• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

stock yield enhancement program IB

ניסיתי גם לבדוק, ואז נזכרתי כמה אני לא מבין את הממשק של IB. יש איזו דרך לראות משהו שאנלוגי לעו"ש שרואים בבנק ישראלי? פירוט תנועות ותאריכים שאפשר למיין לפי סוג?

בדקתי גם על תיק של 3.5M$ שאני מנהל:
12.58$ בשנת 2022
189.99$ בשנת 2021 (היו קצת אחזקות איזוטריות)
ההבדל בעיקר בגלל האחזקות האיזוטריות? זה באמת זניח לחלוטין, חצי נקודת בסיס ב-2021 ובשנת 2022 אפילו פחות מעשירית מזה.
אני זוכר שחשבתי לעצמי לפני שנה שעכשיו מעלים ריביות שלפני כן היו אפסיות ולכן יש סיכוי להתחיל לקבל יותר כסף, מה שגם שהשוק נכנס לירידות אז ציפיתי ליותר שורטים והשאלות, אבל נראה שזו הייתה טעות.
ניסיתי גם לבדוק, ואז נזכרתי כמה אני לא מבין את הממשק של IB. יש איזו דרך לראות משהו שאנלוגי לעו"ש שרואים בבנק ישראלי? פירוט תנועות ותאריכים שאפשר למיין לפי סוג?
תוציא דו"ח פעילות, יש שם פירוט הפקדות, פירוט עסקאות, פירוט ריביות, וגם יש למטה פירוט של הפעילות בתוכנית השאלת מניות וכמה קיבלת.
לא זכור לי שיש משהו בסגנון עו"ש שמשלב את הכל יחד אבל גם אם היה זה נראה לי מבולגן..

אצלי תיק של בערך 2 מיליון ש"ח, כמעט כולו VXUS.
הכניס $237 ב2021 ו288$ ב2022.
כנראה שזה נייר יחסית מבוקש.
באופן כללי אפשר לבדוק דרך קישורים כאן כמה IBKR לוקחים לכל נייר. ככל שהעלות יותר גבוהה אני מניח שגם מושאלות יותר מניות כלומר יש לזה השפעה פעמיים על הרווח הסופי. כמה דוגמאות:
SPY (SPDR S&P 500 ETF Trust) 0.2500%
VTI (Vanguard Total Stock Market ETF) 0.4384%
QQQ (Invesco QQQ Trust) 0.4803%
VEA (Vanguard FTSE Developed Markets ETF) 0.4286%
VXUS (Vanguard Total International Stock ETF) 0.7493%

כאשר מדובר על מניות אמריקאיות ספציפיות, כמעט על כל החברות בעלות שווי שוק גדול שבדקתי נדרש המינימום של 0.2500%, כלומר נראה שאין ביקוש. אישית אני מחזיק בעיקר בלו צ'יפס לכן החלטתי כבר אחרי שראיתי בפעם הקודמת כמה קיבלתי לבטל את ההשתתפות כי זה באמת לא נותן לי כלום.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
K מישהו יודע משהו על Stock Yield Enhancement Program של IB? שוק ההון 9
ב Dow Jones Global Total Stock Market Index שוק ההון 0
T Stock split סטוק ספליט שוק ההון 3
יבגני_ל הרשאות מסחר ב stock options and index options בשווקים בארה"ב לישראלים שוק ההון 4
S stock split/stock dividend - אירוע מס? שוק ההון 1
P Vanguard Total World Stock שוק ההון 2
Ben Dover Preferred stock - עבור משקיע ישראלי שוק ההון 7
S Global ex-US Stock Market total return כממוצע לשנה משנת 1950 אם אפשר גם לפני... שוק ההון 1
Liron2035 אינטרקטיב ברוקר פרסמו: Access the Tel Aviv Stock Exchange שוק ההון 12
AbuNafha נייר מחקה ישראלי - Total Stock Market שוק ההון 3
ס Stock dividend שוק ההון 13
Matias Katz Direct-Purchase Stock Plans שוק ההון 14
Matias Katz רכישה עצמית (share buyback או stock repurchase) שוק ההון 57
מ Vanguard Emerging Markets Stock Index Fund begins move to include China A-shares שוק ההון 1
R VANGUARD TOTAL STOCK M שוק ההון 7
Cfy חישוב ציפיות ריבית עתידיות מתוך ה-US treasury yield curve שוק ההון 0
D SEC Yield שוק ההון 17
ה HYG אגח High Yield שוק ההון 3
sogi Ten year yield שוק ההון 53
romrom Inverted yield curve שוק ההון 2
ע הסבר על חישוב ה-SEC Yield של bond etf שוק ההון 5
omertal Yield עבור אג"ח ממשלת ארה"ב שוק ההון 12
adamshalev איך רואים Yield של קרן אג"חים ישראלית? שוק ההון 6
Hamato Yoshi Distribution Yield שוק ההון 3

נושאים דומים

Back