• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שיפור השפה האנגלית דרך שיעורי 1*1 בצורה מקצועית וזולה?

algo.il

משתמש סולידי
דירוג
6
אני דובר אנגלית יחסית לא רע, אבל לפני מעבר ל2-3 לחו"ל אני רוצה להוריד הרבה חלודה, להגדיל אוצר מילים ולהתאמן בעצם בדיבור אנגלית (דרך פלטפורמות טלפוניות או זום וכו'), כמובן שעם גורם מיומן שיכול גם לתקן שגיאות ולהכווין איפה צריך לשפר, שיהיה עקומת שיפור ולמידה ולא פשוט להוריד חלודה אבל לעמוד במקום. פתרונות כמו קריאה\צפייה בתוכן בשפה האנגלית ברורים לי, אבל אני מכוון ספציפית לאימון דיבור

בארץ יש מספר די מצומצם של חברות שמספקות שירותי שיפור השפה אנגלית (בעיקר בדיבור) , TALKING וג'רוזלם פוסט. שניהם לא בהכרח הכי זולים.
חשבתי שכיום, אנחנו כבר לא בעולם של לפני 20-30 שנה כשבעצם לא היו אלטרנטיבות גלובליות נגישות, בטוח יש אפשרויות , במיוחד כשמדובר על לשוחח באנגלית (ללא צורך בעברית בכלל), במדינות אחרות, פלטפורמות אחרות שדרכם ניתן ללמוד אנגלית בעזרת אנשים לא פחות מיומנים ובעלויות זולות משמעותית.

לא מכיר משהו כזה, אבל אני בטוח שהיום , באווירת הEQUITY ובעולם הפוסט קורונה, שיש אלטרנטיבות חינמיות כאלה בארה"ב\קנדה בשביל אוכ' המהגרים ה"לא חוקיים" שיש שם.
אני בטוח גם שיש במדינות בהן עלות שעת עבודה נמוכה משמעותית מבארץ, בתשלום , פשוט הרבה יותר זול מה90-100 ש"ח לשעה כפי שזה פה. אולי מזרח אירופה, אולי הודו.

מכירים או יודעים להמליץ על פלטפורמה כלשהי?

ספר מעולה שיעשה לך סדר מבחינת הדקדוק.

הייתי במקומך מוריד תלוי ברמה שלך את רשימת ה3000/4000/5000 מילים הכי נפוצות בשפה ופשוט משנן כדי להרחיב את אוצר המילים.
מילונים אינטרנטים נהדרים מעבר לגוגל טרנסלייט ומורפיקס:

בהשראת השרשור על הסינגולריות.. בגוגל עולות כמה תוצאות על החיפוש:
ai tools for improving speaking skills
או
Ai speach coach
עם אפשרויות לקבל ניתוח שיחות/הרצאות של אנשים מוכשרים כמומברק אובמה.
או לקבל פידבק על שיחה שלך, ואפילו להעלות קובץ מוקלט שלך לפידבק.
לא יודעת אם יש מעקב אחר התקדמות.

האמת לאחרונה חקרתי גם את הנושא. לא ניסיתי אבל האופציה הכי מעניינת שראיתי זה דרך אתר בשם i-fal, אתר ישראלי, שמעסיק פיליפינים דוברי אנגלית רהוטה. עלות של 20-30 ש״ח לשיחת זום של 20-30 דקות משהו כזה ממה שאני זוכר. שיעור ניסיון חינם

@algo.il אתה יכול לנסות למצוא בארץ מיטאפים של English conversation שאתם באים להתאמן על האנגלית שלכם ביחד.
ואתה יכול לנסות לחדור לכל מיני חוגים של Expats שחיים בישראל על ויזה ולהיות על תקן החבר הישראלי שלהם. ג״נ, אני במקרה נקלעתי לכמה כאלה שנתיים לפני שעברתי ובסוף מסתבר שבכלל עשיתי חברים לחיים שם שרוצים לשמור על קשר גם כשהם יסיימו את התפקיד שלהם בישראל ויחזרו הביתה (לאן שעברתי).

אני יכול להמליץ על דברים לשלב שאחרי המעבר. תחפש Expats אחרים להתיידד איתם. כולכם באותה סירה בכמה שנים הראשונות. ובגלל שככל הנראה אתם ממדינות שונות, אין לכם איך לתקשר חוץ מאנגלית ותצטרכו להתאמן על זה הרבה ביחד.

וגם אחרי המעבר עצמו, איפה שתגור, תלך לספריה העירונית ותוציא כרטיס ספריה. ספריות מארגנות כל מיני מפגשים לבעלי עניין. מועדון יוגה, מועדון אנימה... והרבה פעמים יש מועדון English conversation למהגרים חינם מכסף.
בכלל, ספריות ברילוקיישן זה שירות שכדאי להירשם אליו כי ב-99% מהמקרים החברות היא חינם ומאפשרת לך גם לשאול סרטים וסדרות בלי להירשם לשירותי סטרימינג, הזמנה מראש של חדר ישיבות ועוד...

האמת לאחרונה חקרתי גם את הנושא. לא ניסיתי אבל האופציה הכי מעניינת שראיתי זה דרך אתר בשם i-fal, אתר ישראלי, שמעסיק פיליפינים דוברי אנגלית רהוטה. עלות של 20-30 ש״ח לשיחת זום של 20-30 דקות משהו כזה ממה שאני זוכר. שיעור ניסיון חינם
אוקיי.. זאת אפשרות מעניינת . אני אבדוק את זה.

הייתי במצב הזה בידיוק לפני שנתיים כשרציתי עבודה ולא הרגשתי בנוח עם האגגלית לגמרי.

Italki לחלוטין פתר לי את הבעיה, יש מורים במגוון דרגות החל משיחות עם סתם דוברי אנגלית במחירים מאוד זולים עד מורים מקצועים לאנגלית עסקית בעלויות מעט גבוהות יותר. אבל לחלוטין שווה לכל כיס.
הייתי מנסה מספר שיעורים עם כמה מורים שונים (גם בזה יש ערך, לתרגל אנגלית במחיר זול) ואז בוחר מורה לרוץ עם השיטה שלו.
בקיצור, ממליץ להוריד לנייד ולנסות, זה די אינטואיטיבי.

אני לקחתי מורה אמריקאית דרך פייבר פעם בשביל לתרגל

הי האמת שאני נמצא בדיוק באותו מצב כמו שלך, לפי מה שאני ראיתי דווקא i-fal נראה הכי משתלם ואיכותי ויש להם אפליקציה נוחה ושירות טוב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
7 שיפור השפה האנגלית התפתחות אישית 11
A שיפור דיור ומעבר בין הדירות נדל"ן 5
A שיפור יכולת הריכוז בעבודה התפתחות אישית 14
S שיפור האנגלית התפתחות אישית 8
R שיפור תנאים פיקוד של מיליון שח שוק ההון 1
A שיפור תנאים סוציאלים בעבודה התפתחות אישית 6
M שיפור דירוג אשראי טוב - האם שווה (להשקעה) צרכנות פיננסית 5
T ניצול סיטואציה של הסגירה של הלמן אלדובי לטובת שיפור תנאים בניוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Y שיפור ותרגול נוסף - SQL התפתחות אישית 5
de dud שחמט - שיפור התפתחות אישית 33
T שיפור תיק השקעות "על הגדר" לפני קניית דירה שוק ההון 7
S שיפור תיק השקעות שוק ההון 1
the_newbie שיפור הריכוז בלילה אוף טופיק 28
ל שיפור אנגלית התפתחות אישית 32
I שיפור החיסכון הפנסיוני אל מול מטרות צרכנות פיננסית 11
Y שיפור יכולות המשא ומתן. התפתחות אישית 1
A שיפור אנגלית ועברית התפתחות אישית 3
Marinero פעילות חינוכית בנושא שיפור התנהלות כלכלית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y שיפור תנאים בחשבון שכבר מקבל הטבות ממועדון צרכנות צרכנות פיננסית 3
ה מה השפה המועילה ביותר לדעתכם? אוף טופיק 22
M ואז רעדה לו השפה יומני מסע אישיים 22
liranviper How Millennials Can Get Rich Slowly - הסולידית בגרסא האנגלית אוף טופיק 11

נושאים דומים

Back
למעלה