפייה לעיתים קרובות - ואוהב בקלות להאט חלקים ספציפיים שמעניינים אותי אך לראות את רוב הסרטונים במהירות רבה יותר, ממליץ על קיצורי המקשים:
קוד:
Shift + >
בשביל להגביר מהירות

קוד:
Shift + <
בשביל להוריד מהירות

קוד:
Shift + ?
יקפיץ חלון קטן עם פירוט של כל שאר הקיצורים...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
לא חשוב שמות בהקשר לחסכנות - בקשה להקלת מס מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
O דיבידנדים מול מדדים בהקשר של יציאה לחופש כלכלי - איך כדאי להתנהל דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 88
ו לאן אנו הולכים בהקשר ל-YouTube? אוף טופיק 39
Gari האם קרן ההשתלמות נכללת בהון בהקשר של חוק המשיכה הבטוח? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 24
D העדפה של מק"מ מול קרן כספית בהקשר של תשואה שוק ההון 6
A אזרח ארה"ב - PFIC בהקשר קרן השתלמות מיסים 9
ו טופס "סוכן זר" בהקשר לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
R פיזור הכסף בין מוסדות פיננסיים שונים עם מערכות שונות בהקשר של אבטחה שוק ההון 6
לא חשוב שמות שאלה בנוגע לתוכניות חיסכון בבנקים בהקשר למשבר הנדל"ן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 56
A שאלה בנושא "מקנה מתנה" ואפוטרופוס בהקשר של קופת גמל להשקעה צרכנות פיננסית 1
לא חשוב שמות בהקשר לאנטי-צרכנות - גיוס סיכות לפיצוץ בועת הנדל"ן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 75
L מחשבות על השוק - בהקשר הפיזור שוק ההון 1
H בכיוון ההפוך: מצרכניזם לחסכנות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 56
S שאלה די מעניינת לגבי הקשר בין ביטוח צד ג' לרכב לבין מינימליזם ואנטי-צרכנות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
N הנזק במינימליזם ואנטי-צרכנות, בראייה רחבה אוף טופיק 67

נושאים דומים

Back
למעלה