• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פרוייקטים מעניינים ששמתם עליהם את העין

מקפיץ קצת, תוהה מה דעת הקהל על כל הפרויקטים בקרייה האדמית בפ"ת, לכאורה יחסית קרובות לרכבת
הקלה הנוכחית, לקו הסגול ולמטרו (M2) העתידי - אם אכן ייצא לפועל; שכונה די חדשה, קרובת לאיזור מסחר ויציאה (יכין סנטר),
עם תב"ע מעניינת, קרובה גם לגב"ש / בר אילן.

יש שם מגוון במחירים, מפרטים ותנאים +/- דומים (15-85 / 80-20, ללא הצמדה, 28-30 קיי למטר, מחסן, חניה תת"ק וכיו"ב)
, למשל האקדמית של קטה, מגדל האקדמיה של ח. מיתר, NEARO של שבירו.

מקפיץ קצת, תוהה מה דעת הקהל על כל הפרויקטים בקרייה האדמית בפ"ת, לכאורה יחסית קרובות לרכבת
הקלה הנוכחית, לקו הסגול ולמטרו (M2) העתידי - אם אכן ייצא לפועל; שכונה די חדשה, קרובת לאיזור מסחר ויציאה (יכין סנטר),
עם תב"ע מעניינת, קרובה גם לגב"ש / בר אילן.

יש שם מגוון במחירים, מפרטים ותנאים +/- דומים (15-85 / 80-20, ללא הצמדה, 28-30 קיי למטר, מחסן, חניה תת"ק וכיו"ב)
זה יכול להיות מעניין אבל יש גם חששות - קרוב לכביש ראשי אז אולי רועש, מאוד קרוב לאזור תעשיה מה שעלול לגרום לפקקים בבוקר/ערב,
הקרבה לבר אילן לא משמעותית לדעתי כי רוב הדירות שם גדולות אז לא מתאימות לסטודנטים.

שים לב שראיתי כבר ביותר מפרויקט אחד שכל המבצעים האלה זה קשקוש אחד גדול, פשוט מעלים את המחיר ואז נותנים לך את תנאי התשלום הנוחים האלה, כלומר אתה בעצם מממן את עצמך ומשלם יותר מס רכישה על הדרך.

מתעלק על השירשור
יש פרוייקטים במרכז (עדיפות לרמת גן הרצליה תל אביב וכו) שקרובים לאיילון (מרחק נסיעה מאוד קצר) ואיזורים סימפטים לגדל בהם ילדים שבתמחור של עד 2.5 לדירת 4 חדרים?

מתעלק על השירשור
יש פרוייקטים במרכז (עדיפות לרמת גן הרצליה תל אביב וכו) שקרובים לאיילון (מרחק נסיעה מאוד קצר) ואיזורים סימפטים לגדל בהם ילדים שבתמחור של עד 2.5 לדירת 4 חדרים?
בתל אביב/רמת גן/גבעתיים/הרצליה אין.
על ממערב לאיילון בכלל אין על מה לדבר.
בשכונות הצמודות לאיילון ממזרח שגם נעימות (מערב רמת גן, גבעתיים, נחלת יצחק, יד אליהו. לא התקווה/שפירא) המחירים בסביבות ה40k למ"ר.
אולי בחולון או בת ים תמצא במחיר הזה.

מה אתם אמרים ל פרויקט השמורה נתניה קו ראשון לים
זה המחירים למ"ר לפי הקומות
₪ 27,160 ₪ 3,490,000 17
₪ 27,315 ₪ 3,510,000 18
₪ 27,471 ₪ 3,530,000 19

שים לב שראיתי כבר ביותר מפרויקט אחד שכל המבצעים האלה זה קשקוש אחד גדול, פשוט מעלים את המחיר ואז נותנים לך את תנאי התשלום הנוחים האלה, כלומר אתה בעצם מממן את עצמך ומשלם יותר מס רכישה על הדרך.
נותנים לאנשים את מה שהם מחפשים, ואנשים מתלהבים מהמודל הזה, למרות שלדעתי הוא מסוכן להכריד.

סליחה על הבורות …אבל 2 שאלות :

1.שאני מסתכל על דירות יד שנייה או אפילו דירות מקבלן שרשום מחיר 2.5 מיליון……2 מיליון או 4 מיליון…..
האם זה כולל מע”מ??

2. נכנסתי לאתר הממשלתי לגבי חישוב במחשבון של “מס הרכישה”……
אז נגיד על דירה של 2.5 מיליון יש לשלם 20,538 שקל מס רכישה.
האם על הסכום הזה מוסיפים 17 אחוז מע״מ?

תודה רבה

1.שאני מסתכל על דירות יד שנייה או אפילו דירות מקבלן שרשום מחיר 2.5 מיליון……2 מיליון או 4 מיליון…..
האם זה כולל מע”מ??
כן.
2. נכנסתי לאתר הממשלתי לגבי חישוב במחשבון של “מס הרכישה”……
אז נגיד על דירה של 2.5 מיליון יש לשלם 20,538 שקל מס רכישה.
האם על הסכום הזה מוסיפים 17 אחוז מע״מ?
אין מע"מ על מיסים.

ראיתי לאחרונה ב-2.2 97 מטר 4 חדרים בבניין שמסיים תמא עוד שנה בראשון מערב כ-1.5 קמ מהחוף

נשמע זול לראשון מערב לא? או בגלל זה תמא?

מקפיץ גם את השרשור.
מה אתם חושבים על הפרויקט הבא בחולון - צמוד לתחנת הרכבת הקלה שמיועדת להיפתח ב-2028.

אכלוס בשנת 2027.
מחיר דירת 4 חדרים כ-2.3 מליון.
תנאי תשלום 20/80.

לפי מה שאני מבין מלהסתכל על בת ים, כשנפתח הקו האדום, מחירי הדירות הקרובות לתחנות זינקו בכ-20%.

מה אתם חושבים על הפרויקט הבא בחולון - צמוד לתחנת הרכבת הקלה שמיועדת להיפתח ב-2028.
לא צירפת פרטים לגבי פרוייקט כלשהו.
לפי מה שאני מבין מלהסתכל על בת ים, כשנפתח הקו האדום, מחירי הדירות הקרובות לתחנות זינקו בכ-20%.
אתה מבין לא נכון.

לא צירפת פרטים לגבי פרוייקט כלשהו.

אתה מבין לא נכון.
הנה הלינק לפרויקט

אז מה הנתונים לגבי בת ים?

קצת ישמע מוזר אבל פרויקט חדש בחדרה forever תופס לי את העין.

עוד לא ביררתי לגבי מחירים אבל המיקום שלו מעולה, הכי קרוב לרכבת חדרה.
נוף ליער חדרה אלא אם יוחלט לצמצם את השמורה.
10-15 דקות ברגל לקניון הוילג'.
קו ראשון ליציאה מחדרה.
יש ביקוש טוב לשכירות ומעט דירות באזור.

מה שמוזר לי הוא הוויב של הפרויקט.
זה אזור מגורים מוחלט אבל הפרויקט הזה מכיל
קומה מסחרית קטנה ו3 קומות של משרדים.
הפרויקט משווק כדיור יוקרתי עם דירות קטנות של 2 חדרים וקצת 3 חדרים. חדר קולנוע בבניין (??) לובי מפנק וכו'. אולי בתל אביב זה מתאים אבל בחדרה אני לא יודע איך לאכול את זה, קצת תמוהה. כמו כן כתוב שליזם יש ניסיון של 20 שנה ולא מצאתי שום פרויקט אחר שלו.

הנה הלינק לפרויקט
קח בחשבון שזה פרוייקט תמא 38/1 ולא ברור אם יש חניות ואם יש אם במכפילים.
אז מה הנתונים לגבי בת ים?
לא היה שינוי, הכל מגולם.

שאלה שאולי קשורה לדיון ומופנת "לאנשי הנדלן"
איך אתם מתעדכנים בפרויקטיים בהתהוות ועתידיים? יש מגזינים או אתרים מומלצים?

ושאלה שיותר קשורה לדיון - מכירים פרויקטים מעניינים בנהרייה והסביבה? אשמח לשיתופים :)

במדלן וביד 2 , יש קטגוריה של פרוייקטים חדשים.
קצת ישמע מוזר אבל פרויקט חדש בחדרה forever תופס לי את העין.

עוד לא ביררתי לגבי מחירים אבל המיקום שלו מעולה, הכי קרוב לרכבת חדרה.
נוף ליער חדרה אלא אם יוחלט לצמצם את השמורה.
10-15 דקות ברגל לקניון הוילג'.
קו ראשון ליציאה מחדרה.
יש ביקוש טוב לשכירות ומעט דירות באזור.

מה שמוזר לי הוא הוויב של הפרויקט.
זה אזור מגורים מוחלט אבל הפרויקט הזה מכיל
קומה מסחרית קטנה ו3 קומות של משרדים.
הפרויקט משווק כדיור יוקרתי עם דירות קטנות של 2 חדרים וקצת 3 חדרים. חדר קולנוע בבניין (??) לובי מפנק וכו'. אולי בתל אביב זה מתאים אבל בחדרה אני לא יודע איך לאכול את זה, קצת תמוהה. כמו כן כתוב שליזם יש ניסיון של 20 שנה ולא מצאתי שום פרויקט אחר שלו.
דברתי איתם.
Pre sale
5-95
2 חדרים החל מ 1,450,000
3 חדרים החל מ 1,750,000

אין עדיין היתר, אמרו שצריכים לקבל בעוד כחודש וחצי.

למפרט מלא + מחירים של הדירות צריכים לקבוע פגישה.

נושאים דומים

Back
למעלה