• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סלקום TV (לחובבי ספורט)

Tim_Duncan

משתמש רגיל
דירוג
875
אהלן, הצטרפתי בחמישי לסלקום טי-וי במבצע של 69 ש"ח לחצי שנה כולל כל ערוצי הספורט (ספורט 5, 5+, LIVE, STARS, GOLD, ספורט 1-4). מאוד משתלם לחובבי ספורט (רק ספורט1 זה 67 ש"ח לחודש בדר"כ...)

אז:
1. זה היה מבצע לבלק פריידי שפורסם קצת בשושו בפרסומות חיפושי גוגל (מסתבר שהם נתקעו עם חבילות ספורט1 כנראה). עדיין, מוזמנים לנסות להתקשר ולהגיד שראיתם את המבצע לבלק פריידי ואולי עדיין תוכלו להרשם למנוי.
2. לצערי השותפים שלי בדירה לא כ"כ מתעניינים במבצע המטורף הזה על הספורט, ובתכלס לשלם לבד 69 ש"ח על זה כל חודש קצת מבאס. אני אשמח לשתף פה עם חבר'ה בפרטי את פרטי ההתחברות לאפליקציית סלקום-טיוי (עד 2 אנשים, אפשר עד 5 סטרימרים) תמורת תשלום סמלי לחודש/כמה חודשים...

1. זה היה מבצע לבלק פריידי שפורסם קצת בשושו בפרסומות חיפושי גוגל (מסתבר שהם נתקעו עם חבילות ספורט1 כנראה). עדיין, מוזמנים לנסות להתקשר ולהגיד שראיתם את המבצע לבלק פריידי ואולי עדיין תוכלו להרשם למנוי.
זה לא מבצע 'שו שו', הפרסומת רצה כשבוע בערוצים 1, 12, 13.
בנוסף המבצע נחמד אבל רק ל 6 חודשים...

הפרסומת רצה כשבוע בערוצים 1, 12, 13.
אתה בטוח שהפרסומת שרצה ציינה שכל ערוצי הספורט כולל צ'רלטון מוצעים במחיר?
בכל מקרה, חבל לי שערכת לי את ההודעה. בסה"כ הצעתי דרך קצת לחסוך לי ולעוד 1-2 חובבי ספורט בפורום. זה לא שונה מהצעה לקופון.

אה, והמחיר הכלול על ערוצי הספורט הוא לשנה. פשוט כלל השירות עולה מ-69 ל-99 אחרי חצי שנה.

בכל מקרה, חבל לי שערכת לי את ההודעה. בסה"כ הצעתי דרך קצת לחסוך לי ולעוד 1-2 חובבי ספורט בפורום. זה לא שונה מהצעה לקופון.

אה, והמחיר הכלול על ערוצי הספורט הוא לשנה. פשוט כלל השירות עולה מ-69 ל-99 אחרי חצי שנה.
לדעתי סלקום היום מציעים את העסקה הכי משתלמת.
מקבלים ספריית vod רצינית שכולה בחינם.
בנוסף, הממיר מקליט את כל הערוצים שבוע אחורה , ואת כל העונות האחרונות של הסדרות הישראליות .

נקודה לרעתם זה הדיליי הגדול בשידורים, מבאס לשמוע את השכנים חוגגים כשאצלך הבעיטה עדיין לא נבעטה.

ביטלתי את המחיקה. זה מעט בתחום האפור כי הרשיון שלם הוא ל household ולא לשתוף חברים...

ה מעט בתחום האפור כי הרשיון שלם הוא ל household
אתה בטוח?
בזמנו התחלקתי ככה עם ההורים שלי (בתים נפרדים) ואמרנו את זה לסלקום (מטעמי תמיכה טכנית), לא היה להם בעיה עם זה. אציין שאת הממיר הם שמו רק באחד הבתים, בבית הנוסף היה טלויזיה חכמה עם אפליקציה של סלקום מובנת.
אבל אולי מאז השתנה, או שלא הבינו אותנו נכון בזמנו.

היי אשמח להצטרף למיזם :)
תשלח לי הודעה פרטית לא מצאתי איך שולחים

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
yossik תביעת סלקום/אקספון צרכנות פיננסית 1
hommie מיקוח מול סלקום - אינטרנט וטלויזיה צרכנות פיננסית 6
hommie מיקוח מול סלקום - אינטרנט וטלויזיה צרכנות פיננסית 2
א טריפל סלקום הוט פרטנר בזק אוף טופיק 0
עומרפ סקריפט חביב לאיזון תיק (לחובבי Python) שוק ההון 18
yossik לחובבי אסטרונומיה אוף טופיק 0
P מועדוני ספורט וחדרי כושר בזול הסבסוד קופות החולים. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
עידו ג חבילות ספורט צרכנות פיננסית 0
tomer111 איזה ערוץ ספורט מספק שידורים חיים כדורגל ישראלי,אירופאי,טורנירי טניס,כדורסל? (ליגות מקצועיות לא בתי ספר) פוסטים מאיכות נמוכה 0
anonyshmeger ספורט בייתי - מתח קיר אוף טופיק 1
S נעלי ספורט סולידים וטובים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
L אומרים שפעילות גופנית (ספורט) מחזקת את מערכת החיסון - איך? אוף טופיק 54
P ביטוח לחוג ספורט דוגמא פילאטיס צרכנות פיננסית 7
א קניית בגדי ספורט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 31
זאב מחבר הספר "המיליונר מהדלת ממול" נהרג בתאונת מכונית ספורט. אוף טופיק 15

נושאים דומים

Back
למעלה