• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Coinbase הונפקה בורסת הקריפטו - דעות

theone2342

משתמש רגיל
דירוג
27
אשמח לשמוע דעתכם, הלא ממליצות כמובן, על הדבר החם הבא/הנוכחי בבורסה בארצות הברית, coinbase.

המניה הונפקה שלשום במחיר יעד של 250$ לפני הנפקה והמחיר הגיע עד 429$,
המניה התאזנה סביב ה329$ דולר

כנראה שהולכים לפתוח אפשרות לקנות את המניה בקריפטו שלהם וזה יכול להשפיע על עליית המנייה.
לפי דעה אישית המחיר שלה מאוד מנופח וקשה מאוד להאמיד את השווי שלה.
החברה היא סוג של בורסת מסחר בקריפטו ויש לה מעל 60 מיליון משתמשים.

• אהבתי
Reactions: Roi
עוד בועה מיני רבות.

1.8 מיליארד הכנסות ב-Q1 2021.
800 מיליון דולר net income ב-Q1 2021.
שווי שוק נוכחי 60 מיליאר דולר.
מכפיל forward PE של 19.
חברת טכנולוגיה / קריפטו.

זה בועה?

מחזיק COIN דרך הקרנות של ארק שקנו ב-IPO כ-1% מהקרן.

מדהים.
אם זה רבעון מייצג השווי ראוי.
כנראה שהולכים לפתוח אפשרות לקנות את המניה בקריפטו שלהם וזה יכול להשפיע על עליית המנייה.
אי אפשר לקנות מניות בבורסה האמריקאית במטבע כלשהו למעט דולר ארה"ב.

אשמח לשמוע דעתכם, הלא ממליצות כמובן, על הדבר החם הבא/הנוכחי בבורסה בארצות הברית, coinbase.

המניה הונפקה שלשום במחיר יעד של 250$ לפני הנפקה והמחיר הגיע עד 429$,
המניה התאזנה סביב ה329$ דולר

לפי דעה אישית המחיר שלה מאוד מנופח וקשה מאוד להאמיד את השווי שלה.
החברה היא סוג של בורסת מסחר בקריפטו ויש לה מעל 60 מיליון משתמשים.
מה הייחודיות/יתרון שלהם על פני זירות קריפטו אחרות שקיימות?

אגב יצא לי ביותר מזל משכל להשקיע סכום מצחיק (aka קטן מאד) ב-coinbase לפני 4 שנים דרך קרן PE/VC, ולעשות פי-20 על ההשקעה.
¯\_(ツ)_/¯
אבל הקרן לא נזילה בעליל, אז זה הכל רווחים על הנייר לתקופה לא ידועה.

מדהים.

הכוונה שמניות החברה הולכות להסחר במקביל גם כ-crypto token, 24/7.

הכוונה שמניות החברה הולכות להסחר במקביל גם כ-crypto token, 24/7.
מדהים,זה החדשות הגדולות לדעתי במידה ועוד חברות גדולות שנסחרות בארה"ב יתחילו להיסחר בקריפטו זה מייצג עליית מדרגה באיום של קריפטו על המערכת הפיננסית.

מדהים.

הם שוחטים בעמלות שלהם...

1.8 מיליארד הכנסות ב-Q1 2021.
800 מיליון דולר net income ב-Q1 2021.
שווי שוק נוכחי 60 מיליאר דולר.
מכפיל forward PE של 19.
חברת טכנולוגיה / קריפטו.

זה בועה?

מחזיק COIN דרך הקרנות של ארק שקנו ב-IPO כ-1% מהקרן.
אם ההנחה היא שנכס הבסיס הוא בועה(קריפטו), אז מה שבנוי על מנת לסחור בבועה הוא בהגדרה בועה.(זו הדעה שלי)

אם אתה מניח שקריפטו הוא לא בועה אז השאלה היא למה אתה חושב שב10 שנים הקרובות עסק שמרוויח ממסחר בקריפטו יגדל ויעשה יותר כסף והאם אתה חושב שהחברה שווה הרבה יותר מ 60 מילארד דולר... האם הוא מוגן מתחרות?

לא מבין בתחום מספיק בשביל לתת דעה...אבל כן משעשע אותי שבסוף בעלים ומשקיעים של חברות שמפמפמות קריטו מתעשרים ע"י קבלת דולרים :lol:

נערך לאחרונה ב:
אם ההנחה היא שנכס הבסיס הוא בועה(קריפטו), אז מה שבנוי על מנת לסחור בבועה הוא בהגדרה בועה.(זו הדעה שלי)
ועכשיו עבור n פלוס 1, yadda yadda yadda, כל השקעה היא בועה

וברצינות , מעניין אם יש לזה מקבילה היסטורית.

ועכשיו עבור n פלוס 1, yadda yadda yadda, כל השקעה היא בועה

וברצינות , מעניין אם יש לזה מקבילה היסטורית.
לא, לא כל השקעה היא בועה.
אתה קונה בניין מגורים? אתה יכול לקבל עליו שכירות, אתה יכול להשתמש בו למגורים וכו...מייצר לך ערך.
אתה קונה מנייות של חברת Verizon? אנשים צריכים את השירות בשביל לדבר בטלפון ולגלוש מהמכשיר הסלולרי שלך ואתה תקבל הכנסות מאלו שמשתמשים.
אתה קונה מנייה של גוגל? אתה משתמש במוצרים שלה כל יום וכמוך מילארדים ברחבי העולם שמפרסמים משלמים לה מילארדים ולך בתור בעלים.
יש ערך מסויימם להכנסות שאותם תקבל מהנכסים האלו ואחרים...אפשר להתווכח האם אתה משלם יותר מידי עבורם...אבל אפשר להבין למה אתה משלם עכשיו כסף מתוך ציפיה לקבל יותר בעתיד.

אתה קונה ביטקוין...מה אתה מקבל בדיוק? למה הוא משמש? למה ביטקויין אחד שווה 60K דולר? מה אתה מקבל תמורת ה 60K? ביטקויין ישלם לך הוצאות שכירות? הכנסות מפרסום? משימוש? מי מבטיח לך שהוא יהיה קיים עוד 5 שנים?

יש את בועת הTulips, בועת ה דוט קום, בועת הקטי ווד...אנשים מוכנים לשלם לאורך זמן מחירים יוצאים מן הכלל עבור "נכסים" שערכם הוא נמוך משמעותית או לא קיים.

מדהים,זה החדשות הגדולות לדעתי במידה ועוד חברות גדולות שנסחרות בארה"ב יתחילו להיסחר בקריפטו זה מייצג עליית מדרגה באיום של קריפטו על המערכת הפיננסית.

אם אתה מניח שקריפטו הוא לא בועה אז השאלה היא למה אתה חושב שב10 שנים הקרובות עסק שמרוויח ממסחר בקריפטו יגדל ויעשה יותר כסף והאם אתה חושב שהחברה שווה הרבה יותר מ 60 מילארד דולר... האם הוא מוגן מתחרות?

לא מבין בתחום מספיק בשביל לתת דעה...אבל כן משעשע אותי שבסוף בעלים ומשקיעים של חברות שמפמפמות קריטו מתעשרים ע"י קבלת דולרים :lol:
בורסות קריפטו הם עסקים לכל דבר, הרווחים שלהם תלויים בראש והראשונה בנפח המסחר, לא במחיר הביטקוין.
לקויןבייס לא משנה אם 63 אד זה שיא כל השיאים של ביטקוין כל עוד אנשים סוחרים בביטקוין. הרווחים נוטים להיות הכי גדולים כאשר יש תנועות מחיר גדולות, הן קריסות והן עליות.

אין לי שמץ לגבי העתיד של קוינבייס, או כמעט אף חברה אחרת. אני לא מתעמק בחברות ספציפיות מספיק בשביל לתת חוות דעת ששווה גרוש.
אבל בסה״כ - קריפטו לא נראה שהולך להעלם מהעולם, קוינבייס החברה המובילה בארהב למסחר בקריפטו, והיא רווחית בטירוף. נשמע לא כמו עסק נוראי להשקיע בו.

הייתי מעדיף להחזיק ב-Coinbase ולא בביטקוין, לפחות בינתיים

מה מודל התמחור של coinbase? מניח שיש עמלה לכל עסקה. יש להם גם עלויות נוספות שהם גובים?

I doubt it's very significant, presumably the way they'd do that is buy shares depending on demand during market hours, and sell them as tokenized fractions.
Then, outside trading hours it would only be possible to trade with other clients of the service, which I assume is like a fraction of a percent of usual trading volume, creating wide spreads.
I guess it's possible they could come to some sort of deal with market makers to source shares from dark pools or something.

נושאים דומים

Back
למעלה