• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שיפור הריכוז בלילה

ציינו כאן מדיטציה
אני גם עושה תהליך דומה
לקראת חצות אני עושה מקלחת חמה לא סולידית בעליל, כ 15-20 דקות של מים זורמים
במשך הזמן הזה אני מפנה את "כל היום" מהראש ומתחיל לעבור על מה שאני "רוצה להשיג" בלילה הזה
תוך כדי אני מפרק ל DFD בראש ומנסה לצפות בעיות בתהליך
כשאני גם נקי ומרוסטט (reset) אני מיישם את כל הפתרונות שהגעתי אליהם ופשוט נותן עבודה
לאחר כמה שעות אני "חוזר למציאות"
אם מראש אני מרגיש לא פרודוקטיבי, אני לא מתחיל לעבוד
עושה דברים אחרים, פאסיבים יותר, כמו להגדיל את הידע

לכל אחד יש את השעות שלו- לא ממליץ לגרור את עצמך על ממריצים אלא אם זה מקרה נקודתי ולא מתמשך.
אני יכול להגיד מנסיון אישי שבעבר יכולתי להתרכז שעות ארוכות, אבל אחרי שהתחלתי לעבוד יום-יום מול מחשב, פשוט לא מצליח להגיע הביתה ולהיות פרודוקטיבי על המחשב אפילו עוד דקה..

ניסתי להעביר את שעות הפרודקטיביות לבוקר, אבל זה גם לא ממש הוכיח את עצמו (אולי לך זה יעבוד יותר טוב).
בסופו של דבר האיזון הכי טוב בשבילי הוא לרכז את הלמידה ביום אחד- יכול להיות שישי/שבת/חופשים שבהם אני נכנס לריכוז, יכול לעבוד גם מהצהריים עד הבוקר הבא ולא לשים לב לזמן שעובר.
אז אולי זה פחות ישם לרוב האנשים, אבל ב'סשן' אחד כזה אני מספיק יותר ממה שהייתי עושה בשבועיים של לקום שעה מוקדם יותר כל יום.

קצת שחייה בהתכתבות...
צחוק צחוק, אבל אמנם אבא שלי לימד אותי לשחות בילדותי, את שיטת השחייה שאימצתי בשנים האחרונות למדי מקורסי וידאו שהורדתי (ואני שוחה הרבה יותר טוב מאז, ונהנה הרבה יותר מהשחיה).

לעניין השרשור - אין לי תובנות מיוחדות לגבי מדיטציה, ומורה יכול להיות מאוד מועיל, אבל אני לא רואה מניעה מיוחדת ללמוד את הטכניקה ע"י קריאה, האזנה להדרכות באודיו או צפייה בהדרכות בוידאו.

לעניין השרשור - אין לי תובנות מיוחדות לגבי מדיטציה, ומורה יכול להיות מאוד מועיל, אבל אני לא רואה מניעה מיוחדת ללמוד את הטכניקה ע"י קריאה, האזנה להדרכות באודיו או צפייה בהדרכות בוידאו.
אני לא נגד ללמוד ולהכיר ככה.
אני רק אומר שלדעתי, כדאי לנסות למצוא מורה.
זה גם תלוי מה מחפשים. אם המטרה היא נטו לתרגל מיינדפולנס, או שהמטרה מעבר...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שיפור יכולת הריכוז בעבודה התפתחות אישית 14
A שיפור דיור ומעבר בין הדירות נדל"ן 5
A שיפור השפה האנגלית דרך שיעורי 1*1 בצורה מקצועית וזולה? התפתחות אישית 9
S שיפור האנגלית התפתחות אישית 8
R שיפור תנאים פיקוד של מיליון שח שוק ההון 1
A שיפור תנאים סוציאלים בעבודה התפתחות אישית 6
M שיפור דירוג אשראי טוב - האם שווה (להשקעה) צרכנות פיננסית 5
T ניצול סיטואציה של הסגירה של הלמן אלדובי לטובת שיפור תנאים בניוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Y שיפור ותרגול נוסף - SQL התפתחות אישית 5
de dud שחמט - שיפור התפתחות אישית 33
T שיפור תיק השקעות "על הגדר" לפני קניית דירה שוק ההון 7
S שיפור תיק השקעות שוק ההון 1
7 שיפור השפה האנגלית התפתחות אישית 11
ל שיפור אנגלית התפתחות אישית 32
I שיפור החיסכון הפנסיוני אל מול מטרות צרכנות פיננסית 11
Y שיפור יכולות המשא ומתן. התפתחות אישית 1
A שיפור אנגלית ועברית התפתחות אישית 3
Marinero פעילות חינוכית בנושא שיפור התנהלות כלכלית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y שיפור תנאים בחשבון שכבר מקבל הטבות ממועדון צרכנות צרכנות פיננסית 3
unrealx אם אני קונה עכשיו קרן מחקה ישראלית, רק ביום שני בלילה היא תרכש בפועל? שוק ההון 1
ח מוזיאונים בחינם בירושלים בימי חמישי בחודש דצמבר בין השעות 9 בערב עד 1 בלילה אוף טופיק 0

נושאים דומים

Back
למעלה